Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vepar24 slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vepar24 slike

    Hvala na motivaciji Patrick!
    Noge od ovog tjedna počinjem raditi 2 puta tjedno ponedjeljak i subota...
    Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



    mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

    Comment


    • Re: Vepar24 slike

      Sve bolji.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: Vepar24 slike

        vepre ovo je super gornji dio super,samo malo vise paznje posveti na prsa,ovo ostalo je petica....
        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

        Comment


        • Re: Vepar24 slike

          Originally posted by Vepar24 View Post
          Hvala na motivaciji Patrick!
          Noge od ovog tjedna počinjem raditi 2 puta tjedno ponedjeljak i subota...
          Misliš da će se stići oporaviti? Ili planiraš odvojeno loža/kvad?
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: Vepar24 slike

            Originally posted by PatrickStar View Post
            Misliš da će se stići oporaviti? Ili planiraš odvojeno loža/kvad?
            Provat ću odvojeno.. jer ih i inače radim ponedjeljkom pa imam upale po cijeli tjedan...
            Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



            mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

            Comment


            • Re: Vepar24 slike

              ruke jako dobre, možda bi malo prsa pojačao
              sve ostalo sjedi 5!!
              Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

              Comment


              • Re: Vepar24 slike

                Originally posted by SKLADIŠTAR View Post
                ruke jako dobre, možda bi malo prsa pojačao
                sve ostalo sjedi 5!!
                Hvala stari... al di sam ja od sjedi 5!
                Zamislio sam si neku formu i ne stajem dok ne bude tako.

                A to je ova sa nedavnog avatara ovo mi je vrh

                [IMG][/IMG]76732144.jpg
                Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                Comment


                • Re: Vepar24 slike

                  Originally posted by Vepar24 View Post
                  Provat ću odvojeno.. jer ih i inače radim ponedjeljkom pa imam upale po cijeli tjedan...
                  Onda prvo kvad pa loža, bar po meni, jer i nema baš vježbi za kvad gdje loža neće sudjelovati (bez obziru na varijantu čučnja) dok za ložu imaš izbor vježbi uz izbjegavanje kvada - ghr, mrtvo na ispružene. No, isprobaj pa vidi, kako raspored tako i vježbe, pa i odmor. I zaboravi na fleksije i ekstenzije, osim kao za zagrijavanje ili neki finish. Rađe tih par serija potroši na teže vježbe.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: Vepar24 slike

                    Zamislio sam si u pon; čučanj 7-8 serija do otkaza i mrtvo koliko budem mogao (jedino te dvi vježbe)a subota više se bazirat na sprave ...
                    Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                    mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                    Comment


                    • Re: Vepar24 slike

                      ja od kad sam poceo trenkat ozbiljno ono kad sam se poceo ufuravat u filozofiju treniranja prehrane itd.. treniram quad i lozu odvojeno.. sad kak god ti je trening isplaniran to mozes isfiurat..lozu sam prije s ramenom cijelim a sad ju radim s trbuhom i ostalim *****rijama u subotu.. a drugi trening je quad i list.. quad uvijek uski cucnjevi na smithu xy serija najcesce gro plus minus ekstenzija prije i ili poslje nekad leg pres i list .. a quad 2-3 vjezbe uvijek neka fleksija sjedeca stojeca i dl na ravne noge.. sad mi je kvad u uto a loza u sub..s tim da obican dedlift radim na ledjima u cetvrtak pa taman mi DOMOvi tj upale se izbalansiraju na vrijeme..

                      Comment


                      • Re: Vepar24 slike

                        Songoku: jel uvijek radiš čučanj na smithu?zašto?

                        Ja ga na Smithu primijetio sam, kvalitetnije napravim...ali svi kažu da je bolje normalno?
                        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                        Comment


                        • Re: Vepar24 slike

                          pa vjerujem da je bolje opcenito jer ukljucuje veci broj zivcanih vlakana misica stabilizatora bla bla al ja otkad znam za sebe radim na smithu jer mi je tak frend natjecatelj pokazao s kojim trenkam,to ti je onak malo drugaciji stav..uvijek s dascicom ispod nogu dosta uzak stav jako nisko dole... ja zbilja tako odlicno pogadjam noge jer primarno kvad gadjam pa i msilim da je bolje nekako od sirovih cucnjeva di je opcenito tesko radit uzak stav ..iako nez kak kom odgovara,nekom konstitucija ne odgovara za smith pa mu ej neprirodno.. ak ti osjetis da ga kvalitetnije na smitu napravis samo deri..naravno mozes tu i tam promjenit... prednji cucanj ak radim radim slobodni jer na smitu mi cudno.. opcenito na masi za noge radim prakticki samo taj cucanj tj za kvad i malo te extenzije..na dijeti sam svakakve komb radio tri setove giga setove krugice.. itd bulgarian split squat mi je an dijeti bio finishing ubojica s jednom pa s drugom pa opet s prvom bez prestanka ponavljanja 12 10 8 6 4..ubojstvo haha

                          Comment


                          • Re: Vepar24 slike

                            Potpisujem Songokua - nema potreba forsirati čučanj, ako se s drugim vježbama postigne cilj.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: Vepar24 slike

                              ja mislin da je slobodni čučanj majka za noge. radije san ga ja i na smithu, al je daleko bolje i efikasnije slobodno ga radit. ja uradin 5-6 serija čučnjeva, 4 serije loza extenzije i put pod noge
                              Originally posted by Jurica
                              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                              Comment


                              • Re: Vepar24 slike

                                btw zasto vepar jos stoji u slikama pocetnika,a napredak je i vise nego ocit...a forma odlicna??????????????????????????ovo definitivno nije za slike pocetnika...
                                Last edited by marink; 01-11-11, 19:44.
                                Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X