Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prodaja magle - bilder18

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

    Originally posted by kingpin View Post
    opće se ne radi o tome zašto se nije javio, prvenstveno se radi o činjenici da je umislio da može naplaćivati nešto za što nema kapacitet!
    Ti koji si tu tek par mjeseci možeš to reći. MOju sliku nećeš ni vidjeti jer nismo prijatelji na forumu. To mogu samo oni vidjeti. odnosno mogli su dok je nisam maknio maloprije.

    Comment


    • #47
      Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

      Originally posted by KeLavra View Post
      pogriješio je i sta sad???
      e sad gle...
      http://www.building-body.com/forum/s...earchid=418827
      ...dakle bio je online...
      sljedece pitanje: zasto bas danas moze razgovaratu s KLEME? Jer je busted...
      ... trece pitanje
      koliko bi jos ljudi zeznuo da se nije saznalo?
      ...cetvrto...
      imao si samo sliku leđa na forumu jer sam ti ja bio pod prijateljima, ni vise ni manje od 1 slike...s leđa!!!!
      ...peto
      bar imaj dostojanstva pa reci da si bio ljencina i da si nabrzaka zelio 200 kn u đep...
      šesto..
      vise nisi u poziciji da se bahatis i dalje....

      Comment


      • #48
        Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

        Da nije otvorena ova tema ti se nikada ne bi ispričao nit bi ikada vratio novce, tako da od tvoga kajanja nema ni k...

        I čemu ta tajanstvenost oko tvoje slike? Šta si umislio da si Angelina u toplesu pa da je tvoja slika nešto vrijedno?
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #49
          Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

          I btw... na sto ja trosim svoje popodne, umjesto da spavam ja se zamaram s pi.zdom materinom....
          uh.. totalno izlazim iz ove teme, i svima sve najbolje i pamet u tintaru, i tebi bilderiću, opameti se, jer ces nabasati na mudonju koji ce ti za 200 kuna doci na vrata doma, ja bi dosao, ali ne radi 200 kuna vec radi ignorancije i zaj.eba...
          pamet u glavu, sad znas kako se ne smijes ponasati, sazrijet ces s vremenom, ovo ti je lekcija...

          Comment


          • #50
            Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

            Originally posted by bilder18 View Post
            Ti koji si tu tek par mjeseci možeš to reći. MOju sliku nećeš ni vidjeti jer nismo prijatelji na forumu. To mogu samo oni vidjeti. odnosno mogli su dok je nisam maknio maloprije.
            Tvoju sliku nitko nece vidjeti jer se ocito sramis neceg. Ja kojem fali 20 kg sam se usudio i stavio sliku, a ti koji se bahatis uvijek po forumu nemas muda je staviti
            I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

            Comment


            • #51
              Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

              Originally posted by KeLavra View Post

              edit:sat vam krivo ide na serveru
              Ne ide nama krivo sat nego tebi; to svatko sam namješta u opcijama.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #52
                Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                Evo isto vezano za bilder-a 18, iz Srbije sam trebao da mu dopremim iPod shuffle koji je zeleo da kupi. E sad posto nisam hteo da rizikujem da decko placa carinu, ja iscimam coveka iz Srbije koji ide za Hrvatsku da mu odnese to. To je trebalo da stigne npr. 1 u mesecu po dogovorenom, ali posto taj covek nikako nije mogao da dopremi tada jer nije ni isao, dopremio je za Hrvatsku za neke dve nedelje. Decko je rekao da ce uzeti... da bi se na kraju ispostavilo da se ovom coveku nije javio da preuzme iPod posle 20 propustenih poziva ( i to u toku celog dana ga je zvao), kada sam ga ja zvao meni je odbijao pozive, a poslenije odgovorio na jedno 5 privatnih poruka. Eto... mislim da je o ovom decku dovoljno receno, obicna baraba...
                Last edited by Godzilla; 29-06-12, 17:38.

                Comment


                • #53
                  Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                  nemoj tako... imao je obiteljskih problema...

                  ima tema na biciklistickom forumu gdje ekipa prodaje stvari i ima takvih mulaca... npr., netko posalje postom neki dio, placanje pouzecem i taj primaoc ne zeli preuzeti paket. paket se vrati posiljatelju, postarinu ne dobije nazad (jer je mora unaprijed platiti) i kad ovaj otvoreno i javno pita ''koji qurac'', ovaj mu odgovara: hahaha idiote, jesam ze zajebbo!
                  prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                  Comment


                  • #54
                    Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                    Originally posted by DARICA View Post
                    @Kelly ne mozes procijeniti necije znanje preko slike koja je stara preko godinu dana...
                    to se moze najlakse oprimjeriti na tebi... nemas ko zna kakvu formu a imas znanje vece od vecine ekipa koja izgleda poput tebe...
                    Darice dragi, pa nije isto imati 20 godina i 43 godine niti se uspoređivati može...
                    S 20 godina je sve lako, jos si u razvoju i mozes sve lakse odraditi ako hoces i ako znas, s 30 ce ici nesto sporije ali ce ici uz veliko zalaganje i odricanja, a s 40 ces krv morati pišati ako zelis nesto mijenjati...tako da ja osobno kad gledam decka od 18-20 godina kako nekoze napredovati popisam mu se u usta, jer moze, puno lakse...
                    A kad vidis covjeka od 40-tak god da trenira i k tome se dobro drzi i radi na tome onda kapa do poda...
                    Kakvi cemo mi biti?
                    Ja sam s 20 kamenja jeo...

                    Comment


                    • #55
                      Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                      Originally posted by WTF View Post
                      Darice dragi, pa nije isto imati 20 godina i 43 godine niti se uspoređivati može...
                      S 20 godina je sve lako, jos si u razvoju i mozes sve lakse odraditi ako hoces i ako znas, s 30 ce ici nesto sporije ali ce ici uz veliko zalaganje i odricanja, a s 40 ces krv morati pišati ako zelis nesto mijenjati...tako da ja osobno kad gledam decka od 18-20 godina kako nekoze napredovati popisam mu se u usta, jer moze, puno lakse...
                      A kad vidis covjeka od 40-tak god da trenira i k tome se dobro drzi i radi na tome onda kapa do poda...
                      Kakvi cemo mi biti?
                      Ja sam s 20 kamenja jeo...
                      Ja sam samo htio rec da ne mozes nekom odrediti znanje preko izgleda, nisam ih htio usporedivat...
                      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                      Instagram: @shredded_dario

                      Comment


                      • #56
                        Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                        Originally posted by DARICA View Post
                        Ja sam samo htio rec da ne mozes nekom odrediti znanje preko izgleda, nisam ih htio usporedivat...
                        To je tocno, ali gle.. Ako znanje koje posjedujes nemozes iskoristiti na sebi a ides na treninge redovito onda nemozes ni prodavati programe... Najbolji je trener onaj koji govori iz vlastitog iskustva.
                        Primjer, ja se sad usuđujem udijeliti savjet za ljude kojima treba defka, i smatram da imam iskustva jer sam i sam probao i osjetio taj režim, opet, nebih nikom sastavio niti prodavao takvo nesto, jer nisam iskusan u vođenju klijenta kroz sve to, a ako bih odlucio takvo nesto onda bih morao besplatno provesti praksu na nekom...
                        Također, ocito da "pravu masu" nisam probao, pa se sad ne usuđujem vise dijeliti savjete nekom komu treba, kad ju uspjesno sprovedem na sebi tek onda cu se smatrati iskusnim dovoljno da savjet dam.
                        Dakle poanta price je, tek kad si na vlastitom tijelu uspjesno sproveo i masu i defku, te stekao potrebno iskustvo za voditi klijenta i naplatiti mu, tek onda mozes u biznis...

                        Comment


                        • #57
                          Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                          Ja sam svjestan da moj izgled može biti i bolji, ali ne želim sto puta ponavljati da mi je žena nezaposlena i da imam dvoje djece; da hranim četvero usta i da plaćam režije, za razliku od nekog klinca koji živi kod roditelja, ima stan i hranu besplatno, nema ni brige ni pameti a tijelo mu je puno hormona kao da je na AAS.
                          I ja bi volio da imam uvjete za treninge, ali meni je prva briga preživjeti, nahraniti obitelj i platiti struju i vodu da mi ne isključe...unatoč svemu ni ne izgledam tako loše, ali i ja čekam bolje dane i sigurno da neću ostati na ovome...

                          I mojih slika i videa ima dosta na forumu, nemam šta kriti i glumiti...imam i dva albuma ako netko nije vidio:

                          http://www.building-body.com/forum/album.php?albumid=70

                          http://www.building-body.com/forum/album.php?albumid=18
                          Last edited by kelly; 29-06-12, 18:52.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #58
                            Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                            Originally posted by Coffey View Post
                            nemoj tako... imao je obiteljskih problema...

                            ima tema na biciklistickom forumu gdje ekipa prodaje stvari i ima takvih mulaca... npr., netko posalje postom neki dio, placanje pouzecem i taj primaoc ne zeli preuzeti paket. paket se vrati posiljatelju, postarinu ne dobije nazad (jer je mora unaprijed platiti) i kad ovaj otvoreno i javno pita ''koji qurac'', ovaj mu odgovara: hahaha idiote, jesam ze zajebbo!
                            AHHAHAHAHAHHAHA e je**em ti kud ovaj svijet ide
                            I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                            Comment


                            • #59
                              Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                              Originally posted by WTF View Post
                              To je tocno, ali gle.. Ako znanje koje posjedujes nemozes iskoristiti na sebi a ides na treninge redovito onda nemozes ni prodavati programe... Najbolji je trener onaj koji govori iz vlastitog iskustva.
                              Primjer, ja se sad usuđujem udijeliti savjet za ljude kojima treba defka, i smatram da imam iskustva jer sam i sam probao i osjetio taj režim, opet, nebih nikom sastavio niti prodavao takvo nesto, jer nisam iskusan u vođenju klijenta kroz sve to, a ako bih odlucio takvo nesto onda bih morao besplatno provesti praksu na nekom...
                              Također, ocito da "pravu masu" nisam probao, pa se sad ne usuđujem vise dijeliti savjete nekom komu treba, kad ju uspjesno sprovedem na sebi tek onda cu se smatrati iskusnim dovoljno da savjet dam.
                              Dakle poanta price je, tek kad si na vlastitom tijelu uspjesno sproveo i masu i defku, te stekao potrebno iskustvo za voditi klijenta i naplatiti mu, tek onda mozes u biznis...
                              Slazem se...
                              @kelly ma dobro nisam nikog usporedivao, znam sve, bit ce boljih dana
                              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                              Instagram: @shredded_dario

                              Comment


                              • #60
                                Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                                nisam se htio upletati u temu; ali ispricati cu vam pricu stara je 20 dana:

                                Prijetelj mi naruci sa naseg oglasa(koji najbolje radi,necu imenovati) dio za auto kompresor klime vrijednost 750kn(100€),,hp expressom,regularno sve isporuka plati postaru otvori kad ono unutra? K..ac - obicna cigla ¸!

                                Tako da nema povjerenja tu nigdje,,ja bi sjeo u auto pokuco na vrata (jer ima ko salje) sa tom ciglom slupo mu glavu,razbio mu kucu i prste polomio( a mozda i sve u kuci)

                                Zelim reci da ti KELLY si mali isus na ovom forumu ,,ja sam ovdi preko 2 godine samo sam citao i onda sam se logo ljetos ..slabo sudjelujem u temama,isto tako sam i primjetio i naveo u par postova da nema stare ekipe i neznam disu ali tako netrebaju odlaziti zbog pojedinaca..

                                I zelim nesto upitati WTF-a, al da me krivo ne shvatis i da se ne uvrijedis?!!! ZASTO TOLIKO PLJUJES PO BILDERU 18 A IMA DOSTA POSTOVA (neda mi se sad traziti) u kojima ste kao prst i nokat ?!

                                napominjem da je forum lijepo mjesto za cakulanje djeljenje savjeta,prijateljstvo,i jako je pun svega HOCU RECI IMA SVE NA JEDNOM MJESTU,,

                                i napomena sa moje strane,,,nehvatajte se posla kojeg neznate jer se obicno izjalovi da neznate pa ispadne pusiona i onda se osjecate ko govno kad se krene pljuvati po vama a ljudi smo i to tako ide kod nas..200 stvari valja i najbolji si u svem 1stvar zajebe ajd pa-pa ... ne u ovom slucaju BILDERA18 nego u svakom...
                                Last edited by darill; 29-06-12, 23:19.

                                Comment

                                Working...
                                X