Announcement

Collapse
No announcement yet.

190 cm, 66 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: 190,66 kg

    Originally posted by DARICA View Post
    Treba ti velika kolicine kvalitetne prehrane... suplementi ti ne trebaju za pocetak ... to ti je 5% uspjeha i to ako ti je sve ostalo slozeno...i smiri se malo s ovim nabrijanim postovima, tu su ljudi koji ti zele pomoc... s ovakvim stavom neces nista postici u zivotu !
    eh sad,kako da ti opisem svoju trenutnu prehranu. 1 tjedno se jede riba obavezno,tjestenina takoder barem 1 tjedno,meso je na tanjuru 5/7 dana u tjednu...onako okvirno mislim da se relativno kvalitetno hranim u usporedbi sa svojim kolegama (dobro,sendvice ne racunam u tu prehranu posto ih svi jedemo)...btw ovo za ponasanje,ja ne bih tako reagirao da mi on sa takvim komentarom nije ubio dobro raspolozenje,ako koga mogu pitati za sve probleme onda je to ovaj forum,i onda ne ocekujem da ce me neko podjebavat.

    Comment


    • #17
      Re: 190,66 kg

      bilo koji whey je whey, imas tu na web shopu od aminostara jako opake whey proteine. kreatin si kupi ako planiras ozbiljno tovarit zeljezo p oteratni.i kupi kreatin monohidrat (prah). dekstroza ti je grozdani secer,imas po DM-u i ostalim ducanima.
      pljuga ti nije pomoc,a duvan pogotovo,mnogo ljudi dobije dosta kila kad prestane pusit. sredi si prehranu. probaj unosit u obrocima Proteine i Ugljikohidrate u omjeru 1:2.(koliko uneses proteina duplo unesi ugljica).baci se na povrce u salatama. nepostoji neki ljek niti recept da dobijes instant kile. jednostavno moras krenit od prehrane i finog treninga i cekat.dug proces ali isplati se. umjesto wheya kupi si mozda gainer(ima u sebi whey i dekstrozu ako nezelis sam mjesat,a stime ima i dosta kalorija) koje ti mogu pomoc na dobivanju mase.

      toliko od mene. nadam se da sam pomogo. poprilicno si dug a tanak. primi se posla
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • #18
        Re: 190,66 kg

        Ma kakav kreatin , omg sto ga savjetujete kad neznate .. Kupi samo whey i dex , kreatin ti ne treba. Ostavi se marice skroz a cigare smanji na minimum, po mogucnosti i njih skroz izbaci. Pogledaj na forumu pod temu "Prehrana" i vidi sto smijes jesti a sto ne. Kreni u teretanu , nadi plan vježbanja.

        Comment


        • #19
          Re: 190,66 kg

          Originally posted by internazionale View Post
          i jos nesto,koje bi mi vjezbe najbolje pomogle za dobitak mase,cuo sam da su to vjezbe za noge,ali nisam siguran...
          bench,cucanj,deadlift,prehrana:whey.dex,puretina piletina ,riza,tjestenina,krumpiri,puno voca povrća
          slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

          Comment


          • #20
            Re: 190,66 kg

            ovdi mnogo likova(pocetnika) grjesi. neko je negdi jednom nesta procitao. nepostoji trening niti vjezba za masu ili definiciju. trening uvjek mora bit jak i intezivan. razlika je u kuhinji.sto jedes kad si na masi a sto kad si na defki. kuzis? trening mora bit kraci od 60min te sa sto vecim kilazama(stim da kvalitetno odradis) a ne da navlasi povuci potegni. kad su velike kile u pitanju ukljucuje ti se veci broj misicnih vlakana i time misici dozivljavaju sok. kad dodes kuci pojedes/popijes PWo obrok i odmaras. e tu dolazi do rasta misica, znaci dok odmaras. ako poslje imas upalu znaci da si dobro pogodio taj misic i on ce rasti. nikad nemoj treninrati odredeni misic ili skupinu pod upalom. opasno je radi pucanja misica (znam osobe kojim se desavalo) i radi katabolizma. odmor je potreban,odmor ti treba. za pocetak posto si begginer radi najvise 3x tjedno trening. prvih par tjedana pa cak do 3mje radi sve misice od glave do pete. kad upoznas tehnike i kako sta funkcionira nadi se ili cemo ti mi pomoci pri nekom programu i sve. polako ali sigurno,upamti
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • #21
              Re: 190,66 kg

              A sto fali kreatinu, mozes li objasniti tocno zasto mu
              Ne treba?

              Comment


              • #22
                Re: 190,66 kg

                reko sma fino ako planira ozbiljno trenirat,kao OZBILJNO onda nek si kupi
                Pocivao u miru Bozjem

                22.12.1984 - 20.12.2012

                __________________________________________________ ___________________________

                mentor: Sasa Draskovic

                Comment


                • #23
                  Re: 190,66 kg

                  Originally posted by WTF View Post
                  A sto fali kreatinu, mozes li objasniti tocno zasto mu
                  Ne treba?
                  zato sto je početnik i najisplativije mu je uzet whey i dex,kao nadopunu prehrani..
                  slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                  Comment


                  • #24
                    Re: 190,66 kg

                    Originally posted by internazionale View Post
                    eh sad,kako da ti opisem svoju trenutnu prehranu. 1 tjedno se jede riba obavezno,tjestenina takoder barem 1 tjedno,meso je na tanjuru 5/7 dana u tjednu...onako okvirno mislim da se relativno kvalitetno hranim u usporedbi sa svojim kolegama (dobro,sendvice ne racunam u tu prehranu posto ih svi jedemo)...btw ovo za ponasanje,ja ne bih tako reagirao da mi on sa takvim komentarom nije ubio dobro raspolozenje,ako koga mogu pitati za sve probleme onda je to ovaj forum,i onda ne ocekujem da ce me neko podjebavat.
                    Sve 5...
                    Na tvom mjestu bi kupio samo whey i glukozu, a whey kupi najjeftiniji,ako zelis neki bolji ne isplati se bas kupovat u ducanima bar ne u RH..
                    Glukozu kupis u dmu 11 kn ti je 0,5 kg.. nakon treninga pomjesas mjericu wheya sa mjericom glukoze. Svi ostali obroci bi ti trebali biti P+UH OSIM zadnjeg.. zadnji ti treba biti P+M, znaci posni sir i neke masti (bademi,maslinovo ulje, ljesnjaci) da ti tijelo ima hrane za cijelu noc, da ne dolazi do potrosnje misica (najjednostavnije) ak te nes zanima sam pitaj...
                    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                    Instagram: @shredded_dario

                    Comment


                    • #25
                      Re: 190,66 kg

                      Originally posted by internazionale View Post
                      znaci vise nije dopusteno ni pitat,*****u *****i,kad bi te vidio,ne bi ti ni masa pomogla protiv palice,takve odgovore ne trebam,******
                      pa normalno da cu to reci,trava nije nikako zdrava,ako je svaki dan duvas ne vrijedi ti nista sto ces dobro jesti,trenirati,ekto si i tesko dobijas kile i bez trave....

                      Comment


                      • #26
                        Re: 190,66 kg

                        Originally posted by internazionale View Post
                        i kaj onda s onima koji duvaju svaki dan ko i ja pa imaju i dalje visak masnoca ? kako to objasnjavas sherlock?
                        genetika,metabolizam,svi smo drukciji

                        Comment


                        • #27
                          Re: 190,66 kg

                          Originally posted by remode View Post
                          reko sma fino ako planira ozbiljno trenirat,kao OZBILJNO onda nek si kupi
                          zasto bio kreatin bio obavezan suplement ako misli ozbiljno trenirat
                          slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                          Comment


                          • #28
                            Re: 190,66 kg

                            Originally posted by simbaaa View Post
                            pa normalno da cu to reci,trava nije nikako zdrava,ako je svaki dan duvas ne vrijedi ti nista sto ces dobro jesti,trenirati,ekto si i tesko dobijas kile i bez trave....
                            ovo kaj govoris nema veze s vezom, znam frenda koji pusi travu svaki dan i ide u teretanu,ima odlicne rezultate tak da ti ovo ne stoji
                            slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                            Comment


                            • #29
                              Re: 190,66 kg

                              ok,hvala na savjetima,nikad ih dosta !

                              Comment


                              • #30
                                Re: 190,66 kg

                                Originally posted by stipedinamit View Post
                                ovo kaj govoris nema veze s vezom, znam frenda koji pusi travu svaki dan i ide u teretanu,ima odlicne rezultate tak da ti ovo ne stoji
                                frend,vjerovatno nije ekto,i nema formulu od metabolizma,pitanje kolike bi rezultate imao da ne pusi travu?vjerovatno vece,to hocu reci

                                Comment

                                Working...
                                X