Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tablični prikaz nutritivnih vrijednosti hrane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tablični prikaz nutritivnih vrijednosti hrane

    Originally posted by Homemade View Post
    Svaka cast, tom logikom se i ja vodim Bilo bi super kad bi bilo na ovoj stranici neka tema gdje bi ljudi pisali svoje dnevne jelovnike i promovirali zdravu prehranu, pomagali si medusobno i slicno makar je to nemoguce jer se to pretvori u spam i sveopcu sprdnju pa tako da nista od toga hehe.
    da slazem se, bilo bi lijepo- kad bi svi bili dobro namjerni i u slicnim sitvacijama.... ali u ovom sportu ima puuuno tatini sinova sto se nikad za nista nisu uznojili, koji imaju sta pozele i kojima nije jasno kako to da netko gleda u 10 kn ako nesto valja onda valja...
    a i inace, sto se kuhinje tice sigurna sam u svoje znanje kuham od 12 godine a doma ima 137 539 recepata (tj kuharica) imam cijelu enciklopediju mediteranske kuhinje u 20 knjiga (naravno da jos uci iz dana u dan) ali kad bi pocela pisat naslo bi se milijon kriticara a ja nevolim rasprave previse me to uzmeniruje a meni je najvazniji unutarnji mir... idem nekome pomoc i na kraju se osijecam jadno to mi netreba
    Nije sramota past vec ostat lezat!

    Comment


    • Re: Tablični prikaz nutritivnih vrijednosti hrane

      Originally posted by SLAVA86 View Post
      da slazem se, bilo bi lijepo- kad bi svi bili dobro namjerni i u slicnim sitvacijama.... ali u ovom sportu ima puuuno tatini sinova sto se nikad za nista nisu uznojili, koji imaju sta pozele i kojima nije jasno kako to da netko gleda u 10 kn ako nesto valja onda valja...
      a i inace, sto se kuhinje tice sigurna sam u svoje znanje kuham od 12 godine a doma ima 137 539 recepata (tj kuharica) imam cijelu enciklopediju mediteranske kuhinje u 20 knjiga (naravno da jos uci iz dana u dan) ali kad bi pocela pisat naslo bi se milijon kriticara a ja nevolim rasprave previse me to uzmeniruje a meni je najvazniji unutarnji mir... idem nekome pomoc i na kraju se osijecam jadno to mi netreba
      A cuj ljudi uvijek ima svakakvih u zivotu ne zamaraj se time opce , da se time zamaram neznam gdje bi zavrsio

      Comment


      • Re: Tablični prikaz nutritivnih vrijednosti hrane

        Originally posted by Homemade View Post
        A cuj ljudi uvijek ima svakakvih u zivotu ne zamaraj se time opce , da se time zamaram neznam gdje bi zavrsio
        ... neznam navikla sam da me ljudi vole i uzivo kakvu god glupost izvalim svima je simpaticno... rijetko su me u zivotu kritizirali (uvijek sam bila dobra curica) i inace kad dublje objasnim postupke ljudi shvate zasto je to tako... a na forumu je tesko ici u neke dubioze...
        nebitno evo mi poceli ko da smo na kavu dosli, odmakli smo od teme
        Nije sramota past vec ostat lezat!

        Comment


        • Re: Tablični prikaz nutritivnih vrijednosti hrane

          Originally posted by SLAVA86 View Post
          ... neznam navikla sam da me ljudi vole i uzivo kakvu god glupost izvalim svima je simpaticno... rijetko su me u zivotu kritizirali (uvijek sam bila dobra curica) i inace kad dublje objasnim postupke ljudi shvate zasto je to tako... a na forumu je tesko ici u neke dubioze...
          nebitno evo mi poceli ko da smo na kavu dosli, odmakli smo od teme
          Hehe a malo ubijam vrijeme do treninga, a i uvijek je zanimljivo cut tude iskustvo u prehrani i slicnim stvarima pa samim time naucim nesto novo. Uglavnom samo naprijed i drzi svoj princip i imat ces vrhunske rezultate ne sumnjam ni najmanje

          Comment


          • Re: Tablični prikaz nutritivnih vrijednosti hrane

            Originally posted by Homemade View Post
            Hehe a malo ubijam vrijeme do treninga, a i uvijek je zanimljivo cut tude iskustvo u prehrani i slicnim stvarima pa samim time naucim nesto novo. Uglavnom samo naprijed i drzi svoj princip i imat ces vrhunske rezultate ne sumnjam ni najmanje
            hvala na podrsci , smatram kad netko stvarno radi na sebi da mora bit rezultata ako nema pa mijenjat cemo nesto... naravno od svakoga se moze naucit ako nista kako ne triba radit
            Nije sramota past vec ostat lezat!

            Comment


            • Re: Tablični prikaz nutritivnih vrijednosti hrane

              Originally posted by SLAVA86 View Post
              ... neznam navikla sam da me ljudi vole
              Ma ja te volim srećo...

              Originally posted by SLAVA86 View Post
              i da najdjelotvorniji lijek ako nisi vec je OZENI SE, to ce ti 100% podignit tlak cim otvoris oci
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: Tablični prikaz nutritivnih vrijednosti hrane

                Originally posted by kelly View Post
                Ma ja te volim srećo...

                ... aaa dusa mwaaa
                Nije sramota past vec ostat lezat!

                Comment

                Working...
                X