Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    A ne znam sto da ti kazem,preporuka takoder za Cvjetno,nikada guzve i imas uvijek otvorene dvije linije...

    Tako sam i ja prosle godine,lutanje Konzum-Lidl-Spar-Billa da sto jeftinije prodes i uvijek prodes jer je negdje akcija...

    I da ta brza je meni zlo,radije pojedem pizzu za 10 kn u fast foodu pokraj sc-a nego onaj pomfri topljen u ulju kao i oni zagrebacki,becki...

    Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
    BB AND THIS !

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      U Lidlu je jedno jaje jednu kunu, tamo uzimam odmah dvije velike kutije po 30 komada, u konzumu je kila tjestenine 7.5kn (nema veze što je žnj proizvođač, sve tjestenine su po meni iste), kila žnj bijele riže je 5.5kn i to me ispadne 6-7kn dnevno s time da mogu jesti svaka dva-tri sata i fkt se dobro najesti za cijeli dan. Za pripremu cjelodnevnog obroka mi treba 20 minuta, a isto toliko vremena mi treba samo da dođem do menze pa je onda jasno što mi se bolje isplati. Moram smisliti samo nešto s mesom i još nekakve masti za navečer i to je to. Junkam se jedino kad sam doma po dva-tri dana, a to je obično jednom u tri tjedna.

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by 50-kilas View Post
        U Lidlu je jedno jaje jednu kunu, tamo uzimam odmah dvije velike kutije po 30 komada, u konzumu je kila tjestenine 7.5kn (nema veze što je žnj proizvođač, sve tjestenine su po meni iste), kila žnj bijele riže je 5.5kn i to me ispadne 6-7kn dnevno s time da mogu jesti svaka dva-tri sata i fkt se dobro najesti za cijeli dan. Za pripremu cjelodnevnog obroka mi treba 20 minuta, a isto toliko vremena mi treba samo da dođem do menze pa je onda jasno što mi se bolje isplati. Moram smisliti samo nešto s mesom i još nekakve masti za navečer i to je to. Junkam se jedino kad sam doma po dva-tri dana, a to je obično jednom u tri tjedna.
        Peci kruh sam ,struja je jeftinija od plina što se tiče pripreme hrane ,a imaš brašna za male pare čak i integralnog pogotovo ako si u Zagrebu ,a pšenica ima više željeza ,magnezija ,nekih vitamina,vlakana od 80 posto hrane i daje masu .Bijela riža je kao da šećer jedeš na žlicu ,osim malo proteina i dosta škroba ,nema ništa skoro .Napraviš kruh ,ukusno ćeš jesti ,a dobivat na masi ko lud..U inbox ti mogu reći recept ako neznaš .Bijelo brašno opet nema ništa ,ali kažem ti integralno brašno je bezobrazno jeftino ,a imamo kvalitetnu zemlju i žitarice .Udri po pitama,kruhu ,stavi se malo da naučiš ako neznaš i za male pare ćeš bit velik .Evo i jaja su jeftina govoriš ,pa onda nemaš izlike,jedi dobro da možeš učiti i zarađivati kasnije .
        Last edited by Nainus; 19-11-14, 19:11.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by nainus View Post
          peci kruh sam ,struja je jeftinija od plina što se tiče pripreme hrane ,a imaš brašna za male pare čak i integralnog pogotovo ako si u zagrebu ,a pšenica ima više željeza ,magnezija ,nekih vitamina,vlakana od 80 posto hrane i daje masu .bijela riža je kao da šećer jedeš na žlicu ,osim malo proteina i dosta škroba ,nema ništa skoro .napraviš kruh ,ukusno ćeš jesti ,a dobivat na masi ko lud..u inbox ti mogu reći recept ako neznaš .

          ti si carl!!!!!!!

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by 50-kilas View Post
            U Lidlu je jedno jaje jednu kunu, tamo uzimam odmah dvije velike kutije po 30 komada, u konzumu je kila tjestenine 7.5kn (nema veze što je žnj proizvođač, sve tjestenine su po meni iste), kila žnj bijele riže je 5.5kn i to me ispadne 6-7kn dnevno s time da mogu jesti svaka dva-tri sata i fkt se dobro najesti za cijeli dan. Za pripremu cjelodnevnog obroka mi treba 20 minuta, a isto toliko vremena mi treba samo da dođem do menze pa je onda jasno što mi se bolje isplati. Moram smisliti samo nešto s mesom i još nekakve masti za navečer i to je to. Junkam se jedino kad sam doma po dva-tri dana, a to je obično jednom u tri tjedna.


            kad imaš manje od 70kg nemaš šta birat sve jedi


            mozes junkat svaki dan po malo ako će te to dovesti do većeg broja proteina u danu

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by hardstyle91 View Post
              Nauci se peci meso i onda ga peces fino na svinjskoj masti, dodatne kalorije + bolji okus, sve ostalo je receno, sad samo kreni od nekud.
              momak kaže da ima tjedno 50 kn ,nema u Argentini mesa za 50 kn

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by jozo13 View Post
                kad imaš manje od 70kg nemaš šta birat sve jedi


                mozes junkat svaki dan po malo ako će te to dovesti do većeg broja proteina u danu
                Ne junkam se jer nemam para Inače sam ovisnik o slatkome iako se to ne bi baš reklo s obzirom na to da imam problema s manjkom kilograma, a ne s viškom

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by 50-kilas View Post
                  Ne junkam se jer nemam para Inače sam ovisnik o slatkome iako se to ne bi baš reklo s obzirom na to da imam problema s manjkom kilograma, a ne s viškom
                  To -puno tebi,je nekome od 100 kg je -''predjelo'' ..

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    http://mobile.net.hr/magazin/zdravlj...nostavan-nacin

                    Sent from my Lumia 610 using Tapatalk

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      XD hahaha

                      Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
                      Attached Files
                      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                      BB AND THIS !

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        such science, much research, wow
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Evojednog interesantnog eventa...



                          A pazi natpis "soka nema, nikada ga neće ni biti!"

                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Ako je 1 KM = 0,5 €, onda su cene više nego simpatične....
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Dača View Post
                              Ako je 1 KM = 0,5 €, onda su cene više nego simpatične....
                              Piva 6 kuna,rakija ni 3 kune,a krmetina 52 kuna jaooo

                              Piva za punjenje glikogena after workout,a krmetina logicno da dignes test

                              a rakija preworkout
                              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                              BB AND THIS !

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                pozz mozete li mi preporucit neko drugo jelo u zamjenu za zobene?ispovracao sam se ko konj i ne mogu ih vise okusit xD mozda kukuruzne pahuljice?

                                Comment

                                Working...
                                X