Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što dalje, molim savjet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Radi sto god da volis, kada god da volis i pase ti u danu..
    Cilj je stvorit dodatnu potrosnju u danu/tjednu i kreirat deficit.
    Oce to bit gurajuc kosilicu cijelo popodne, plivanje, neki sport, ili hiit...
    Apsolutno je stvar tebe i zelje.

    Nemoj se opterecivat glupostima
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #32
      sex hahahhahaha

      Comment


      • #33
        E to, samo ces morat prckat mnogo da ima ucinka..
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #34
          Ma šalim se, neda se to meni više, dosta jednom tjedno

          Evo mogu reći da napokon vidim napredak u zadnjih 2 tjedna. Kad sam krenuo u teretanu, mislim da niti 60kg nisam u benchu mogao dići. Evo u ponedjeljak sam 86kg digao 4 puta bez pomoći.

          Trenutno ću na toj kilaži ostati dok ne dignem 6-7 puta, pa povečat, tako radim već odavno.

          Vidim dobre promjene u rukama, tj u bicepsima, ramenima i grudima. Kilaža ide pomalo dolje, neželim ekstremno mršavit, i dalje nakon treninga jedem puno, i drugi dan pojedem taman koliko treba, ostale dane deficit 30%. U 2 tjedna malo više od pola kile smršavio, ili izgubio vode, počeo je trbuh svoje raditi, samo moram se slikati jer točno mi fali bočnih mišića oko trbuha, tu kad bi makno cijelo salo baš bi bio tanak u struku, a ruka ogromna, što izgleda smješno

          Sad trenutno idem 2-3 puta u teretanu po čuku vremena i tu vježbam ruke, ramena i leđa uz kombinaciju nogu. Sve uz male predahe, tako da sam uznojen ko konj.
          Trbuh ako ne rukam u teretani, onda drugi dan doma, našao sam odlične 4 vježbe (svijeća itd) za trbuh i totalno me to ubije doma.

          Uživam, baš se super osječam. Vidim da se treba prepustiti tom osječaju adrenalina od umora, i uopće ne razmišljati o detaljima tipa koja vjezba koliko itd. Ja vidim po svim spravama da napredujem jer sve više tereta mogu dići, iako ne jedem u smislu da dobivam na kilaži.
          Možda bih trebao početi jesti skroz normalno i pustiti mršavljenje, neka ima malo viška mase.

          Poslikat ću se kad se sjetim i postaviti slike.

          Comment


          • #35
            Nema potrebe da uopce spustas ispod 5-6ponavljanja, kao sto sam ti par puta vec rekao mislim par puta.. =)
            Mali struk ma tko sto rekao, u bodbilding svijetu uvijek je bio "must" i simbol lijepog tijela, tako da mali struk moze u citavoj prici biti samo plus, jer mozes izgledat vizuelno nabildaniji i vise misicaviji sa manjom kilazom.

            Sto se tice hrane i izgleda, opet se postavlja pitanje na ono sto zelis..
            Bit sto jaci, biti sto masivniji bez da maris na masnocu, ili bit lijepo definiran i izgledat misicavo u "gacama".





            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #36
              Radim na tome da sam svaki dan barem u malom deficitu, meni nije problem ne jesti, samo što meni to smeta na zdravlje i osječam se uzasno umorno. Ovako da i pola kile mjesečno skinem - ja sam zadovoljan jer znam da sa time neću imati probleme. Jbg, imam neke određene probleme sa psihom i opčenito stresom, pa ako malo jedem javi mi se kronični umor bez obzira koliko spavao.

              Jedem dosta nakon treninga i drugi dan jedan obrok, ovo sve ostalo je u granicama tj ispod onoga koliko bi trebalo. Kilaža mi varira od 86,5 recimo ako 3 dana jedem u deficitu, do čak 88 preko vikenda kad nekad znam dosta pojesti, popiti itd. No ne sekiram se, tjedan dana strogog deficita i svaki dan znojenja i maknem iz sebe 2 kg bez problema - vode i smeća, ali opet se vidi na tijelu.Čudna sam biljka.

              Evo u benču dogurao do 90kg u tri ponavljanja, probao sam jučer i neki dan - iako se držim 84-86kg gdje mogu 5-6 ponavljanja odraditi. Jučer sam imao trening 70min, male pauze, jednostavno prođem svaki dio tijela u određenim količinama da ga izmorim.

              Da nemoram tjerat 2 posla, išao bi svaki drugi dan ili svaki.

              Počeo sam ciljeve postavljati-a sad je da do kraja petog dođem na 86kg jutranjeg vaganja, znači lagani deficit, a potrošit ću puno više jer posla ima po vani stalno.

              Comment


              • #37






                Nevolim se slikati nikako javno, i ovo ću pobrisati za dan dva...

                Znači imam 176cm i 87 kg.

                2 puta minimalno u teretani tjedno, i to kad jesam radim najviše leđa ruke i noge.

                Trbuh znam ove dane između doma raditi po pol sata, razno razne vježbe.

                Evo jučer smo bili 70min, krenuli smo kao da je smak svijeta, nakon 40min sam se skoro ispovračo.
                Radili smo vježbe tipa trbušnjaci na spravi za prsa, u pauzi odmah u planku, pa nazad na trbušnjake, pa pauza 10sek za popiti vode, pa sklekovi itd itd.

                I dalje na bench, bučice, čučnjevi sa utezima itd.

                U benchu dižem 86 kg 5 puta, bučice radim sa cca 12-15kg po jednoj, ovisi kad ih radim i koliko snage imam.

                Ovo sve ostalo na multiju (multisprava, neznam kako to zovete), radim sa skoro najviše utega - noge su 50kg koliko mi je kolega rekao, ruke oko 40kg radim. Nemam vremena sad tražiti vjezbe kak se zovu, ali standardne vjezbe za ruke, ramena i leda na toj spravi.

                Fali mi mase, jelda? Izgleda mršavo.

                Comment


                • #38
                  Tomina, jesi primjenio ista od savjeta koje si dobio u ovoj temi?

                  Kad se vratim na prvi tvoj post tu prije 7mjeseci, ja iskreno ne vidim promjenu nikakvu..

                  Ista visina (vjerujem da nisi porastao u meduvremenu), ista kilaza, isti nacin treninga = isti izgled!

                  I zasigurno da se nista ni nece promjenit, ako se radikalno ne promjeni pristup citavoj prici...

                  Ne znam koliko to grdo ili tesko moze zvucat, ali je jednostavno tako jbg.
                  Online Transformacijski Specijalist:
                  Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                  Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                  Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                  Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                  ->
                  http://www.fgfitness.uk
                  GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                  Comment


                  • #39
                    Pa vidim i sam 😂 Ali gle, znaci sa 60kg sam dosao na 86 u bencu kao primjer,tako i ostale vjezbe...Smrsavio sam u struku za jedan broj, sva roba (hlace) koju imam mi je velika nego prije. Bicepsi su se povecali i ramena,to vidim jedino ja valjda jer imam jos slika ali nebi u javnost. Slabo jedem,to je jedini problem u svemu eto. Ujutro zobene sa bananon i mljeko ili neki laksi sendvic, ali bas ko za djecu. U 11h je rucak iz restorana,to jedino pojedem sve s tim da uvijek uzimam piletinu ili ribu umjesto drugoga.U 14h nekad pojedem neku sitnicu,ali tu bi trebo barem šejk ubacit.U 16.30h jedem rucak al ko da ga ne jedem i poslje vecera. Jedino stalno kikirili trijebim,u ljuski, kruh ne jedem. Jedem katastrofa slabo ponekad. Ali vjezbe ne izvodim krivo, uvijek idem do otkazivanja i iscrpljenja,u tom nije problem. Moram se opametit i poceti jesti.

                    Comment


                    • #40
                      Lose jedes i premalo treniras, jer ti je frekvencija treninga losa.
                      Za naturalnog vjezbaca unzapredovalog koji se dobro hrani, preporuka je proci dva puta tjedno ili u desetak dana citavo tijelo.

                      Dakle 4-5treninga tjedno
                      Online Transformacijski Specijalist:
                      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                      ->
                      http://www.fgfitness.uk
                      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                      Comment


                      • #41
                        Ali kazem, opet su tu vracamo na pitanje sto ti je uopce cilj, jer je to kod tebe i dalje ne definirano..
                        Masa, definicija, bench press, snaga, izgled...
                        Online Transformacijski Specijalist:
                        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                        ->
                        http://www.fgfitness.uk
                        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                        Comment


                        • #42
                          A htio bi malo jače izgledati,a ocigledno da osim sto su mi postojeci misici napetiji, malo porasao bicepa i ojacao se- na oko nema prevelikog pomaka. Iskreno vise me zanimaju jake ruke,ramena i prsa Sa naglaskom na prvo dvoje.

                          Comment


                          • #43
                            Evo pitanjce, koliko je neka normalna kilaža sa prosječnom prehranom koja bi se mjesečno dizala u postupku dizanja mase?

                            Kad kažem prosječnom - mislim na normalnu prehranu bez suplemenata, tj kak se to već piše Iako razmišljam da si uzmem paket wheya da nadoknadim proteine itd.

                            Napominjem da fast food ne jedem, gazirano ne pijem (sem gemišteka vikendom), kutiju cigareta imam 3-4 dana.

                            Sređujem prehranu što više, počeo sam ujutro opet se vračati na zobene sa bananom (muslići sa čokoladom nekad) iako sam jedno vrijeme loše reagirao na to pošto sam to jeo godinanam, ili posni sir sa pilećim prsima (salama) ili nešto slično, makar i sendvič sa salamom i sirom...Isto sam navečer ubacio posni sir ili tunu ili nekaj....Kikirikija što više jedem za proteine.

                            E da, treninge obavljam ponedjeljekom i četvrtkom, iako će sada biti 3 puta tjedno pošto kolega završio školu i možemo skoro svaki dan.
                            Ok, ja nemogu svaki dan jer radim dva posla i jedan dan moram zapesti na poslu da bi drugi mogao izdvojiti 60-70min u teretani.

                            Sad kako idem pon i čet - ponedjeljkom ubijak ruke, ramena i noge, sa skroz malih odmorima izmeu serija tako da sam skroz mokar, utorkom doma trbušnjake oko 20 minuta (našao sam dobre vježbe koje me baš izmore, svijeća itd), srijeda pauza i četvrtak ostanem malo duže u teretani ali onda u četvrtak sve prođem koliko mogu u 70-80min.
                            Last edited by Tomina; 22-05-18, 08:23.

                            Comment


                            • #44
                              Iz nekog mog iskustva plafon pola kile tjedno ako je cilj maksimalno cista misicna masa..
                              I to navodim kao nekakvu gornju granicu..

                              Ali generalno gledano pakiranje kvalitetne misicne mase je i kompleksnije od samog dijetarenja...
                              Tako da vecina koja pakira, pakira i poprilicno u centimetrima oko struka..

                              Sto se nerijetko svede na:
                              Dobio sam deset kila, u tih deset kila kilu misica ako i toliko.
                              Pa kad se vrati na stari postotak masnoce (defka), izgleda isto kao i prije te mase.
                              Online Transformacijski Specijalist:
                              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                              ->
                              http://www.fgfitness.uk
                              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                              Comment


                              • #45
                                I to se podrazumijeva da se koriste suplementi i 100% dobar jelovnih, što nemogu ostvariti hahah.

                                Pa ajde idem se ja onda bazirati možda na kilu mjesečno. Ljepo ću se sutra ujutro vagnuti, probati dobro poslikati negdje pa budem vidio za mjesec dana što bude.

                                Neznam, ovako se forsriram sa tim vježbama - ojačao jesam, to nemogu reći da nisam, no očito kako manje jedem - malo i čistog kardija imam (radim u uredu) pa jako slabo gubim masnoću, neznam jednostavno što bih drugo propisao za ovo da se malo napredak na oko vidi.

                                Mislim one prve moje slike, to su bile slike kad sam vježbao samo 2 puta doma, zgibovi, sklekovi i neke sitnice, i to je bilo 30 minuta. I ona slika je bila sa maksimalnim napinjanje.
                                Sad kad ruku samo dignem već biceps iskoči, a koliko god imam viška te masnoće oko struka - kad se sad napnem i pravilno stanem (imam probleme sa pravilnim držanjem, hodanjem, dječja bolest) vidim ispod te masti pločice.

                                Možda ovim tempomom kojim idem za cca pola godine bi smanjio taj struk.

                                Možda mi se sad događa ono da pomalo gubim salo, a pomalo dobiva nešto mišića.

                                Nisam pametan Htio bih samo da se bolje vide ti faking mišići, a imam osječaj da oko struka uopće nemam mišića ili slabo imam, pa razmišljam da možda lagano nabacujem koju kilu.

                                Trebao bih nešto igrati, nogomet ili nešto samo da više kardija imam.

                                Comment

                                Working...
                                X