Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko tekućine dnevno pijete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Koliko tekućine dnevno pijete?

    Originally posted by Mario1707
    ja barem ne
    a popijem duplo vise od tebe...
    mozda ti nisu u red bubrezi
    mozda nisu meni :O
    al ne pijem preko litra prije spavanja nikako

    Prije mislim da tebi nisu u redu....
    ja se isto imam običaj dizat noću...al samo jednom
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • Re: Koliko tekućine dnevno pijete?

      Dizanje po noći, uglavnom pred jutro. Nekad i dva puta. Uvijek imam bocu vode kraj kreveta, tak' da svaki put kada se probudim popijem po malo. Noću se najviše dehidrira.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: Koliko tekućine dnevno pijete?

        Originally posted by PatrickStar
        Dizanje po noći, uglavnom pred jutro. Nekad i dva puta. Uvijek imam bocu vode kraj kreveta, tak' da svaki put kada se probudim popijem po malo. Noću se najviše dehidrira.
        takoder

        Comment


        • Re: Koliko tekućine dnevno pijete?

          nemam pojma koliko vode popijem al ujutro obavezno kad se dignem oko pola litre i iza svakog obroka isto tako...
          Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

          Comment


          • Re: Koliko tekućine dnevno pijete?

            Dobra je ideja ta s bocom vode kraj kreveta, al ipak bi ja vise volia moc odspavat u komadu 8 h bez wc-a,
            Mislim da cu ja imat dvi boce kraj kreveta, jednu za import drugu za export (ako me kuzite ) samo
            da se ne zaj...em hahaha , pomijesam import sa exportom hehe

            Comment


            • Re: Koliko tekućine dnevno pijete?

              Originally posted by vuka21
              Dobra je ideja ta s bocom vode kraj kreveta, al ipak bi ja vise volia moc odspavat u komadu 8 h bez wc-a,
              Mislim da cu ja imat dvi boce kraj kreveta, jednu za import drugu za export (ako me kuzite ) samo
              da se ne zaj...em hahaha , pomijesam import sa exportom hehe
              i dobijes povrat robe dobavljacu....
              Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

              Comment


              • Re: Koliko tekućine dnevno pijete?

                ne znam
                uvijek popijem najmanje 4 boce od litar i pol
                dugo se piskim ujutro
                Originally posted by servantess
                Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                Comment


                • Re: Koliko tekućine dnevno pijete?

                  od vode mi je fakat vise zlo preso sam na cisto(vino) sad!!!

                  Comment


                  • Re: Koliko tekućine dnevno pijete?

                    Zadnjih tjedan dana sam na 1,5 L Cole Zero i 2 L vode dnevno
                    Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                    mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                    Comment


                    • Ja na dan popijem 3-4 litre vode. Je li u redu moj unos tekućine?

                      Ja na dan popijem 3-4 litre vode, od čega oko 1,5 l za vrijeme treninga (3 puta tjedno), i jako brzo izbacujem (ispišam naravno) tekućinu, za vrijeme treninga oko 3 puta odem u WC, a dnevno idem oko 10-ak puta. Znam da treba piti puno vode, i smatram da je ovo u redu koliko pijem, samo me zanima mišljenje upućenih.

                      Mnogi se čude koliko vode pijem i koliko često idem u WC, ali to me ne brini niti najmanje, znam da je voda neophodna i to su uglavnom oni neupućeni, to je gotovo jedina tekućina koju pijem, sokove ne pijem, samo zeleni čaj i mlijeko osim vode (u umjerenim količinama, max. 0,5 l na dan, iako znam predrasude o mlijeku i sl.)

                      Je li u redu moj unos tekućine? Ako netko ima nešto dodati ili savjetovati bio bih zahvalan.

                      Comment


                      • Re: Unos tekućine?

                        ma sve je to uredu,ja odem i vise od 10x ispraznit se na dan...
                        uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                        Comment


                        • Re: Unos tekućine?

                          Originally posted by Kudzu Billy View Post
                          Znam da treba piti puno vode, i smatram da je ovo u redu koliko pijem, samo me zanima mišljenje upućenih.

                          Mnogi se čude koliko vode pijem i koliko često idem u WC, ali to me ne brini niti najmanje, znam da je voda neophodna i to su uglavnom oni neupućeni,
                          Je li u redu moj unos tekućine? Ako netko ima nešto dodati ili savjetovati bio bih zahvalan.

                          onda jesi siguran ili ne ?! hahahahahah.. ugl doro je to nastavi.. piješ kad si žedan a ne po šablonama nekim
                          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                          Comment


                          • Re: Unos tekućine?

                            Ma siguran sam da treba barem 3-4 litre na dan, ali ipak mišljenje iskusnih nije na odmet.

                            Comment


                            • Re: Unos tekućine?

                              ti nevidiš ili ? piješ kad si žedan i koliko ti tijelo traži.. nema šablone.. i šta dođeš do 3 h popodne popiješ 4 litre i nema dalje ??? dehidracija do sutra ujutro jel ? .S
                              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                              Comment


                              • Re: Unos tekućine?

                                hahaha, ma naravno da nije tako, nisam bolesnik za brojkama, nekad popijem samo 2,5 l, a nekad i preko 5, naravno da me ne brine unos vode, pijem koliko mogu i kad trebam uopće nisam optereće time ni najmanje, samo dok sam bio u teretani par puta gledam neki popiju svega pola litre a neki i do 2 na treningu, kao ja naprimjer, pa me malo zanima mišljenje drugih.

                                Comment

                                Working...
                                X