Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Whey nije čarobni prah, on je samo dodatak prehrani, kad ne možemo hranom unijeti dovoljno Proteina (bjelančevina)

    Kao početnika možeš i bez suplemenata (sporiji napredak, posebno zbog PWM, ali može se, ja ih još ne koristim, a znam osobe koje izgledaju monstruozno a ne koriste suplemente, niti doping - znam pouzdano)
    Ne želim govoriti ništa loše protiv suplemenata, naprotiv, oni su "Božji dar" ali hoću da naglasim da se ne oslanjaš na njih previše, već sredi prehranu, unosi puno proteina, a njih koristi kao dodatak, što i jesu, a ne kao zamjenu za hranu.

    Kao što PatrickStar kaže, bitno je unijeti dovoljno proteina, nebitno prahom ili hranom. Prednost je što je lakše uzeti mjericu wheya, nego pripremiti jelo, i u PWM su puno bolji jer se Whey brzo razgrađuje, ali nije neophodan, za nas koji ga ne koristimo postoje bjelanjci
    Negativna stvar za većinu je cijena i loš glas o proteinima, što rezultira nepristajanjem roditelja na kupnju.
    Last edited by Kudzu Billy; 10-01-12, 01:34.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Kudzu Billy View Post

      Kao početnika možeš i bez suplemenata (sporiji napredak, posebno zbog PWM, ali može se, ja ih još ne koristim, a znam osobe koje izgledaju monstruozno a ne koriste suplemente, niti doping - znam pouzdano)
      ne kužim boldano? Pa PWM može biti i kruta hrana.Tako je svejedno.Stvar je samo praktičnosti

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Može, ali brža je razgradnja wheya. Isto tako i za glukozu (koja nije suplemenat) u prahu, jer je čista glukoza, za razliku od krute hrane, pa brže podigne potrošeni glikogen. Koliko ja znam

        Ja jedem kuhane bjelanjke i suhe grožđice u PWM, a nakon toga kruti obrok (piletina i riža)

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by bilder18 View Post
          Ako misliš da ti je dovoljan samo whey za uspjeh bacio si 200kn frende
          Nista se naprjed nezna dok se ne proba,vidjet cu nadam se najboljemu.
          Do sad je u mjesec dana islo pola kile valjda ce sa ovim ici cijela kila xD
          1.Oporavak - completed (za sad) 2.Masa - in progress 3.Usavršavanje - after

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by vege View Post
            Izbacili Mekdonalds u Boliviji! Bravo!
            http://www.advance.hr/vijesti/bolivi...rane-u-zemlji/
            Odlično. Prezirem McDonalds i slične iz dna duše. Bajdvej, je'l inače čitaš taj portal? Kakav je?
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Ne kužim vas ekipa. Je'l vi namjerno ignorirate napisano?
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Samo ti sredi prehranu i kvalitetno treniraj. Rezultati će doći.
                Ja sam bio sumnjičav u početku jer su kile naglo krenule gore, ali ne mišići, već salo, ali ubrzo su i mišići krenuli.
                Početnik si, iskoristi svoju prednost maksimalno

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by PatrickStar View Post
                  Ne kužim vas ekipa. Je'l vi namjerno ignorirate napisano?
                  Ja neznam što je ovo.Trudim se pisati svakome.Al šta je previše je previše.



                  @Bloomer samo pazi.Da nebi postao ko Frank Mcgrath.Pogledaj šta je on od sebe napravio sa wheyom

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by PatrickStar View Post
                    Ne kužim vas ekipa. Je'l vi namjerno ignorirate napisano?


                    Svaka im čast, uvijek sam mislio sve nagore o njemu, iako sam par puta u životu pojeo njihove proizvode, ali ih prezirem, ne vidim ništa dobro u njemu. Ako baš hoću Junk, idem na domaće ćevape kakav McDonalds

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      problem Patrice dragi,s ovim forumom je sto tkogod je ulogiran malo procita nes misli da je kompetentan davat ikakve savjete i puno gluposti se pisu i neko dodje i cita stvasta i na kraju nis od sveg ..a mala sacica ekipe zbilja nauci nesto pa onda moze davat neke savjete npr Juka mali,Bilder 18 itd...

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Ja se ispričavam ako sam koga uvrijedio svojim dobronamjernim pokušajem, a čini mi se da jesam.

                        Ako sam napisao da je sporiji napredak, big deal, pogriješio sam i pogrešno se izrazio.
                        Whey je praktičniji i brže se razgradi.
                        Nije mi u cilju razbacivati se svojim (ne)znanjem, pišem dobronamjerno, ono što sam pročitao na puno mjesta i prilično sam siguran u to, uložio sam mnogo truda u čitanje forum ai portala i informiranje za svoje dobro i sad kada želim drugima pomoći i pojednostaviti im, da ne i morali trošiti silne sate u pretraživanje, i negdje pogriješim, odmah ispada da se glupiram, rasipam tuđim znanjem......

                        Opet se ispričavam ako sam koga uvrijedio, poštujem vaše iskustvo i znanje i pokušavam pomoći novim članovima, omogućiti im ono što meni drugi nisu, donekle im "servirati znanje" da ne moraju sve sami pretraživati, i to je nešto loše...

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Songoku View Post
                          problem Patrice dragi,s ovim forumom je sto tkogod je ulogiran malo procita nes misli da je kompetentan davat ikakve savjete i puno gluposti se pisu i neko dodje i cita stvasta i na kraju nis od sveg ..a mala sacica ekipe zbilja nauci nesto pa onda moze davat neke savjete npr Juka mali,Bilder 18 itd...
                          Ma 'ko ih j... E, uveo sam neko cikliranje M + UH, sve u suficitu, koje prati raspored treninga. Znači shema je prsa, leđa, kvad, off, ruke + erektori, ramena + trbuh, loža, off. Znači imam umjesto 6 dana 7 dana odmora između treninga. Podjela je u biti lagano - srednje - teško, odmor, pa lagano - srednje - teško, odmor i ispočetka. A varijable od UH i M koje se mijenjaju su:
                          - lagani dan - 100 g zobenih, 100 g krumpira, 100 g riže, 45 ml maslinovog
                          - srednji dan - 125 g, 200 g, 125 g, 60 ml
                          - teški dan - 150 g, 300 g, 150 g, 75 ml
                          - off - 175 g, a ostalo sve M

                          Uglavnom, igram se i odlično mi je ovako trenutno. Bajdvej, za doručak zobene, suhe šljive, jabuka, Milbona i whey - zblendano. Predobro, s nešto manje Na i malo više K.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            haha,odlicno mi je cuti da ti se svidja semica! a kaj vikendom punjenje alkoholom ? obroke odvajas kao masti od uha ili dodajes masti u obrocima koji imaju ugljice? ne pravi ti probavne smetnje zov(napuhavanje,plinovi)? ja sam dns bas lagano krenuo s pripremama btw trening mi se svijda,super postavljen ja trenutno imam tjednu podjelu- biceps i prsa, kvad i list ,odmor, ledja zadnje rame, ostatak ramena i triceps,loza i trbuh plus minus list ovisno o DOMS..

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Songoku View Post
                              problem Patrice dragi,s ovim forumom je sto tkogod je ulogiran malo procita nes misli da je kompetentan davat ikakve savjete i puno gluposti se pisu i neko dodje i cita stvasta i na kraju nis od sveg ..a mala sacica ekipe zbilja nauci nesto pa onda moze davat neke savjete npr Juka mali,Bilder 18 itd...
                              slažen se =) i fala

                              btw nisan više miš, masa odlično ide za sad =) haha
                              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Nemojmo se sada umisliti Juka


                                Al lijepo je čuti kad uložiš puno truda u nešto,da ti se to ovako vrati.


                                Čitam i učim i dalje

                                Comment

                                Working...
                                X