Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prodaja magle - bilder18

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Prodaja magle - bilder18

    Bila sam na bankomatu, sjela je uplata od Bildera18, tako, vi "nevjernici" novci su vraćeni...

    Comment


    • Re: Prodaja magle - bilder18

      Lijepo...
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: Prodaja magle - bilder18

        Facepalm za celu temu i sve postove. plakao sam od smeha.
        DR. Lonnie Lowery

        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

        Comment


        • Re: Prodaja magle - bilder18

          Bravo bilderu

          Comment


          • Re: Prodaja magle - bilder18

            Meni ovo nije nista za pohvalu, pa valjda bi svaki normalan covek vratio pare ako ne uradi ispunjeno, tj normalan ne bi ni uzeo na sebe nesto sto ne moze da odradi tj prevario al ajde sad. Bitno da je ispalo sve u redu i da se vise niko nece prevariti.

            ps ovo jos nisam pisao, ali @Kleme, otkud ti ideja da se njemu obratis? Ajde da je okacio neke slike i da se vide rezultati, al bas nesto i nisam siguran, da rezultata ima, davno bi on okacio...

            Comment


            • Re: Prodaja magle - bilder18

              Meni je drago da se u svemu ovom ipak naslo postenja, lopovi ne vracaju ukradeno...
              Kako god, bespredmetno je nakon gomile postova raspravljati dalje, vratio je novce, naucio lekciju i idemo dalje...

              Comment


              • Re: Prodaja magle - bilder18

                Originally posted by Godzilla View Post

                ps ovo jos nisam pisao, ali @Kleme, otkud ti ideja da se njemu obratis? Ajde da je okacio neke slike i da se vide rezultati, al bas nesto i nisam siguran, da rezultata ima, davno bi on okacio...
                To Goyirra sine, citaj mi misli! Nastavi, nis procitao sve! XD
                DR. Lonnie Lowery

                Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                Comment


                • Re: Prodaja magle - bilder18

                  Originally posted by WTF View Post
                  Bravo bilderu
                  Ma nije bravo. Nisam obavio posao. Nisam zaradio novce. Jednostavno. Samo sam vratio ono što nisam zaslužio.

                  Originally posted by Godzilla View Post
                  Meni ovo nije nista za pohvalu, pa valjda bi svaki normalan covek vratio pare ako ne uradi ispunjeno, tj normalan ne bi ni uzeo na sebe nesto sto ne moze da odradi tj prevario al ajde sad. Bitno da je ispalo sve u redu i da se vise niko nece prevariti.

                  ps ovo jos nisam pisao, ali @Kleme, otkud ti ideja da se njemu obratis? Ajde da je okacio neke slike i da se vide rezultati, al bas nesto i nisam siguran, da rezultata ima, davno bi on okacio...
                  Slažem se. Ali kad imaš neki neočekivanih privatnih problema to nemožeš kontrolirati. Nepada mi napamet sada ih iznositi na forumu. Kleme je shvatila i razumijela i meni je to jedino važno.

                  Što se ipoda tiće. Ja brijem da imam još sve poruke negdje i nemožeš reći da nije istina da si i ti odugovlačio isto. Odnosno tvoji kompići su mi ga trebali donjeti kad su prolaziti tuda. pa si onda javio kad se vraćaju da će donjeti. I kada su stvarno trebali donjeti ja sam bio nedostupan. Bio sam van RH-a zbog smrtnog slučaja u obitelji. I nemojte pljuvati po nekome ako nemate pojma o ničemu. Samo to. NIšta drugo.

                  Zašto su toliko bitne slike. Raspravljano je milijun puta po forumu. Možda ne želim s njima izlaziti u javnost. Možda nemam ternutno financije da si pokrijem sve što mi treba. Kako vi to možete znati.

                  Samo to . U ovoj temi više neću pisati. Ako želite shvatiti shvatiti ćete. Čitamo se u nekoj drugoj temi

                  Comment


                  • Re: Prodaja magle - bilder18

                    bilderu, jasno mi je da si imao smrtni slucaj u obitelji i van RH, ali mi nije jasno kako si onda nasao vremena za prepirku samnom u temi o naturalcima, a odvojiti pola sata za sloziti program i prehranu nisi imao.
                    btw, hebe se meni, nisu moji novci, niti moj slucaj, ali eto, to mi upada u oko kao pobijanje tvojih opravdanja..
                    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                    Comment


                    • Re: Prodaja magle - bilder18

                      @Bilderu18 jos jedna laz. Prvo ja sam ti objasnio zasto iPod nije na vreme stigao ali ti si rekao da nema veze i da ces kasnije preuzeti. Onda nemoj da lazes da nisi bio dostupan, nego si mi barem 5x odbio poziv, nekad brze nekad sporije.

                      Na 5 privatnih poruka mi nisi odgovorio a mogao si reci da ne uzimas i kraj, a bio si na forumu u isto vreme kad si mi odbijao pozive i kad te je covek zvao da preuzmes. Tako da ja tebi nista ne verujem, a mislim i drugi ubuduce.

                      Comment


                      • Re: Prodaja magle - bilder18

                        eh KLEME KLEME... pitaj šta god trebaš, sve dobiješ za free... a moju vlastitu referencu dobro poznaješ...
                        jasminhalkic.com
                        http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

                        Comment


                        • Re: Prodaja magle - bilder18

                          I ja sam nažalost imao smrtni slučaj jučer pa sam nastavio suradnju sa klijentima. Dogovor je dogovor, što god da bilo, makar se može javiti ljudima i ispričati.

                          Dalje, tko je prodao maglu jednom, jedva čeka da istu stvar napravi i drugi put.

                          Pozdrav
                          "Your body is your biggest artwork."

                          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                          Comment


                          • Re: Prodaja magle - bilder18

                            nek preimenuje nick u magla18
                            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                            Comment


                            • Re: Prodaja magle - bilder18

                              Potvrđujem marka koji me nazvao tik poslije sprovoda na moj propusten poziv, eto, toliko o tome...

                              Comment


                              • Re: Prodaja magle - bilder18

                                Nema tih novaca,nema toga na svijetu da kada mi netko umre u obitelji da ja taj dan čak i idući radim sa klijentima,nazvat ih reći situaciju ispričati se i reći da nemogu raditi danas s njima možda ni sutra i amen!

                                Comment

                                Working...
                                X