Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prodaja magle - bilder18

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

    ovim poslom se ne može bavit bilo tko. Za radit ovaj posao treba imat predanje, treba imat znanje, treba imat pristup... treba imat jako puno stvari. svi ste djelili savjete, čitala sam forum, svi ste više manje bili dobri s njim, a sad ga blatite, kao da nikad ništa dobro nije napisao za ovaj forum. isto kao da ste jedva dočekali ovako nešto. ponašate se kao licemjeri.

    mene je prevario, ja mu opraštam... naivno ću vjerovat i dalje... to što je učinio je krivo... ali nije neoprostivo....
    svi ste u životu učinili neke krive stvari, da vas netko označi, odbaci zauvjek radi njih... vjerujem da vam ne bi bilo drago...

    ovo je napisao Bilder18 na moj facebook... gadite ga samo, ako nikad u životu niste pogriješili i nije vam trebao oprost...


    Pozdrav svim forumašima

    Moj račun je banan pa Vam ovim putem želim reći par riječi.Javljam Vam svima da mi nije bila namjera nikoga prevariti. Jednostavno nisam bio online zbog privatnih problema koje ne želim iznositi. Nikada nebih pao tako nisko i prevario nekoga za 200kn. 200kn nije ni kantica wheya. Od 200kn se neću obogatiti. Jednostavno sam pristupio poslu na krivi način. Počeo sam ga ali ga nisam bio u stanju dovršiti što sam objasnio Kleme i shvatila je. Na čemu joj se neizmjerno zahvaljujem. Novce ću naravno vratiti. Vratiti ću više jer mislim da sam grdno pogriješio i da je to najmanje što mogu učiniti. Ovo ljeto sam u Splitu i već sam joj rekao da bih volio s njom porazgovarati u četiri oka. Ako će ikada htjeti. Nema isprike za ono što sam napravio. Na meni je da greške ispravim. Mislim da svatko zaslužuje drugu šansu. POvlačim se na određeno vrijeme . IMam obiteljski problema i nemogu više posjećivati forum toliko.

    Comment


    • #32
      Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

      pa ne moze posjecivati uopce forum kad mu je account banana...
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #33
        Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

        Originally posted by KLEME View Post
        ovim poslom se ne može bavit bilo tko. Za radit ovaj posao treba imat predanje, treba imat znanje, treba imat pristup... treba imat jako puno stvari. svi ste djelili savjete, čitala sam forum, svi ste više manje bili dobri s njim, a sad ga blatite, kao da nikad ništa dobro nije napisao za ovaj forum. isto kao da ste jedva dočekali ovako nešto. ponašate se kao licemjeri.

        mene je prevario, ja mu opraštam... naivno ću vjerovat i dalje... to što je učinio je krivo... ali nije neoprostivo....
        svi ste u životu učinili neke krive stvari, da vas netko označi, odbaci zauvjek radi njih... vjerujem da vam ne bi bilo drago...
        što to znaci bili dobri s njim? to sto nismo ulazili u rasprave s njim jer je to nemoguca misija?
        Napisao je momak dosta toga dobrog, naravno da je... nitko to ne osporava
        A mi smo licemjeri jer smo upozorili ostale? Oh, fuck... pitam se ZAŠTO TI SE BAŠ DANAS JAVIO? koliko je ono proslo? 20 dana?
        Ja se iskljucujem iz ovog sra.nja .... a KLEME tebi sretno, sad si bar u dobrim rukama...
        I btw, licemjerno ti zamjeram sto ti nisi bila ta koja ce upozoriti ostale....

        Pozz i sretno

        Comment


        • #34
          Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

          Mislim da ste vi svi ipak previse burno reagirali... Kao sto je bilder18 vec rekao mozda je imao nekih problema pa nije mogao pristupiti internetu.. MOje misljenje je da je on neki prevarant, mogao joj je reci da je odradio svoje za 200kn, da je potrosio novac ili nesto slicno, medjutim.. skroz suprotno odlucio je vratiti novac i vise nego sto je ona dala. Samim tim cinom pokazuje da mu je zao i krivo! Ne branim postupak, ali iskreno ne volim kad ljudi daju svoj sud na osnovu price jedne strane, bez saslusanja druge. A bilderu18 porucujem da sljedeci put se ozbiljnije prihvati posla. Ovo ja definitvno smatram kao neozbiljnost i pogresku a ne kao prevaru. Prevaranti definitivno nece prihvatiti pogresku, nego ce se pokusati izvlaciti a jos manje da ce ti vratiti novac!

          Sto se tice djela oko statusa i toga, smatram da se ukine automatsko davanje statusa i da "visoke" statuse mogu davati samo admini(koji ce na osnovu kvalitete postova) davati statuse Iskusanjara, Gurua i sl. svako automatsko davanje statusa treba ukinuti. Takodjer se slazem i sa djelom da se napravi neka lista u kojoj ce biti ispisana imena "povjerenih" clanova. Toliko za sad

          Comment


          • #35
            Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

            WTF, mlad je, naučit će lekciju... a ne možeš reć da nisam upozorila...

            Comment


            • #36
              Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

              bilder18 nije baniran!

              To je laž.


              Ima ovdje i drugih admina i modova pa neka pogledaju jel on baniran ili nije.
              Last edited by kelly; 29-06-12, 16:04.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #37
                Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                kao što je Kelly rekao dovoljno je pogledati slike pa vam je odmah jasno koliko je on iskusan za slaganje ishrane,na ovom forumu ima ljudi koji imaju više staža u teretani nego on života pa se toliko ne bahate i ne djele packe svima,a ako nije baniran onda je potrošio sve kredite!

                Comment


                • #38
                  Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                  lol svjetli mu lampica da je online
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment


                  • #39
                    Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                    Bio sam baniran jer nisam mogao staviti reply na ovu temu. Sada odjednom mogu.

                    Nemoj me molim te vrijeđati . Ne vrijeđam ni ja tebe niti bilo koga ovdje. Nisam imao pristupa internetu. Imam drugih problema koji su mi jako važni i KLEME je shvatila to.

                    Neželim se sa nikime svađati i ulaziti u rasprave. Hvala onima koji me razumiju ali i hvala onima koji me ne razumiju. To je pravo svakog čovjeka. Prvo što mi je bilo kada riješim te probleme je vratit Kleme novac koji nisam zaslužio. I ne 200kn nego 400kn . Jer mi je čista savjest važnija od bilo kojeg novca ili bilo čega drugoga. Sa Kleme ću se i pokušati naći kada ću biti u Splitu. Počeli smo razgovarati i od drugim stvarima. Osoba je na mjestu i shvatila je moje probleme.

                    Ne sudite ljude a da neznate drugu stranu priče. Ja sam svoju ukratko ispričao . Pružite ruku ili ne. Ne ljutim se na nikoga ali od nekih nisam očekivao takav stav. Očekivao sam da će pričekati moju stranu priče.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                      vjerojatno su te ljudi odje.bali jer je ovo kap koja je prelila čašu, uz svo tvoje prijašnje retardirano i bahato ponašanje

                      ja san naravno uvik za to da je ljudski griješiti, tako da...
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment


                      • #41
                        Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                        Upravo tako kako gore piše...

                        ljudi dragi ako ste mislili primati savjete od nekoga tko ima nick "bilder18" i ima 21 godinu onda drugo niste ni zaslužili.
                        slike sam mu vidio dans prvi puta a nisam niti mislio da drugačije izgleda.
                        Čak se sjećam da kad je nedavno stavio avatar da su ljudi mislili da je to on na slici koliko pametuje...
                        Znoj štedi krv

                        Comment


                        • #42
                          Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                          jadnoga ste ga napali svi,a možda ni kriv ni dužan...

                          Comment


                          • #43
                            Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                            svatko vidi ono sto zeli vidjet,dvije stranice kolektivnog sranja po liku,sa labavim činjenicama i neobjšnjenjem glavnog aktera(osim ovoga na fejsu),mozda je uzeo pare za neki posao i 3h poslje ga auto drapio na pješackom..i tako leži u komi a ekipa mu šalje negativnu vibru....ovo je banalan primjer ali moguc i jos stotine drugih mogucih,pogriješio je i sta sad???

                            edit:sat vam krivo ide na serveru
                            Last edited by KeLavra; 29-06-12, 16:05.
                            ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                            Comment


                            • #44
                              Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                              opće se ne radi o tome zašto se nije javio, prvenstveno se radi o činjenici da je umislio da može naplaćivati nešto za što nema kapacitet!
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • #45
                                Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša - bilder18

                                @KLEME zanimljivo je da si ti ovdje najveceg srca a tebe je "prevario", i to je lijepo od tebe...
                                Ne podrzavam nekolicinu ekipe zbog povrsnog osudivanja bildera bez da su i culi njegov odgovor... sad ga svi pljujete a puno je pomogao forumu
                                @Kelly ne mozes procijeniti necije znanje preko slike koja je stara preko godinu dana...
                                to se moze najlakse oprimjeriti na tebi... nemas ko zna kakvu formu a imas znanje vece od vecine ekipa koja izgleda poput tebe...
                                @bilder18 ovo ti je dobra pouka...ako se primas nekog posla prvo moras biti siguran da ga mozes izvrsiti...
                                Last edited by DARICA; 29-06-12, 16:08.
                                https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                                https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                                Instagram: @shredded_dario

                                Comment

                                Working...
                                X