Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prodaja magle - bilder18

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

    Originally posted by darill View Post

    Zelim reci da ti KELLY si mali isus na ovom forumu
    Ne kužim ovo, jel to dobro ili loše po tebi?


    Originally posted by darill View Post
    isto tako sam i primjetio i naveo u par postova da nema stare ekipe i neznam disu ali tako netrebaju odlaziti zbog pojedinaca..
    A što se tiče odlaska sa foruma, pa ljudi odlaze, ali se neki i vraćaju, to je tako normalno. Pa i na drugim forumima ljudi odlaze nakon par godina, ali ja osobno ne bih otišao nikada zbog nekog glupana koji provocira, takvi kad-tad sami sebe ukopaju, kao i sada bilder18. On je najviše prigovarao i pljuvao ovaj forum, a problem je u njemu a ne u forumu.

    Ja osobno ne znam nijedan forum na kojem se admini ovoliko trude oko pravila i sadržaja, ali uvijek će netko biti nezadovoljan, zapamti da je nemoguće udovoljiti svima...
    Last edited by kelly; 29-06-12, 23:32.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #62
      Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

      Krscanin sam i za mene je Isus dobar....


      A kazem ti ne oglasavam se previse,nisam redikul,nikog nisam na ovom forumu ruzio,srao,ni hvalio.a kamoli dodvoravao se nekom.
      al sad ti kazem ono sto vidim.

      A to je da ti imas mogucnosti sto god zelis na ovom forumu i vidis sve o nama i sve ljepo prastas i pustas ,a HOCU RECI DA SI DOBRICINA!!!!! (po svemu)

      Comment


      • #63
        Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

        Ok sad je jasnije, ajde lijepo da tako misliš o meni. Nije ni meni uvijek lako biti sudac jbg, ali trudim se...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #64
          Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

          @darill

          Prst i nokat?
          Pa ja se trudim biti druzeljubiv, koliko sam s njim bio dobar jednako toliko i s ostalima, frendovi neki nismo bili kao sto nisam s nikim ovdje... Sve je to ćakula, zezancija, sprdancija...
          U isto smo vrijeme bili online pa smo i cakulali...
          A onda je napravio to sto je... A to mu
          nije u redu...

          Comment


          • #65
            Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

            Ok! samo sam pitao:

            Nije u redu njemu ni itkom ko pomisli laku lovu zaradit jer NEMA KRUHA BEZ MOTIKE znaci samo rad-rad-rad da bi zaradio a kad radis i znojis se bez znoja nema ni place.


            kaze jedna poslovica koju moj stari cest oizgovara:

            I MUSA JE BIO KESEĐIJA,DOK NIJE LUPIO KUR.OM OD LEDINU

            znaci nemoj se bahatiti i kurciti slupat ce te neko..

            Comment


            • #66
              Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

              Po meni je WTF dobro napravio, i ja bi učinio isto. Možemo mi biti dobri koliko hoćeš ali ako napraviš sranje ja ću ti to reći. WTF je pomogao i KLEME a pomogao je i svim budućim potencijalnim KLEMAMA...jer činjenica je da se bilder18 ovoj ženi nije javio mjesec dana (13.06. je poruka za 10 dana nejavljanja a danas je već 29.).
              Ako i nije imao pristup internetu (u što je teško povjerovati jer imaš net i na mobitelu i u školi i kod prijatelja i susjeda pa uvijek možeš skočiti na kratko), vidio je poruke kad je došao na net.
              A očito je da laže jer kad odeš na njegove postove vidiš da je u zadnja dva tjedna redovno pisao po forumu pa se mogao i toj ženi javiti.
              Da mi nismo danas otvorili ovu temu bilder18 se nikada više ne bi javio toj ženi, znači da njemu nije žao što radi sranja, nego što je uhvaćen da radi sranja.
              Pa vidiš da se javljaju i ljudi iz Srbije koje je izvarao...
              Last edited by kelly; 30-06-12, 00:03.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #67
                Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                vidim sve neda mi se ruziti decka ,jer znam da nevrijedi i nece stati na tome....a opet ce doci neki takav i eto ti ga na...
                AL KAD SMO KOd TOGA DA SAM TO I JA VIDIO ISTO BIH NAPRAVIO,CEKAJ NITKO NE NALAZI NOVCE PO CESTI ZA 200 KN TI IMAS 2 DANA HRANITI 4CLANU OBITELJ SA OSNOVNIM POTREBSTINAMA..ILI radis 2 DANA PO 8 SATI ..


                a sad tko god bio u pitanju baci to u poker aparat i lupi 20 puta veca-manja i kita jer necjeni jer se ni ne znoji,,znam takvih slucajeva mogo bi knjigu napisati..

                Comment


                • #68
                  Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                  Ne krivim uopće bildera 18 ,nego su ljudi samo krivi kad pomisle da će nekom na forumu dat 200 kn i da će taj riješit sve njihove probleme,nekim savjetima koje je moguće nać i na forumu.Dakle ljudska glupost ništa drugo,čovik je vidija priliku i iskoristija.Druga stvar šta se tiče iskustva i izgleda,sadašnji kolega je jednom prilikom bio na razgovoru za posao u Guliver teretani ,najvećoj u Splitu.Na kraju mu kaže to je sve super ,vidi se da imate znanja oduševljeni smo ,ali ne možete raditi ovaj posao jer niste nabildani...Eto.Pa sam mu ja reka pa šta ti bi ljudima pokazivao vježbe sa 10 kg ,pa su kolege u skladištu umrli od smijeha jer je zazvučalo kao da ga i ja zaj....hahahha
                  Menky je napisao...
                  Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                  Comment


                  • #69
                    Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                    Originally posted by robertost View Post
                    Ne krivim uopće bildera 18 ,nego su ljudi samo krivi kad pomisle da će nekom na forumu dat 200 kn i da će taj riješit sve njihove probleme,nekim savjetima koje je moguće nać i na forumu.Dakle ljudska glupost ništa drugo,čovik je vidija priliku i iskoristija.Druga stvar šta se tiče iskustva i izgleda,sadašnji kolega je jednom prilikom bio na razgovoru za posao u Guliver teretani ,najvećoj u Splitu.Na kraju mu kaže to je sve super ,vidi se da imate znanja oduševljeni smo ,ali ne možete raditi ovaj posao jer niste nabildani...Eto.Pa sam mu ja reka pa šta ti bi ljudima pokazivao vježbe sa 10 kg ,pa su kolege u skladištu umrli od smijeha jer je zazvučalo kao da ga i ja zaj....hahahha

                    Pa ja sam Marka upoznao na forumu... I rijesio je sve moje probleme savjetima kojih nema na forumu
                    Svaki kuhar ima svoje tajne

                    Comment


                    • #70
                      Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                      Da ti nemaš toliko volje svi ti savjeti bi bili uzaludni.Neznam kakve tajne recepte ima kuhar Marko a da već nije poznato ovom svijetu.To bi nam moga otkrit kad transformacija završi...
                      Menky je napisao...
                      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                      Comment


                      • #71
                        Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                        Slazem se sa WTF-om, vecina nas sa foruma zna napamet vecinu korisnih informacija sa foruma, ishrana, trening, odmor, suplementi....
                        I sad posto je to znanje "izvuceno" iz vise ljudi, naravno da ce se provuci i neka greska...
                        Marko je profesionalac, stekao je svoje znanje radeci sa pravim bilderima, primenio ga na sebi i naravno da ce unovciti svoj trud i znanje
                        (Kakvu smo mu reklamu napravili, osecam da ce mu pola foruma sad slati pm)
                        Igla je tvoj prijatelj

                        Comment


                        • #72
                          Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                          Originally posted by robertost View Post
                          Da ti nemaš toliko volje svi ti savjeti bi bili uzaludni.Neznam kakve tajne recepte ima kuhar Marko a da već nije poznato ovom svijetu.To bi nam moga otkrit kad transformacija završi...
                          Transformacija je zavrsila, a nije tajna " tajna" , vec nacin vođenja klijenta, i btw.. Imao sam ja jednaku volju i prije toga, jesam uspio? Nisam....
                          U cemu je tajna?
                          Probaj rad s Markom, uspjet ces sigurno, i opet neces otkriti " tajnu "
                          Zašto?
                          Jer nemas to iskustvo... Pa budimo realni, 90% ljudi se bezuspjesno defka, pa nisu osobni treneri uzalud osobni treneri...

                          Comment


                          • #73
                            Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                            Originally posted by Timar View Post
                            Kakvu smo mu reklamu napravili, osecam da ce mu pola foruma sad slati pm)
                            U tom ne vidim ništa loše, dapače
                            Ja osobno navijam za takav scenarij jer znam sto bi ljudi s tim dobili, svaka čast ostalim dečkima koji se bave istim poslom, ali ja hvalim svoga kako ja volim reci ''šefa'', drugi neka hvale svoje, i ljudi ce imati raznovrstan izbor

                            Comment


                            • #74
                              Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                              ija radim s markom ima vec desetak dana...decko je genijalan...bit ce vise o tome kad obavimo prvu etapu...

                              ja bih samo reko da svi koji misle nesto uradit da mu se obrate,jer cijena je smjesna za kvalitetu koju decko pruza
                              Pocivao u miru Bozjem

                              22.12.1984 - 20.12.2012

                              __________________________________________________ ___________________________

                              mentor: Sasa Draskovic

                              Comment


                              • #75
                                Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                                Originally posted by remode View Post
                                ija radim s markom ima vec desetak dana...decko je genijalan...bit ce vise o tome kad obavimo prvu etapu...

                                ja bih samo reko da svi koji misle nesto uradit da mu se obrate,jer cijena je smjesna za kvalitetu koju decko pruza
                                Svaka čast remode, baš baš mi je drago da radiš s markecom, i reklamiranje Marka je samo želiti dobro ostalima, ništa više...
                                Činjenica je kad zbrojiš plus i minus, ljudi se defkaju par mjeseci, trose lovu i jos na kraju neuspješno, ovdje em to odradiš u kratko vrijeme, uštediš novce od sljedeca dva mjeseca i znaš da ces uspjeti

                                Comment

                                Working...
                                X