Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

    evo mogu ti se i ja pridruzit, ionako cjele dane provodim u kuhinji, ideja i recepata imam kolko hoces , pa bi ipak bilo fer podjelit pokoji i sa drugima , mene su cak i tjerali da upisem kuharsku al nisam htio , velika pogreska al dobro, sta sad ...

    Comment


    • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

      Originally posted by SpiritOfUkko
      evo mogu ti se i ja pridruzit, ionako cjele dane provodim u kuhinji, ideja i recepata imam kolko hoces , pa bi ipak bilo fer podjelit pokoji i sa drugima , mene su cak i tjerali da upisem kuharsku al nisam htio , velika pogreska al dobro, sta sad ...
      Moze odlicno evo ja cu sutra nakon faxa i treninga otvorit svoj topic (racunaj oko 16h) s par stvari pa ocekujem uskoro i tvoj I naravno razmijenu dobrih recepata
      "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

      Comment


      • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

        Imate otvoren podforum Recepti.
        Jedva čekamo...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

          koliko u shejk obicno stavljate wheya!

          ja sa to ovako radio

          - pahuljice
          - mlijeko 0.9% masti
          - whey 20 g
          - kivi
          - banana


          kivi sam korisiti zbog redovnije stolice, ali mislim da mi nije bilo potrebno, al et.

          Comment


          • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

            Originally posted by Indir88
            koliko u shejk obicno stavljate wheya!
            Zavisi ima li još nekih proteina ili je whey jedini izvor proteina.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: atronach - prehrana

              E da pitam,
              ja te zobene jedem ujutro s mlijekom,to valjda ide?inisam probo s vodom al mi ruzno zvuci..
              a na odmoru(oko 10h) sta mislite o przenom kikirikiju,sadrzi 40g proteina i mlijeka malo,iako mislim da takav kikiriki nije bas zdrav,ali da cujem vase misljenje??nezz nista pametnije tad pjest

              Comment


              • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                korda jbg ti jel čitaš ti ovdi šta? bitni su ti proteini životinjskog podrijetla, a mlijeko baš i nije preporučljivo, a prženi kikiriki pogotovo
                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                Comment


                • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                  Ja ujutro pojedem u šalici nekih 70g zobenih,150ml mlijeka i dodam još 15 groždica(kad imam trening za sat ili 2) i dodam pola žlićice meda(isto ko groždice i doda mi fin okus) i
                  nekad ak imam dodam isto neku sitno sušeno voće tipa brusnica itd.

                  Jel bi mi možda netko mogao samo ukratko reći zašto je mlijeko loše?

                  Comment


                  • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                    Originally posted by basketballer
                    Jel bi mi možda netko mogao samo ukratko reći zašto je mlijeko loše?
                    Otvoriš podforum Prehrana i čitaš sticky teme; one koje imaju ispred slovo i.

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                      Originally posted by xpress
                      korda jbg ti jel čitaš ti ovdi šta? bitni su ti proteini životinjskog podrijetla, a mlijeko baš i nije preporučljivo, a prženi kikiriki pogotovo
                      ma citam,stalno sam na forumu , ali mlijeko sadrzi proteine,a vode ne,pa zar nije onda mlijeko bolje ,a sto se tice przenog kikirikaja, valjda bolje ista nego nista ,zato sto bi mi valjalo tad uzet proteina( u 10h),skola mi traje do 1:15 pa bi oko 2 u teretanu

                      Comment


                      • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                        a gle ni mlijeko ni prženi kikiriki nisu preporučljivi, a što se tiče škole ponesi si kakav kazein pa popij, napravi si sendvič doma, ili si pod pauzom skokni po dimceka ili neke slične salame i neko integralno pecivo... ima dosta mogućnosti...
                        Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                        Comment


                        • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                          Originally posted by xpress
                          a gle ni mlijeko ni prženi kikiriki nisu preporučljivi, a što se tiče škole ponesi si kakav kazein pa popij, napravi si sendvič doma, ili si pod pauzom skokni po dimceka ili neke slične salame i neko integralno pecivo... ima dosta mogućnosti...
                          ok

                          Comment


                          • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                            sad kad sam vidio da mlijeko nije najbolje,stavim si negdje 100ml mlijeka i 50ml vode(da mi je omjer 2:1) i negdje 50g zobenih,20ak groždica,pola zlice meda(čajne) i malo cimeta.
                            Pa kad jedem zobene grozan okus vode ne osjetim od groždica.

                            Comment


                            • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                              Originally posted by basketballer
                              sad kad sam vidio da mlijeko nije najbolje,stavim si negdje 100ml mlijeka i 50ml vode(da mi je omjer 2:1) i negdje 50g zobenih,20ak groždica,pola zlice meda(čajne) i malo cimeta.
                              Pa kad jedem zobene grozan okus vode ne osjetim od groždica.
                              Zašto ne ubaciš mjericu wheya?

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                                nece ti nist bit od to malo mlijeka ujutro, ako jedino tad unosis mlijeko.. tako ja, samo ujutro uz zobene uzimam, uz mjericu wheya..

                                Comment

                                Working...
                                X