Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prodaja magle - bilder18

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Prodaja magle - bilder18

    Ja stvarno ne mogu da verujem da i dalje nije vratio. A za onaj iPod sto me je zeznuo i nije preuzeo, prvo sam mislio da mu posaljem iPod pa da on meni uplati pare, jer razmisljam da je decko sa foruma, vidim aktivan je itd. Eto kako bih se zajebao, mada vise bi se on zajebao jer ja preko leta idem u Hrvatsku pa bi imao kucnu posetu...

    Comment


    • Re: Prodaja magle - bilder18

      Kleme, lajkam rezultate
      hvala, jako sam ponosna na sebe... baš se vide promjene, čak se i naziru mišići... ha ha

      Ja stvarno ne mogu da verujem da i dalje nije vratio. A za onaj iPod sto me je zeznuo i nije preuzeo, prvo sam mislio da mu posaljem iPod pa da on meni uplati pare, jer razmisljam da je decko sa foruma, vidim aktivan je itd. Eto kako bih se zajebao, mada vise bi se on zajebao jer ja preko leta idem u Hrvatsku pa bi imao kucnu posetu...
      za taj dio sam ja kriva, rekla sam da netrebam novce, ali zašto ne ne na taj iznos nadodat još kn i kupit kanticu whey-a. baš sam luda

      Comment


      • Re: Prodaja magle - bilder18

        11 kg? Wohoooooo, bravo!!!!
        Ocekujemo nestrpljivo before-after slikice, budi fer, motiviraj cure slicne sebi da vide da i one mogu! Kao sto je tebe jasmin ( vendijev pulen ) motivirao ( i mene je ) tako ces ti nekog drugog, drugi treceg..

        Comment


        • Re: Prodaja magle - bilder18

          bit će slike sigurno... samo kad bude gotovo... složit ćemo cijelu kompilaciju... tj. boss će složit... ja sama sebi na svim slikama isto izgledam...
          rekao je i da bi mogla kao i jasmin u onako kratkom roku postić rezultate... na što sam ponosna jako, jer prije mjesec dana teretanu nisam ni primirisala...

          Comment


          • Re: Prodaja magle - bilder18

            Originally posted by KLEME View Post
            bit će slike sigurno... samo kad bude gotovo... složit ćemo cijelu kompilaciju... tj. boss će složit... ja sama sebi na svim slikama isto izgledam...
            rekao je i da bi mogla kao i jasmin u onako kratkom roku postić rezultate... na što sam ponosna jako, jer prije mjesec dana teretanu nisam ni primirisala...

            I trebas biti ponosna, jer to je pakleni ritam i paklena dijeta za koju treba jak karakter velika volja i odlucnost te ogromna motivacija!
            Tko nije probao nezna... Ja sam uvijek sretan kad nekom ide, i ja sam ponosan na tebe

            Comment


            • Re: Prodaja magle - bilder18

              Originally posted by KLEME View Post
              za taj dio sam ja kriva, rekla sam da netrebam novce, ali zašto ne ne na taj iznos nadodat još kn i kupit kanticu whey-a. baš sam luda
              Pa nisi ti kriva kad je on obećao pred svima da će vratiti:
              Originally posted by bilder18 View Post
              Prvo što mi je bilo kada riješim te probleme je vratit Kleme novac koji nisam zaslužio. I ne 200kn nego 400kn .
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: Prodaja magle - bilder18

                ja sam počela guštat i u prehrani, trebalo mi je vremena da se naviknem na toliko obroka, uf, to mi je bilo najteže, defka prva dva tjedna... k tome u PMS-u, ufff, ali preživila, sad nekako imam osjećaj da kg samo padaju, a ja jedem i jedem i treniram... baš mi je to drago...

                Comment


                • Re: Prodaja magle - bilder18

                  Pa nisi ti kriva kad je on obećao pred svima da će vratiti:
                  istina, poslat ću mu br. računa...

                  Comment


                  • Re: Prodaja magle - bilder18

                    razmišljam i da napravim blog, taman prije kraja cijelog procesa... onako neki ženski kutak... za cure... vjerujem da će bit motivacija za cure koje dođu s istim problemom kao i ja...

                    Comment


                    • Re: Prodaja magle - bilder18

                      zasto neobjavis jednostavno ime od momka, pokazala si gore da si postena,ali sobzirom na ono sto je on ucinio tebi da je najmanje sto ti drugima mozes uciniti je da pokazes njegovo ime tako da drugi neispisu istu uplatnicu i pogrijese...sretno s parama, od toga nista.
                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment


                      • Re: Prodaja magle - bilder18

                        Originally posted by KLEME View Post
                        ja sam počela guštat i u prehrani, trebalo mi je vremena da se naviknem na toliko obroka, uf, to mi je bilo najteže, defka prva dva tjedna... k tome u PMS-u, ufff, ali preživila, sad nekako imam osjećaj da kg samo padaju, a ja jedem i jedem i treniram... baš mi je to drago...
                        vidis, to su dobro uložene pare

                        svaka čast, nastavi tako, kod mojih pocetaka sa ovim je bila ista priča- teško se maknit od slatkoga al uz volju se moze napravit sve, tako da mi tijelo sad lose reagira na te iste stvari bez kojih nisam mogao prije.

                        Dan bez posnog- nije dan xD
                        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                        Comment


                        • Re: Prodaja magle - bilder18

                          Čestitam na rezultatima.
                          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                          I know it's hard to keep an open heart
                          When even friends seem out to harm you
                          But if you could heal a broken heart
                          Wouldn't time be out to charm you

                          November Rain, Guns and Roses

                          Comment


                          • Re: Prodaja magle - bilder18

                            Originally posted by Dalibor View Post
                            Čestitam na rezultatima.
                            hvala ti Dalibore...

                            Comment


                            • Re: Prodaja magle - bilder18

                              Originally posted by WTF View Post
                              Ujutro ide zlica posnog-gutljaj vode, navecer u blender ILI isto kao i ujutro- bez natrena, znaci nije do njega, jos njim i ide nekako jer si slozim puding, probao sam sve posne i trenutno mi se svi gade, ali ga jedem svaki dan...
                              Samo kazem da mi se gadi, fuj, fuj i fuj... I opet ga jedem... Jbg kad je potreban...
                              to je tako,nekom nesto pase,bez obzira s cim jedes.

                              Originally posted by WTF View Post
                              Opaaaa, slika je palaaaa, najs najs
                              tnx
                              Pocivao u miru Bozjem

                              22.12.1984 - 20.12.2012

                              __________________________________________________ ___________________________

                              mentor: Sasa Draskovic

                              Comment


                              • Re: Prodaja magle - bilder18

                                evo da vam kažem, da sam zatražila novce od bilder18. ipak za te novce se treba naradit... javim vam kad sjedne uplata

                                Comment

                                Working...
                                X