Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prodaja magle - bilder18

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Prodaja magle - bilder18

    Originally posted by KLEME View Post
    evo da vam kažem, da sam zatražila novce od bilder18. ipak za te novce se treba naradit... javim vam kad sjedne uplata
    Tako i treba.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: Prodaja magle - bilder18

      Žalosno što te netko prevario na taj način, a još više što navedeni nije još vratio novce, uh kakva sramota za bilder18 , sumnjam ako dotični nije vratio do sad novce da i oće.

      Comment


      • Re: Prodaja magle - bilder18

        vidin da je jako zanimljivo na forumu u zadnje vrime, stvarno zalosno od bildera 18, od njega ovo nebi nikad ocekiva

        Comment


        • Re: Prodaja magle - bilder18

          Originally posted by KLEME View Post
          evo da vam kažem, da sam zatražila novce od bilder18. ipak za te novce se treba naradit... javim vam kad sjedne uplata
          jedva cekam da nam javis takvo nesto, bas se nadam da ce demantirati moje crne misli u vezi povrata love ....

          Comment


          • Re: Prodaja magle - bilder18

            kaže: u ponedjeljak će... pa živi bili pa vidili...

            Comment


            • Re: Prodaja magle - bilder18

              Originally posted by KLEME View Post
              kaže: u ponedjeljak će... pa živi bili pa vidili...
              Ponedjeljak kazes ....

              Untitled.png

              Comment


              • Re: Prodaja magle - bilder18


                taman do tada će skupit!

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • Re: Prodaja magle - bilder18

                  tak i meni gazda kaze kad ga pitam kad ce placa
                  prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                  Comment


                  • Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                    Originally posted by bilder18 View Post
                    Bio sam baniran jer nisam mogao staviti reply na ovu temu. Sada odjednom mogu.

                    Nemoj me molim te vrijeđati . Ne vrijeđam ni ja tebe niti bilo koga ovdje. Nisam imao pristupa internetu. Imam drugih problema koji su mi jako važni i KLEME je shvatila to.

                    Neželim se sa nikime svađati i ulaziti u rasprave. Hvala onima koji me razumiju ali i hvala onima koji me ne razumiju. To je pravo svakog čovjeka. Prvo što mi je bilo kada riješim te probleme je vratit Kleme novac koji nisam zaslužio. I ne 200kn nego 400kn . Jer mi je čista savjest važnija od bilo kojeg novca ili bilo čega drugoga. Sa Kleme ću se i pokušati naći kada ću biti u Splitu. Počeli smo razgovarati i od drugim stvarima. Osoba je na mjestu i shvatila je moje probleme.

                    Ne sudite ljude a da neznate drugu stranu priče. Ja sam svoju ukratko ispričao . Pružite ruku ili ne. Ne ljutim se na nikoga ali od nekih nisam očekivao takav stav. Očekivao sam da će pričekati moju stranu priče.

                    Ja nisam dugo na ovom forumu,ali od kad sam došao tebe pamtim po bahatosti i bezobraštini.Pljuvanje mnogih dobronamjernih savjeta i velikog kritičara.Jednostavno nikad nisam vidio ništa pozitivno od tebe.

                    Comment


                    • Re: Prodaja magle - bilder18

                      ha ha ha

                      odbrojavanje započelo... hi hi

                      Comment


                      • Re: Prodaja magle - bilder18

                        Originally posted by Coffey View Post
                        tak i meni gazda kaze kad ga pitam kad ce placa
                        I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                        Comment


                        • Re: Prodaja magle - bilder18

                          Big day tomorrow.....

                          Comment


                          • Re: Prodaja magle - bilder18

                            javia se da će sutra uplatit... tako da vjerujem da hoće...

                            Comment


                            • Re: Prodaja magle - bilder18

                              Aj i to da vidimo, tako je i meni za iPod rekao da ce preuzeti par puta, pa me ispalio zestoko.

                              Comment


                              • Re: Prodaja magle - bilder18

                                Evo, samo da vas obavjestim lova je uplaćena danas, kasnije ću prošetat do bankomata kad padne sunce da provjerim...

                                Comment

                                Working...
                                X