Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

    I da,neću od vas tražiti da mislažete prehranu,jer znam da ste se i sami mučili za to,pa bi bilo nepošteno od mene.Ali možete li m ireći da li je dobro ovo što bi ja želio.Dakle treba mi oko 3300 kcal dnevno.S obzirom da volim piti mlijeko,u menzi mogu dnevno popiti po 5 onih malih od 0.2l.Što je jedan litar,malo sam se iznenadio kad sam vidio da oni ukupno nose 2890 kcal.
    Dakle uz doručak,ručak,večeru da ga ***** moram biti u suficitu.tako bi dnevni unos samo iz mlijeka bio,33g bjelančevina/proteina,46g šećera,28g masti,od toga 18g zasićenih.1200mg kalcija.

    Ako ne želite,ne tražim ni ispravke,ni savjete,samo želim znati da li bi ovakva prehrana bila prihvatljiva za ono što želim postići?

    Što se tiče onih komentara da novi ne vole čitati forum,žele sve gotovo.Vjerujte,drage volej bi ga čitao,interesante su mi takve stvari.Ali dnevno sam u kući 4 sata možda,bez spavanja,ostalo vrijeme sam na faksu,tako da se mogu samo uzdati u vašu pomoć,za sad

    I da,whey još ne planiram uzimati dok se ne organiziram dobro oko svega ovoga,pa njega još ne računam

    Comment


    • #92
      Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

      2890kcal iz litre mlijeka? jesi ti na gemištu?
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • #93
        Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

        uh zajeb,radi se o kilodžulima ,nisam čito...i meni je bilo čudno

        Comment


        • #94
          Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

          ima u menzi i mesa...puno mesa

          Comment


          • #95
            Re: Pa kako da povećam malo kile i koliko bi trebao imat? - 183 i 66kg

            Menza je zakon i može se sastaviti bb obrok (kad sam ja bio bilo neko meso i grašak, al pala je krempita na kraju ). Jedva čekam da dobijem iksicu.
            Originally posted by Songoku
            najbolji pwm je burek

            Comment

            Working...
            X