Announcement

Collapse
No announcement yet.

vrlo tesko stjecem mišićnu masu,a dolazi do povećanja snage

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: trud bez rezultata

    Originally posted by MarkoPolo View Post
    Pa nema to veze, ovo su neke osnove...

    Nakon treninga jedeš više UH, P uzimaš neposredno nakon treninga. Prije spavanja samo P+M, ujutro može P+M ili P+UH.
    zasto ujutro P + M?
    ako spava duze od 6-7 sati puno bolja je opcija P + UH

    Comment


    • #62
      Re: trud bez rezultata

      -ujutro i posle treninga P + UH

      Comment


      • #63
        Re: trud bez rezultata

        problem je u prehrani ni u cemu drugome
        gledajuci visinu i tezinu i sliku sa avatara plus godine treninga te to da si rekao da napredujes u kilazi na treningu znaci problem nije u treningu nego u prehrani
        vjerojatno si ekto da bi napravio neki novi znacajniji napredak trebao bi dobrano podebljati prehranu i to ne mislim u prvom redu na proteine oni energijiski nisu toliko kvalitetni kao sto su ugljikohidrati i masti .za proteine postoji granica a za ugljikohidrate i djelomicno za masti nema neke granice.morat ces se malo vise potruditi oko unosa ugljikohidrata na dnevnoj bazi ,na tvom primjeru isao bi 4 do 5 g uh na kilogramu tezine mozda cak i vise s time da bi ti prehrana trebala biti negdje p 30% uh 50% m 20%
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • #64
          Re: trud bez rezultata

          Originally posted by FcB View Post
          zasto ujutro P + M?
          ako spava duze od 6-7 sati puno bolja je opcija P + UH
          nije, marko je reko istinu
          Pocivao u miru Bozjem

          22.12.1984 - 20.12.2012

          __________________________________________________ ___________________________

          mentor: Sasa Draskovic

          Comment


          • #65
            Re: trud bez rezultata

            Originally posted by FcB View Post
            zasto ujutro P + M?
            ako spava duze od 6-7 sati puno bolja je opcija P + UH
            To nije zapravo nikakva opcija. Uh se ne se jede prije spavanja.
            "Your body is your biggest artwork."

            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

            Comment


            • #66
              Re: trud bez rezultata

              -pa ne jede se prije spavanja! koliko znam govorimo o dorucku ?

              Comment


              • #67
                Re: trud bez rezultata

                Originally posted by ibro10 View Post
                -pa ne jede se prije spavanja! koliko znam govorimo o dorucku ?
                hahaha sry, malo sam se žurio pa nisam ni pročitao sve detaljno.
                "Your body is your biggest artwork."

                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                Comment


                • #68
                  Re: trud bez rezultata

                  Originally posted by mali priest View Post
                  problem je u prehrani ni u cemu drugome
                  gledajuci visinu i tezinu i sliku sa avatara plus godine treninga te to da si rekao da napredujes u kilazi na treningu znaci problem nije u treningu nego u prehrani
                  vjerojatno si ekto da bi napravio neki novi znacajniji napredak trebao bi dobrano podebljati prehranu i to ne mislim u prvom redu na proteine oni energijiski nisu toliko kvalitetni kao sto su ugljikohidrati i masti .za proteine postoji granica a za ugljikohidrate i djelomicno za masti nema neke granice.morat ces se malo vise potruditi oko unosa ugljikohidrata na dnevnoj bazi ,na tvom primjeru isao bi 4 do 5 g uh na kilogramu tezine mozda cak i vise s time da bi ti prehrana trebala biti negdje p 30% uh 50% m 20%

                  al dosta mi je ljudi reklo da bi problem moga biti to sta nisam radio vjezbe snage (mrtvo dizanje i cucanj)Sta mislis moze li bit do toga.....
                  tek zadnjih mjesec dana radim taj tip vjezbi

                  Comment


                  • #69
                    Re: trud bez rezultata

                    ja sam pocetnik(2ipo mje staza) pa recimo da je mozda do tog, ili jedan od razloga. naprimjer noge i ruke su mi kriticna grupa. biceps i triceps su mi slabo rasli dok nisam krenio radit superserije(biceps i odma bez odmora triceps odradim pa pauza 30sek i opet), tu su krenili rezultati. noge su mi bile tanke bez obzira koliko sam radio na ekstenzijama itd. kad sam krenio bubat cucnjeve e tu je krenila prica, znaci cucanj i leg press mi daju najvise rezultata. dead lift sam radio 2 put i mislim da necu tako skoro opet jer ostavim kicmu na vjesalici uvjek. posto radim fizicki poso u jednoj kalionici metala jednostavno tjelesno to neizdrzim. kreni jace derat cucanj i to pa ces vidit...nadam se da ce ti moj odgo pomoc nekako
                    Pocivao u miru Bozjem

                    22.12.1984 - 20.12.2012

                    __________________________________________________ ___________________________

                    mentor: Sasa Draskovic

                    Comment


                    • #70
                      Re: trud bez rezultata

                      Originally posted by arny1902 View Post
                      pa dobro....nisam sad natjecatelj i profesionalac......
                      sta bi trebao jesti nakon treniranja?
                      jao moj arny nema to veze sta nisi ti natjecatelj jedes, u teretanu vjerovatno ides da dobijes na misicima itd... pa kako bi dobio na tome prehrana ce ti pomoci ...

                      Comment


                      • #71
                        Re: trud bez rezultata

                        a nista....sad cemo vidit sta ce bit kad asm poce radit mrtvo dizanje i cucanj.....
                        evo jos hodam ko patak jer sam noge ubio ima dva dana sa cucnjem......
                        a mrtvo me tako satare da je to čudo....neman volje za živit nakon toga
                        bit ce neki rezultata

                        Comment


                        • #72
                          Re: trud bez rezultata

                          ma nebrini bit ce !

                          Comment


                          • #73
                            Re: trud bez rezultata

                            a sad na guranje........

                            Comment


                            • #74
                              Re: trud bez rezultata

                              mislim da kao prvo tebi treba jača prehrana... podebljaj to malo, jedi svaka 3 sata, ujutro i nakon treninga slobodno ubaci uh, jedi veće količine i računaj da ti ide 2gr proteina/kg tjelesne mase... budi uporan i izbjegava te pauze od skoro mjesec dana ... sretno
                              To enjoy freedom we have to control ourselves

                              Comment


                              • #75
                                Re: trud bez rezultata

                                Bez dobre papice nema niceg
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X