Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

    jedino ako se umastio i to opako pa to smatra kvalitetnom masom, ali o tom drugom prilikom. vjerojatno je mislio 70kg sveukupno a to je premalo za razmisljat o ikakvoj defki, pogotovo na njegovu visinu nema tu mase uopce,a kamoli kvalitetne mase. a david ima svoje teorije...neznam smjesno je kako god

    offtopic T.A.T.A: imas lajk za zadnje rame
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • #17
      Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

      u 8 dana nemožeš dobit 4 kg sala a kamoli mišića.možda se drugi put vagao sa školskom torbom na leđima.davide ti se šališ ili?

      Comment


      • #18
        Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

        Originally posted by remode View Post
        offtopic T.A.T.A: imas lajk za zadnje rame
        Hvala,makar je ovo slika stara a dva mjeseca dva i pol,morat ću okinuti ponovo,ali strašno me živcira kad se i probam slikati hebeme sve,kut svjetla ili blic ili sto vragova mi pojede cijeli izgled,uslikam se nevide mi se trbučni ništa,pa onda se ni neslikam!
        Ali hvala za pohvalu.

        Comment


        • #19
          Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

          Bez ugljica se itekako može ići na masu, isto je tebi išo ti 500 kcal u plus s proteinimma i ugljicima ili s mastima i proteinima (suficit je suficit... nešto se skladišti u masti nešta u mičiće... mislim da je patrick imo neku šemu s cikliranjem masti i da nije primjetio nikakve razlike na sebi) on je napiso da bez ugljica nema mase... ok odsad pijem litru maslinovog... izgleda da s mastima nema mase...
          Originally posted by Songoku
          najbolji pwm je burek

          Comment


          • #20
            Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

            Originally posted by remode View Post
            kako ti radis masu?
            Iskreno jos nisam bio na pravoj masi. Skroz sam na nekom održavanju (bojim se povečavat kalorije a to je vjerovatno i razlog nedostatka mišične mase, ali ostavljam masu za jesen). Masu planiram za 9 mjesec do tada ide održavanje i onda na prolječe defka.

            Jedva čekam masu.
            Originally posted by Songoku
            najbolji pwm je burek

            Comment


            • #21
              Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

              probaj na masu onda sa suficitom samo s proteinima pa da vidimo dal ćeš rasti..

              Comment


              • #22
                Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

                Ne on će raditi masu bez ugljikohidrata,to još nije niko pa budemo vidjeli!

                Comment


                • #23
                  Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

                  Originally posted by david22 View Post
                  Iskreno jos nisam bio na pravoj masi. Skroz sam na nekom održavanju (bojim se povečavat kalorije a to je vjerovatno i razlog nedostatka mišične mase, ali ostavljam masu za jesen). Masu planiram za 9 mjesec do tada ide održavanje i onda na prolječe defka.

                  Jedva čekam masu.
                  što održavaš onda točno?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

                    Originally posted by bot1950 View Post
                    bez ugljića = no no kilogrami
                    Evo ljudi ja sam krivo mislio unosim dovoljno ugljikohidrata i proteina jos s mojim lipim treningom ovo cini cuda ni ja nemogu virovat al eto sretan sam (mozda je to sve zbog Mišićne memorije)
                    Prvo će ti se smijat,onda će te ignorirat,zatim ćeš pobijedit.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

                      Originally posted by Builty View Post
                      Skupi ti prijatelju jos 15 kg , tek onda mozes poceti razmisljati o definiciji ako oces da ista ostane na tebi s obzirom da si 183+ visok.
                      Skupit cu jos 10kg netriba mi bas 15kg to je previse eventualno 12kg i mislim da je to sve mozda cak do toga jer sam prije ovoga samo zivia od Junk fooda a toga nisam bia svjestan.
                      Prvo će ti se smijat,onda će te ignorirat,zatim ćeš pobijedit.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

                        Originally posted by Luka96 View Post
                        (mozda je to sve zbog Mišićne memorije)
                        A majko šta sve neće reći,pa odakle ti mišićne memorije?de pojasni malo,prije si imao mišiće pa si se zapustio pa opet krenio,to je mišićna memorija,dali o tome pričaš ili si se prištekao na neki izvor pa dobio tu memoriju!

                        Comment


                        • #27
                          Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

                          Originally posted by T.A.T.A. View Post
                          Ne on će raditi masu bez ugljikohidrata,to još nije niko pa budemo vidjeli!
                          Čekaj jesen pa ću nabaciti svoj keto masa jelovnik. jaja FTW
                          Originally posted by WTF View Post
                          što održavaš onda točno?
                          75kg na 180 cm, skinny fat, trenutno jedem čisto i krečem se jako puno,blaga verzija g-fluxa , ali baš sada u najgore vrijeme mi se uklješti živac na leđima kod lijeve lopatice i evo mirujem već 2 tjedna i još ne prestaje bol...

                          edit: sory na spamu
                          Originally posted by Songoku
                          najbolji pwm je burek

                          Comment


                          • #28
                            Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

                            Originally posted by david22 View Post
                            Čekaj jesen pa ću nabaciti svoj keto masa jelovnik. jaja FTW

                            75kg na 180 cm, skinny fat, trenutno jedem čisto i krečem se jako puno,blaga verzija g-fluxa , ali baš sada u najgore vrijeme mi se uklješti živac na leđima kod lijeve lopatice i evo mirujem već 2 tjedna i još ne prestaje bol...

                            edit: sory na spamu

                            Ja jaja jedem na definiciji i to 10 dnevno, 5 ujutro 5 navecer sa zelenom salatom...
                            Sretno sa živcem, valjda ce proci brzo

                            Comment


                            • #29
                              Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

                              ma Imao sam prije trbušne i eto opet se malo vide al sitno jer je tek 1 tjedan a sta se tice kila ipak nemam 70kg nego 68.5kg nešto je vaga varala nez sta je to bilo...a šta se tiće bicepsa oni su ok
                              Prvo će ti se smijat,onda će te ignorirat,zatim ćeš pobijedit.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

                                Pozdrav.Visok sam oko 180,imam nekih 65-70 kg.Težina mi tu varira,vjerojatno u ovisnosti o količini vode u tijelu,a i trendu prehrane.Jer se hranim dosta stihijski,kad stignem

                                Želio bih nekoliko savjeta,koji bi mi pomogli da dobijem minimalno 7-8 kg,što je u granicama idealne težine za moju visinu.Što se prehrane tiče,volim jesti sve.Od pizze i ćevapa,do riže,piletine,salata...S obzirom da studiram,volio bih neke savjete za vježbu koji bi stali u pola sata dnevno.Što se tiče hranjenja,ne mogu baš sam birati što ću jesti,ali na mom faksu u menzi je hrana vrlo vrlo raznovrsna,pa mislim da režim prehrane neće biti neki veliki problem.Jutri biraš od bureka (sa sirom),i raznih peciva,do mlijeka,jogurta,čokoladnog...Koliko se ja razumijem,tu se da izabrati nešto ok za početak dana.Ručak,uvijek imaš 2-4 vrste mesnih proizvoda,svinejtina,piletina,riba,kobasice,juneti na...Sve ovisi koji je dan.Uz to bude i riža,čorbasta jela,pire,grašak,nekad kukuruz.Naravno,dobar izbor voća,i obavezno ima nekakva salata.Koju obavezno uzmem,jednostavno ih volim

                                I da naglasim,nije mi cilj biti C. Ronaldo ,nego čisto nabaciti koje kilo,ali da to nabačeno ne bude smeće koje će mi začepiti žile,i uzrokovati srčani.
                                Obzirom da sam mršav,da li su mogu dopustiti malo amsniju hranu,pa i junk hranu?Pa i ako se nakupi sala,treningom se to vraća u mišiće jednim dijelom,ako se ne varam.Jer vidim spominjete nemasno mlijeko,posni sir itd...

                                Da li je moguće postići nešto "pješice" bez ikakvih neprirodnih dodataka,proteina,suplemenata i tih "gluposti".Takav sam,volim da stvari idu sa što manje industrijske pomoći,pa recimo kad sam bolestan,lijek je zadnja opcija,želim da se tijelo samo bori .

                                Gledajući se ovako,imam neku ajmo reći definiciju,nisam "daska",ruke oblikovane,trbušni isto,prsa su malo zasotala Uglavnom,moj dojam je da je to ok,samo ga treba povećati,jer na ovu težinu to ne izgleda nešto "impresionirajuće".

                                Cilj vježbanja mi je da se osjećam svježije,i agilnije,jer od kad studiram trunem ležeći.I usput,da od te vježbe bude neke dodatne koristi.Hvala unaprijed svima na pomoći

                                I još nešto,ovaj lik što jede 10 jaja dnevno.Koliko sam informiran,tko jede više od 7 jaja TJEDNO ima povećan rizik od srčanih oboljenja,zbog žumanjka,i viskoke razine kolesterola.

                                Comment

                                Working...
                                X