Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krešimir - Moj napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Moj napredak

    Originally posted by Premium.Better View Post
    1200 kalorija iz masti?. Nemoj pretjerivat, nek bude 100-110g masti

    Povecaj carbse i potrudi se da sve bude clean, takodjer ubaci vlakna, pricalo se jucer-prekjucer o tome. UH je vecinom kljuc dobre mase.
    Ma kamo više, pa ja unosim skoro ko ti UH

    Comment


    • Re: Moj napredak

      Uvijek nakon treninga prsa drugi dan me bole ramena na dodir, dal to znači da su i ramena radila tijekom treninga pa se i ona razvijaju ili je to neka loša bol uzrokovana krivim načinom vježbanja? Za prsa radim propadanja, potisak bučicama na kosoj klupici i letenje na kosoj, zatim povlačenja kablova i sklekove s nogama na povišenom.

      Comment


      • Re: Moj napredak

        Od sutra cardio ubacujem, svako jutro 30 minuta laganog trčanja, dobio sam nešto mišićne mase ali nisam previše zadovoljan, nakupilo se sala oko trbuha, imam 78 kg što možda i nije još za cardio ali probat ću i smanjiti UH.

        Comment


        • Re: Moj napredak

          Originally posted by Krešimir View Post
          Od sutra cardio ubacujem, svako jutro 30 minuta laganog trčanja, dobio sam nešto mišićne mase ali nisam previše zadovoljan, nakupilo se sala oko trbuha, imam 78 kg što možda i nije još za cardio ali probat ću i smanjiti UH.
          Ako mislis taj cardio nataste nemoj onda trcat nego odradi neko brzo hodanje il laganu voznju biciklom.
          na koliko si kalorija trenutno? macrosi?
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • Re: Moj napredak

            U četvrtak imao 79 kg, za vikend malo zaplovio, slabije jeo, jučer i danas skoro cijeli dan na faksu i sad imam 76 kg, trudim se ko manijak par mjeseci da nešto kila neberem i sad to ode za par dana.

            Comment


            • Re: Moj napredak

              oslo ti je vode. Sta stvarno mislis da si izgubi misica ili sala u dva dana toliko ? ne ide to bas tako. prije bi rekao da ti je stvarna kilaza negdje bliza 77 nego 79 . i cemu kardio ako si na masi ?

              Comment


              • Re: Moj napredak

                Originally posted by Bronko View Post
                oslo ti je vode. Sta stvarno mislis da si izgubi misica ili sala u dva dana toliko ? ne ide to bas tako. prije bi rekao da ti je stvarna kilaza negdje bliza 77 nego 79 . i cemu kardio ako si na masi ?
                Ne sviđa mi se salo oko trbuha

                Comment


                • Re: Moj napredak



                  ajme Kresimire nikako na zelenu granu s tobom

                  Iskoristi jos ovo malo vremena za bulk da nabijes nesto "mesa" bez ikakvog trcanja i onda cut kad dodje vrijeme za to. Ne svidja se ni meni salo s trbuha, ali treba pricekat pravo vrijeme i krenit jako u rezanje. Kad kazem "pravo vrijeme", mislim poceti defku pred samo ljeto, znaci sto kasnije posto oboje zelimo nabit sta vise misicne mase jer nam to treba.
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • Re: Moj napredak

                    Originally posted by Premium.Better View Post


                    ajme Kresimire nikako na zelenu granu s tobom

                    Iskoristi jos ovo malo vremena za bulk da nabijes nesto "mesa" bez ikakvog trcanja i onda cut kad dodje vrijeme za to. Ne svidja se ni meni salo s trbuha, ali treba pricekat pravo vrijeme i krenit jako u rezanje. Kad kazem "pravo vrijeme", mislim poceti defku pred samo ljeto, znaci sto kasnije posto oboje zelimo nabit sta vise misicne mase jer nam to treba.
                    Ti bar trbušne imaš izražene

                    Comment


                    • Re: Moj napredak

                      Originally posted by Krešimir View Post
                      Ti bar trbušne imaš izražene
                      Nema potrebe da nas usporedujes. Svatko zavisi o sebi i ovo je sve individualno.

                      Trebas postupit ispravno i birat ono sto zelis. Ja sam ti preporucio i na tebi je da odlucis, a ovo trenutno biti na masi i raditi kardio je smijesno

                      Ukoliko si trenutno zadovoljan s kolicinom misicne mase onda je vrijeme za definiciju, a druga opcija je nastavit s masom i na definiciju kad to odlucis.
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • Re: Moj napredak

                        Nisam sa rukama zadovoljan, vide se linije mišića i napredak je očit, ali u opuštenom stanju na dan odmora mi sve to izgleda malo.

                        Comment


                        • Re: Moj napredak

                          Samo da preporučim propadanja za prsa kao jednu od boljih vježbi. U ponedjeljak je bila puna teretana, sve zauzeto osim sprave za propadanja. Sat vremena sam radio samo to, preko 10 serija. Nema dio prsa koji ne osjećam.

                          Comment


                          • Re: Moj napredak

                            Konačno skoro pa 80 kg, ali to je valjda od 2 kg mesa jučer.
                            020520146580.jpg

                            Comment


                            • Re: Moj napredak

                              nadam se da ti to nije bio jedini obrok u danu i da si pojacao UH

                              Comment


                              • Re: Moj napredak

                                Nije, bilo je tu graha a i bijelog kruha kojeg inače ne jedem.

                                Comment

                                Working...
                                X