Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Jel zna netko koliko je 30g wheya po jusnim zlicama,na mom wheyu doma pise 2 zlice a vidio sam na internetu 3 zlice.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by skin69 View Post
      Jel zna netko koliko je 30g wheya po jusnim zlicama,na mom wheyu doma pise 2 zlice a vidio sam na internetu 3 zlice.
      i mene je to mucilo, ali mislim da ti je 3 žlice ili 2 i pol do vrha. Tak nekak.
      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by PlosnatiOrao View Post
        Ja. Dobra žitarica, ima malo neobičan okus. Kuha ti se cca 25 minuta, može u vodi, mlijeku, juhi...
        Zrno je skroz sitno. Ja je nekad spremam za doručak kad se zaželim nečeg drukčijeg, ili kao desert.
        Nema glutena, ali ima dosta kalcija i željeza i nekih aminokiselina...
        Originally posted by ajacoub View Post
        amaranth i quinoa - sjajne zitarice

        odlicno je i bulghur i kus kus

        Nutricijske fakte o Bulghur-u (kuhanom)

        http://nutritiondata.self.com/facts/...d-pasta/5686/2

        U biti na toj stranici se moze provjeriti fakte za svaku odabranu namirnicu
        Super, hvala dečki!
        Da, razmišljala sam probati za promjenu to oboje (amarant i qiuonou), izbaciti zobene...

        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          kombiniraj si, to je dobro, da ti ne dosadi pojedina, a sve žitarice su sjajne i zdrave

          integralne, naj
          Last edited by ajacoub; 08-02-12, 14:22. Reason: nadopuna
          Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            ajacoub gluposti pricas.. zitarice opcenito i nisu neka hrana.. integralne mogu biti gore od ne itegralnih..poput smedje rize koja ne valja naspram bijele zbg manjeg PRAL scorea i imaju lektine,kog napuhava glupa smedja riza-losa je zbg toga izbjegavati... ako nekom smetaju zobene-napuhavanje,plinovi,proljev -bilosto-izbaciti... a apropo smedja vs bijela.. smedja nema skoro nista vise hranjivih mikronutrienata..mikronutirjente i vlakna treba traziti u povrcu i vocu a ne integralnoj tjestenini rizi i slicnim stvarima..

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Songoku View Post
              ajacoub gluposti pricas.. zitarice opcenito i nisu neka hrana.. integralne mogu biti gore od ne itegralnih..poput smedje rize koja ne valja naspram bijele zbg manjeg PRAL scorea i imaju lektine,kog napuhava glupa smedja riza-losa je zbg toga izbjegavati... ako nekom smetaju zobene-napuhavanje,plinovi,proljev -bilosto-izbaciti... a apropo smedja vs bijela.. smedja nema skoro nista vise hranjivih mikronutrienata..mikronutirjente i vlakna treba traziti u povrcu i vocu a ne integralnoj tjestenini rizi i slicnim stvarima..
              O Bozhe...
              Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Da se ne vodi bespotrebna rasprava

                http://www.building-body.com/Smeda-ili-bijela-riza.html
                Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  o boze da,ovaj tvoj clanak je invalidan,uz duzno psotovanje stranici,nebih zalagao ruku u vatru za te clanke..

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    sta onda radis ovdje? nemoj se uvrijediti momce, ali ti članci s foruma su relevantni, ne bi ih ljudi koji drze ovaj portal i forum tek tako publicirali
                    Last edited by ajacoub; 08-02-12, 15:57. Reason: dopuna
                    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      dijelim znanje iza kojeg stoje studije relevantne i moj izgled da me ne moze neko poput tebe pobiti niti na jednom polju a pod tim mislim na nekog ko vadi znanje iz corakove knjige koja je stara brat bratu 10 godina..

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        @ ajacoub budimo realni.. pošto je tebi ovo vjerovatno prvi forum i općenito susret sa informacijama o zdravom načinu života i bodybuildingu neću te krivit šta tako razmišljaš jer su svi nekad bili početnici.. dragi savjet.. širi vidike.. čitaj okolo po netu istražuj interesiraj se, druge forume, studije i sve šta ti može pridonit tvome znanju da bi u konačnici to na sebi primjenio i učinia nešto od sebe.. "so you wanna get big ? first u have to learn "
                        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Songoku View Post
                          PRAL scorea i imaju lektine
                          moze kratko objasnjenje ?
                          Originally posted by Bilderčić
                          Originally posted by Dehydronator
                          sve do grama tjedno je natural
                          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Jel zdravo jest kuhanu rižu na mlijeku?
                            1.Oporavak - completed (za sad) 2.Masa - in progress 3.Usavršavanje - after

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Bloomer View Post
                              Jel zdravo jest kuhanu rižu na mlijeku?
                              to mi je najdraza poslastica oduvijek bila, zazubice odmah rastu. Ja sam samo zamijenio zasladjivanje umjesto bijelog šečera ili grožđani ili rižin slad. A za zdravlje, racunaj imas rizu, imas mlijeko
                              Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by ajacoub View Post
                                to mi je najdraza poslastica oduvijek bila, zazubice odmah rastu. Ja sam samo zamijenio zasladjivanje umjesto bijelog šečera ili grožđani ili rižin slad. A za zdravlje, racunaj imas rizu, imas mlijeko
                                Znaci mogu i dalje to trpat u sebe?
                                1.Oporavak - completed (za sad) 2.Masa - in progress 3.Usavršavanje - after

                                Comment

                                Working...
                                X