Announcement

Collapse
No announcement yet.

190 cm, 66 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: 190 cm, 66 kg

    Originally posted by Builty View Post
    Svi bi "get ripped" a puše maricu,drogiraju se , piju petkom i subotom po bocu štoka,pive itd..
    +1...........

    Comment


    • #62
      Re: 190 cm, 66 kg

      Originally posted by internazionale View Post
      upravo sam procitao...ne izgleda to lose,samo...i da sam najveci fan mlijeka,kako popiti vise od litru i pol,ili 2 mlijeka,a kamoli 4...zvuci malo kao znanstvena fantastika
      How to Make GOMAD Easier. If you're 110lbs/55kg GOMAD will be hard at first. You might feel bloated. Solution is similar to StrongLifts 5x5: start light and add milk progressively.

      Week 1: eat every 3 hours, apply the 8 nutrition rules.
      Week 2: eat every 3 hours + 1l whole milk a day
      Week 3: eat every 3 hours + 2l whole milk a day
      Week 4: eat every 3 hours + 3l gallon whole milk a day
      Week 5: eat every 3 hours + 4l whole milk a day

      This gives your body time to adapt. Drawback: weight gain is slower since it takes 4 weeks before you're drinking 1 gallon of whole milk daily.

      Comment


      • #63
        Re: 190 cm, 66 kg

        Ovako moje misljenje. Ti da jedes 5-6 puta na dan i kao sto ti kazes puno pojedes nebi imao 66 kila nego jedno 86-90na tu visinu. znaci ni brz metabolizam ti nemoze sprijeciti to moze ali ako bas toliko jedes NE!. Pretpostavaljam da mesa uzmes 50-tak grama do 100 i rize 100-tinjak grama. Tako da ako zasita mislis nabit masu kad ti je obrok riza jedi 250-300 grama mesa isto tako i mozda gainer uz to. I sigurno moras za pola godine dobiti makar 5-6 kila.

        Comment


        • #64
          Re: 190 cm, 66 kg

          e al fakat gro jedem,mozda jednostavno pre previse pusim...

          Comment


          • #65
            Re: 190 cm, 66 kg

            a i stari mi je tako bio mrsav ko ja kad je bio klinac,znaci genetika sigurno ima veze...e sad,koliko..

            Comment


            • #66
              Re: 190 cm, 66 kg

              Originally posted by internazionale View Post
              a i stari mi je tako bio mrsav ko ja kad je bio klinac,znaci genetika sigurno ima veze...e sad,koliko..
              sad cu ti ja nesto reci,takva je bila i moje teorija,dok nisam popizdio i rekao da mi se neda cekat ko fol,tek kad sam krenuo u teretanu sam poceo dobijati kile,puno je ljudi sto kazu i moj stari je bio takav pa do kraja zivota ostanu vrlo mrsavi

              Comment


              • #67
                Re: 190 cm, 66 kg

                meni stari isto premrasav, kad mu gledan slike iz mladosti ne mogu virovat, a meni masa ide odlicno, iako san prije nego sto san krenu bi mrsav, sve je stvar prehrane ako vidis da ne ide povecavaj kalorije moras doc do suficita kad ce kile prema gore, i ne dozvoli da tokon dana ikad osjetis glad i mora sve doc na svoje

                Comment


                • #68
                  Re: 190 cm, 66 kg

                  Izgleda premalo jedes...probaj navecer natrpat se necime.

                  Ja sam imao 53kg u mjesec-dva sam dosao do 59,razliku sam osjetio kada sam navecer jeo nesto vise.
                  Al ipak sad kada sam prestao "pumpat" i jedem normalno (valjda premalo) ni kile u 2 mjeseca nisam dobio.
                  1.Oporavak - completed (za sad) 2.Masa - in progress 3.Usavršavanje - after

                  Comment


                  • #69
                    Re: 190 cm, 66 kg

                    Originally posted by Bloomer View Post
                    Izgleda premalo jedes...probaj navecer natrpat se necime.

                    Ja sam imao 53kg u mjesec-dva sam dosao do 59,razliku sam osjetio kada sam navecer jeo nesto vise.
                    Al ipak sad kada sam prestao "pumpat" i jedem normalno (valjda premalo) ni kile u 2 mjeseca nisam dobio.
                    a tvoja visina?

                    Comment


                    • #70
                      Re: 190 cm, 66 kg

                      hahhah daj čitam ovo i gledam ja kad sam krenuo imao sam 70 kila na 190, sad imam 92, 93 kile na istu visinu, isto sam govorio jedem puno ovo ono, dok na kraju nisam vidio kak se jede i onda shvatio da fakat niš od moje mase, a isto sam mislio metabolizam ovo to su puste priče samo treba jesti. A uostalom ti si neki pozer sad ovdje koji bi za mjesec dana htio biti neznam kaj, ostavi se ti lijepo marice i umjesto toga kupi malo mesine, plati teretanu i onda glumi frajera jer sa 60 kila nemreš niti palicom zamahnuti

                      Comment


                      • #71
                        Re: 190 cm, 66 kg

                        Originally posted by internazionale View Post
                        e al fakat gro jedem,mozda jednostavno pre previse pusim...
                        Puno njih misli da puno jede a kad zbrojiš sve nema ni 2000 kalorija.
                        Jedi puno i jedi kvalitetno, od smeća se ne raste.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #72
                          Re: 190 cm, 66 kg

                          Originally posted by brandjo View Post
                          hahhah daj čitam ovo i gledam ja kad sam krenuo imao sam 70 kila na 190, sad imam 92, 93 kile na istu visinu, isto sam govorio jedem puno ovo ono, dok na kraju nisam vidio kak se jede i onda shvatio da fakat niš od moje mase, a isto sam mislio metabolizam ovo to su puste priče samo treba jesti. A uostalom ti si neki pozer sad ovdje koji bi za mjesec dana htio biti neznam kaj, ostavi se ti lijepo marice i umjesto toga kupi malo mesine, plati teretanu i onda glumi frajera jer sa 60 kila nemreš niti palicom zamahnuti
                          PRST GORE!!!

                          Comment


                          • #73
                            Re: 190 cm, 66 kg

                            Originally posted by brandjo View Post
                            hahhah daj čitam ovo i gledam ja kad sam krenuo imao sam 70 kila na 190, sad imam 92, 93 kile na istu visinu, isto sam govorio jedem puno ovo ono, dok na kraju nisam vidio kak se jede i onda shvatio da fakat niš od moje mase, a isto sam mislio metabolizam ovo to su puste priče samo treba jesti. A uostalom ti si neki pozer sad ovdje koji bi za mjesec dana htio biti neznam kaj, ostavi se ti lijepo marice i umjesto toga kupi malo mesine, plati teretanu i onda glumi frajera jer sa 60 kila nemreš niti palicom zamahnuti
                            a ziher kralju pa bi za mj dana sve to htio,ne znam kaj ti citas,ostavi se ti tripova prvo jer ne znam otkud ti takve nebuloze,a ovo za palicu i ne bih bas rekao...nije isto kad si sportas cijeli zivot sa 65 kg ili kad nista u zivotu nisi radio,VJERUJ MI

                            Comment


                            • #74
                              Re: 190 cm, 66 kg

                              Originally posted by kelly View Post
                              Puno njih misli da puno jede a kad zbrojiš sve nema ni 2000 kalorija.
                              Jedi puno i jedi kvalitetno, od smeća se ne raste.
                              kvalitetno jedem,mozda i je u tome problem zato sto ne jedem prekaloricnu hranu

                              Comment


                              • #75
                                Re: 190 cm, 66 kg

                                ako kvalitetno jedes na svaka 2 sata otrpilike moras rasti i dobijati kile,ne mozes normalno u prvom mjesecu ocekivati 10 kila,ali s vremenom ces poceti dobivati mozda i po 4-5,ali ponavljam,sve je u hrani...

                                Comment

                                Working...
                                X