Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Premium.Better View Post
    Tuna iz konzerve je luksuz.

    cca. 100g (bez ulja) za vise od 10kn sto iznosi vise od 100kn za 1kg. Cak su i najskuplji pileci filei duplo jeftiniji od tune u konzervi koja je puna žive i biljnog ulja koje nikad ne mozes skroz iscijediti.
    Nekad je luksuz i vreme koga potrošiš na pripremu piletine za ručak... Tuna iz konzerve mu dođe kao fast food!
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Premium.Better View Post
      Tuna iz konzerve je luksuz.

      cca. 100g (bez ulja) za vise od 10kn sto iznosi vise od 100kn za 1kg. Cak su i najskuplji pileci filei duplo jeftiniji od tune u konzervi koja je puna žive i biljnog ulja koje nikad ne mozes skroz iscijediti.
      istina ,a da ne govorim o tome kako je riba povezana sa impotencijom kao ništa drugo iz prehrane .

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Carl Wind View Post
        istina ,a da ne govorim o tome kako je riba povezana sa impotencijom kao ništa drugo iz prehrane .
        U ******???

        Pa čujem ja da ovi splitski "galebovi", slabo to rade....

        Ubi ih grdela...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Dača View Post
          U ******???

          Pa čujem ja da ovi splitski "galebovi", slabo to rade....

          Ubi ih grdela...
          Baš grdela ili?
          squat 90 | deadlift 115 | bech press 52.5
          https://instagram.com/kokinaaa/

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by kokina View Post
            Baš grdela ili?
            Neam pojma, tako sam čuo....
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Valjda srdela..ako mislis na ribu haha
              "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

              "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Srdela, girica, grdela... Ko će sve to popamtit...
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Citajuci starije postove naletim na jedan zanimljiv od Iggyja.
                  On je pisao kako barata sa kalorijama tipa na masi je i taj dan nista ne radi unese tipa cca 2000 kalorija iako je tipa TDEE mu 2600 on taj dan kad nema aktivnosti unese cca 2000 kalorija dok recimo sutra dan teretana + voznja bicikla i unese tipa 3500 kalorija da bi bio 500 kcal u suficitu.
                  Treci dan samo teretana i unese tipa 3000 kalorija da bi bio u suficitu.

                  Sto mislite o takvom baratanju kalorijama i prehrani?
                  Samo taj dan smanjiti uh i masti a proteine drzati cca 2 gr po kg.
                  http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                  BB AND THIS !

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by emperor View Post
                    Citajuci starije postove naletim na jedan zanimljiv od Iggyja.
                    On je pisao kako barata sa kalorijama tipa na masi je i taj dan nista ne radi unese tipa cca 2000 kalorija iako je tipa TDEE mu 2600 on taj dan kad nema aktivnosti unese cca 2000 kalorija dok recimo sutra dan teretana + voznja bicikla i unese tipa 3500 kalorija da bi bio 500 kcal u suficitu.
                    Treci dan samo teretana i unese tipa 3000 kalorija da bi bio u suficitu.

                    Sto mislite o takvom baratanju kalorijama i prehrani?
                    Samo taj dan smanjiti uh i masti a proteine drzati cca 2 gr po kg.
                    Sve zavisi do osobe kakve su joj potrebe. Ja osobno ne vidim korist da to primjenjujem na sebi dok je kolicina i kvaliteta UH puno bitnija stvar od racunanja proteina na masi.

                    Originally posted by Dača View Post
                    Nekad je luksuz i vreme koga potrošiš na pripremu piletine za ručak... Tuna iz konzerve mu dođe kao fast food!
                    Posni sir je nenadmasiv
                    Originally posted by libertas30 View Post
                    Mislim da je zdravije kombinirati proteine iz razlicitih namirnica nego se samo bazirati na pilecim prsima.

                    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
                    Tko je spomenuo baziranje samo na pilecim prsima? Ja sam usporedivao cijenu, a ne ovo sto si ti napisao, uz to ja vjerojatno pojedem manje pilecih prsiju od vecine vas ovdje na forumu tokom godine jer mi meso nije prvi izbor.

                    Izvor ugljikohidrata je bitniji od izvora proteina.
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Premium.Better View Post

                      Izvor ugljikohidrata je bitniji od izvora proteina.
                      imaš neku studiju, istraživanje, izjavu stručnjaka, ili to ti po svom mišljenju?
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        carbs > all
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by domagoj View Post
                          imaš neku studiju, istraživanje, izjavu stručnjaka, ili to ti po svom mišljenju?
                          Da, istrazivao sam na sebi par godina.
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Ljudi, imate u lidlu teglicu ljutog i blagog crvenog sosa. Ja sam apsolutno odusevljen i idem uzet barem jos 10 teglica. U 100g ima oko 5gUH i mislim da je 8kn. Uz rizu i meso ide perfektno
                            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                            http://instagram.com/dinc_94
                            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                            myprotein code: MP24017174

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              U Grckoj sam nasao u marketu steviu... Pola kilograma 2,2 €.
                              Mislim da je to ekstra jeftino...
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Jedino mi je net u qurtcu pa ne mogu da postavim slicicu... Doduse pakovanje je cista socijala....
                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X