Announcement

Collapse
No announcement yet.

190 cm, 66 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: 190 cm, 66 kg

    ok...posto se ne razumijem bas u ove stvari,sto je za mene bolje
    http://gaz.hr/product_info.php?cPath...d8098a18d91e03
    ili
    http://gaz.hr/product_info.php?manuf...d8098a18d91e03

    Comment


    • #77
      Re: 190 cm, 66 kg

      moje misljenje ti je da su gaineri sranja,ja od pocetka koristim whey i glukozu,jednom dnevno poslje treniga..nije to toliko ni vazno za masu koliko jaka ishrana..

      Comment


      • #78
        Re: 190 cm, 66 kg

        a gle,ija sam mislio da su geiner sranja,i jesu oni jeftini itd itd...ima ih par dobrih i ako se koriste pravilno dobro dodu...
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #79
          Re: 190 cm, 66 kg

          Originally posted by remode View Post
          a gle,ija sam mislio da su geiner sranja,i jesu oni jeftini itd itd...ima ih par dobrih i ako se koriste pravilno dobro dodu...
          kontam ja to,to mislim jer sam koristio biotechov srot 1 mjesec koji mi nije nicemu posluzio

          Comment


          • #80
            Re: 190 cm, 66 kg

            vjerojatno nisi nikad vidio kak se zavrsi kad krene neko takav s palicom, i tu si trazio savjet a ne da se hvalis s nečim. Za početak počni jesti netrebaju ti nikakvi gaineri i ostalo. Imaš vagu doma izvagaj kolko jedes, jedi tjestenine ugljikohidrate, meso, jaja, jedeš li pola kile posnog, pola kile mesa, 5-6 jaja? mislim da ne počni a kaj je najvažnije to su uglavnom proteini tome treba dodati jos krumpir, tjesteninu, rizu, ima toga tak da se primi žlice nema tu puno mudorvanja.
            Last edited by kelly; 18-06-13, 02:59.

            Comment


            • #81
              Re: 190 cm, 66 kg

              Ako ne mozes prestat pusit, barem smanji, jer cito sam kada cesto pusis da ti se smanjuje dotok kisika ili tako nesto.. i teze se dobi misicna masa onda.. pogledaj malo po internetu i naci ces korisne informacije u vezi toga,

              Pozdrav

              Comment


              • #82
                Re: 190 cm, 66 kg

                Originally posted by kelly View Post
                Puno njih misli da puno jede a kad zbrojiš sve nema ni 2000 kalorija.
                Jedi puno i jedi kvalitetno, od smeća se ne raste.
                tako je kod mene prije bilo, mislio sam jedem ja puno kad sam poceo zbrajati vidim ja pojedem po 1600kcal

                Comment


                • #83
                  Re: 190 cm, 66 kg

                  baci cigare jer one smanjuju apetit i imaju 40+ kancerogenih supstanci a trava kao trava djeluje imunosupresivno nije halucinogeno sredstvo + otvara apetit to znas i sam jos jedan razlog tvoj ne debljanja je sto mislis da ako kupis whey,dex,kreatin,gainer da ce kile same doc e vala nece uzmi i jedi 5-6 puta na dan i treniraj ko zivotinja

                  Comment

                  Working...
                  X