Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Da ma razumijem.I ja uvijek sada uzimam sirove namirnice i isključivo ih takve "brojim".


    Kako si i sam rekao.Svatko neka radi kako misli da je najbolje za njega

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by PatrickStar View Post
      Znam, ali opet mi neće biti jasan nitko tko na taj način računa. Znači uzimaš vrijednost P iz sirove piletine, ali vrijednost UH iz kuhane riže. Svatko je slobodan raditi kako želi i kako njemu odgovara, ja samo ističem da to meni osobno nije jasno! I da vrlo lagano dovodi do zabuna, kao što se desilo ovom dečku, a kao što se desilo i tebi. Jer kada kažeš 200 g ili 300 g riže 99% ljudi će pomisliti na sirovu vrijednost. No, ponavljam, ovo moje nije ruganje ili omalovažavanje, nego samo osoban stav i netka svako radi i priča kako želi
      Oprosti ali ja neracunam UH ( Kao vrijednost )
      Ovo je iz preventivnih razloga. Posto sam izbacio fast food i praznu hranu podijeliti na obroke hranu je najbolje
      Tako da imam 4 obroka kojih se pokusavam drzati.
      Neznam al katkad pretjerujem u UH... tak da sama podjela je bila potrebna... nisam neki ozbiljni BB vec pokusavam uravnoteziti prehranu i vjezbanje.
      With my fist in your face and your face on the floor

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Nije se ticalo tebe K13, niti ikoga drugoga, samo na "glas" razmišljam
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          dali med jesti ujutro ili navecer...
          ?

          rijec je o jednoj velikoj ili dvije manje zlice..
          There is a price to pay for everything you gain.

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            med nije bas pozeljan u bb prehrani jer je cisti secer tj. fruktoza, ako ga bas hoces jest, jedi ga ujutro.

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              glupo pitanje ko i uvijek XD

              Jeli poželjno jesti odmah nakon treninga ili da ipak malo pričekam?
              Popijem shake whey+kreatin i nakon 10 min čim dođem kući pojeo bi sve što se može a ne znam dali će to utjecati na razgradnju ovoga što sam popio jer bi trebalo na prazan želudac
              Prazan je bio, sad kad sam popio nebi da više budi prazan pa bi smastio sad sve moguće, no to se opet miješa u želucu

              answer please !

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by pavlek View Post
                glupo pitanje ko i uvijek XD

                Jeli poželjno jesti odmah nakon treninga ili da ipak malo pričekam?
                Popijem shake whey+kreatin i nakon 10 min čim dođem kući pojeo bi sve što se može a ne znam dali će to utjecati na razgradnju ovoga što sam popio jer bi trebalo na prazan želudac
                Prazan je bio, sad kad sam popio nebi da više budi prazan pa bi smastio sad sve moguće, no to se opet miješa u želucu

                answer please !
                Ubaci glukozu u PWM pa nećeš biti gladan za 10 minuta.



                A što se tiče jedenja, možeš jesti kada hoćeš pa i za vrijeme treninga.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Pitanjce: Piletina u fast foodu, ubacena u pecivo s malo zelene salate... to nebi trebao karakterizirati kao Junk Food, mislim spremiti je doma ili poslije treninga otici do najblizeg fast fooda dode mi na isto zar ne?
                  Jedino bi bilo dobro da je pecivo integralno ili crni kruh ali posto do veceri pojedem svega kvarat kruha (crnog) nebi trebalo smetati puno jedno pecivo... ako netko misli drugacije volio bi da me ispravi...

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    I piletina može postati junk, ako se tako spremi (prženje i pohanje u puno ulja):


                    http://www.building-body.com/forum/t...6765-Junk-food
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by kelly View Post
                      I piletina može postati junk, ako se tako spremi (prženje i pohanje u puno ulja):


                      http://www.building-body.com/forum/t...6765-Junk-food
                      Da.. vec sam prostudirao taj link ali nije mi vrag dao mira ...
                      Pa prilicno je suha tamo gdje odem...baci je na onu plocu i sprzi za 5 minuta (nije pohana)
                      Kako je ti spremas ako smijem pitati? Hvala

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        E kako vi spremite piletinu da bude 'najbolje' ?
                        It's not over until i win.

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          u turbo pećnicu bez ičega.. na teflon tavu također bez ičega ..
                          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Imate one gril tave na kojima se peče bez ulja, ili samo koja kap ulja, a tu je i električni roštilj. A ponekad i skuham.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by juka View Post
                              u turbo pećnicu bez ičega.. na teflon tavu također bez ičega ..
                              pa tako i spremam doma, na teflon tavi bez icega, pecnicu nisam probao, zvuci zanimljivo...

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Oce biti dobro ako stavim u mikrovalnu i ukljucim grill 'program' i tu spremit?
                                It's not over until i win.

                                Comment

                                Working...
                                X