Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    heheh volio bi jos 10 kg gore ma nije mi to nes puno mogu ja i vise

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      mozes, ali sad dok ti je nizak bf najbolje je ic pomalo prema gore, dignes kvalitetnih deset kila u godinu dana, a ne u par miseci, to je onda posao, ali posto tebi fali dosta mesa mozes i 20kg bez da se puno umastis, koliko si visok?

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        174 cm i sad ću 15 god.. valjda cu narast jos par cm što bi volio a rastem oko3 4 cm u pola godine zasad

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by STroNg
          174 cm i sad ću 15 god.. valjda cu narast jos par cm što bi volio a rastem oko3 4 cm u pola godine zasad
          triba bi jos narast sigurno, malo je to kila, jedi sto vise slobodno ubaci jos neke vrste mesa moze i malo masnije, nemoj se samo drzat piletine, na tvome mistu ja bi broji proteine i ugljikohidrate, a ostalo sto unesen ne bi ni racuna samo da je sto vise i da nije totalni junk, u razvoju si i ne moras se razbijat u pojedinostima metabolizam ti moze preradit u tim godinama i kamen..

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            hehe mislim da u zobenima koliko ih pojedem dobim dovoljnu dozu .. a ostalo jaja i to da nepričam .. mislim da dosta toga unesem .. jedino je problem što za marendu jedem 1 do 2 sendvica majoneza kechap salata krastavci sir ajvar itd.. msm ima i povrca nesto heheh

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              sta znaci Quinoa?

              vidim ameri je masovno koriste kao 1 od najboljih UH sa 15g proteina,baca mi na rizu ali ne znam sta je jer google translate ne moze da prevede a moj eng nije bas tako dobar???

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                http://www.yu-fitness.com/forum/ishrana ... rna-hrana/

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by FEARiTseLF
                  http://www.yu-fitness.com/forum/ishrana/kvinoa-superiorna-hrana/
                  Koristis li je licno?

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    ne

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      poz ljudi,zanima me valjaju li jaja(cijela) il tunjevina kao pwm,jer čito sam da se tunjevina može jest prije spavanja, a i da riba je doobra za kao pwm

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by funki
                        poz ljudi,zanima me valjaju li jaja(cijela) il tunjevina kao pwm,jer čito sam da se tunjevina može jest prije spavanja, a i da riba je doobra za kao pwm
                        ako već biraš između tunjevine i jaja u pwmu, jedi jaja..
                        po mogućnosti kuhana..
                        ne znam kakve to ima veze, ako je tuna dobra prije spavanja da ide u pwm? o.O
                        u pwm pretežno idu proteini, a tuna nema proteina kao jaja, dakle.. jaja jedi
                        ja tunu jedem prije vježbanja, a jaja pwm, navećer posni

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by pavlek
                          Originally posted by funki
                          poz ljudi,zanima me valjaju li jaja(cijela) il tunjevina kao pwm,jer čito sam da se tunjevina može jest prije spavanja, a i da riba je doobra za kao pwm
                          ako već biraš između tunjevine i jaja u pwmu, jedi jaja..
                          po mogućnosti kuhana..
                          ne znam kakve to ima veze, ako je tuna dobra prije spavanja da ide u pwm? o.O
                          u pwm pretežno idu proteini, a tuna nema proteina kao jaja, dakle.. jaja jedi
                          ja tunu jedem prije vježbanja, a jaja pwm, navećer posni
                          odakle ti ovo? stvar je u tome da ona ima dosta masti u sebi, posto za pwm idu proteini i ugljikohidrati, masti treba izbjegavat, cila jaja zbog zumanjka imaju isti problem, zato se za pwm jedu bjelanjci!

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            pavlek na cemu si ti bscene-smokingweed:
                            Originally posted by Songoku
                            najbolji pwm je burek

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by david22
                              pavlek na cemu si ti bscene-smokingweed:
                              tuna ima masti a masti idu prije spavanja, i nikako neidu sa ugljikohidratima..
                              i proteini se brze absorbiraju od jaja, a to treba u pwm-u, et na cemu sam

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by pavlek
                                Originally posted by david22
                                pavlek na cemu si ti bscene-smokingweed:
                                tuna ima masti a masti idu prije spavanja, i nikako neidu sa ugljikohidratima..
                                i proteini se brze absorbiraju od jaja, a to treba u pwm-u, et na cemu sam
                                https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                                Overload Strength team

                                Comment

                                Working...
                                X