Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krešimir - Moj napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Krešimir - Moj napredak

    Ovu sam sedmicu radio vrlo intenzivno jer sam odlucio da razvalim tijelo totalno, a onda da uzmem odmora dva puna dana jedan za drugim. Naime, radio sam i volumen i intenzitet koliko je god moglo. Trenutno imam upale po cijelom tijelu.

    Danas sam odradio noge i to na sljedeci nacin. Ovo prvi put radim i mogu reci da sam devastiran.

    1. Squat 4x21 (90 sec odmora izmedju serija, 50kg) + 2 min odmor + 2x10 (80kg, 90 sec odmora izmedju serija) + 4 min odmor + 2x100kg + 2x100kg (60 sec odmora izmedju serija) - Ove cetiri serije od 21 cucnja sam radio tako da imam maksimalni TUT (pri spustanju noge paralelne s podom, a pri dizanju nisam isao do kraja vec sam odrzavao tenziju), a sto se tice ove dvije serije cucnja od 80kg to je duboki cucanj, a dvije posljednje serije je bio duboki cucanj i jedva sam odradio bez obzira sto je 100kg mizerno mala kilaza za low rep squat

    Odmor par minuta, jedva sam ustao.

    2. Alternating Lunges 3x8 (bucice od 25kg) po 60 sec odmora izmedju serija

    3. Single Leg Split Squat 3x8 (bucice od 25kg) po 60 sec odmora izmedju serija

    4. Calf Raises 3x12 (Single leg, bodyweight) bez odmora, serija za serijom

    Inace koristim teze bucice, ali nakon gornje sesije cucnjeva jedva da sam i ovo uradio.

    Popio na treningu 1,5 litar vode. Preznojio se kao noj. Cheat day je tako da je PWM bio ogroman, a vec sam sada gladan kao da nista nisam jeo. Blazeni trening nogu.

    pa preobaj onda jednom hodanje sa bucicama kao prvu ili drugu vjezbu pa vidi kilaze(20 koraka) i probaj posije teskog cucnja(na kg mislim) i teske prese...mislim da ces moci sa vise kg hodati....tj mislim na iskorak sa bucicama
    Budem.
    Last edited by Argentum; 27-03-15, 23:25.

    Comment


    • Re: Krešimir - Moj napredak

      Jučer unio oko 1500 kalorija, maksimalno, samo clean, bez grama šećera, popio dosta crnog čaja i grejp, nešto najbolje za pomoć oko topljenja masti i glavno da su bila 2 g P po kg, od UH pojeo jedan krumpir, tek toliko, zato ću si danas koji junk priuštiti i idem u suficit s kalorijama da malo tijelo šokiram.

      Comment


      • Re: Krešimir - Moj napredak

        Krešo kako ti trenutno izgleda jelovnik?!kako si organiziras obroke?sta uzimas od suplemenata?

        Comment


        • Re: Krešimir - Moj napredak

          Originally posted by hitretz View Post
          Krešo kako ti trenutno izgleda jelovnik?!kako si organiziras obroke?sta uzimas od suplemenata?
          Uvijek vrtim iste namirnice kojih nema puno, od UH zob, bijela i smeđa riža, integralni kruh, povremeno krumpir, od P jaja, whey, piletina, salama pileća prsa, posni sir, ribe iz konzerve. Uzmem šaku lanenih sjemenki par puta dnevno a sad prelazim na prepeličja jaja. Ima nešto malo povrća, voća, nakon treninga banana s wheyom, u zadnje vrijeme imam naviku uzeti grejp dnevno, zadnjih par mjeseci pijem crni čaj, onaj pravi iz dućana sa čajem, preporuka svima, prije vježbanja ili učenja, odličan za koncentraciju, fokus, budnost, smiri me i osvježi. Ne brojim kalorije, kad sam gladan jedem. Povremeno neki junk uleti ako mi se baš prohtije i to je to. Od suplemenata cijelo vrijeme uzimam samo whey, onaj najjeftiniji niti sam probao ništa osim njega, možda sad kreatin probam.

          Comment


          • Re: Krešimir - Moj napredak

            Hvala na info.crni čaj je dobar 'tip' ,probat cu,jer ne mogu zapamtiti n.i.s.t.a.[emoji15] koliko obroka jedes dnevno otprilike?

            Comment


            • Re: Krešimir - Moj napredak

              Originally posted by hitretz View Post
              Hvala na info.crni čaj je dobar 'tip' ,probat cu,jer ne mogu zapamtiti n.i.s.t.a.[emoji15] koliko obroka jedes dnevno otprilike?
              Uglavnom 5.

              Comment


              • Re: Krešimir - Moj napredak

                Dosta,mene ubija organizacija obroka

                Comment


                • Re: Krešimir - Moj napredak

                  Evo leđa, dugo nisam objavio. Nažalost, posljednih 6 mjeseci samo zgibove radim pa bi sigurno bilo bolje da je kompletan trening.
                  110420158186.jpg

                  Comment


                  • Re: Krešimir - Moj napredak

                    Odlicno to izgleda. Jeste da fali mase, ali si lijepo izdefinisan pa vizuelno jos daje na velicini i jacini. Takodjer, jako lijepa ramena. Svaka cast, samo naprijed.

                    Naravno da bi bilo bolje, ali nemoj nikako podcjenjivati zgibove. To je ubitacna vjezba koja, kao sto vidis, moze itekako sluziti svrsi unatoc tome sto si zapustio neke druge vjezbe.

                    Comment


                    • Re: Krešimir - Moj napredak

                      Evo i mene nakon nekog vremena, ovo je slika nakon mjesec dana pauze i nesređene prehrane, nisam izgubio na masi nešto a nisam se ni umastio.
                      12016552_10207826340120621_820804973_n.jpg

                      Comment


                      • Re: Krešimir - Moj napredak

                        Ubijas Krešo
                        Kolika je kilaza?
                        Last edited by hitretz; 16-09-15, 19:54.

                        Comment


                        • Re: Krešimir - Moj napredak

                          Originally posted by hitretz View Post
                          Ubijas Krešo
                          Kolika je kilaza?
                          75 kg Dobio dvije kile nakon dugo vremena

                          Comment


                          • Re: Krešimir - Moj napredak

                            Drago mi je da te opet cujemo. Svaka cast na napretku koji se itekako vidi. Odlicno to izgleda. Samo tako nastavi.

                            Comment


                            • Re: Krešimir - Moj napredak

                              Bravo,samo tako dalje

                              Comment


                              • Da ne zaboravite na mene, još sam u pogonu.
                                You do not have permission to view this gallery.
                                This gallery has 1 photos.

                                Comment

                                Working...
                                X