Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Ctx View Post
    Koliko je pametno zamjenjt posni sir, s domacim svjezim sirom ?
    onoliko koliko vise masti zelis unest,,,,,,
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Ctx View Post
      Koliko je pametno zamjenjt posni sir, s domacim svjezim sirom ?
      Vidi, možeš...

      Ali, obrati pažnju na ukupne kalorije... Ti imaš 96 kila, na 186 visine... Cenim da nisi neki nagruvani bilder, nego da si buckast... Znači moraš biti na konstantnoj dijeti... Ako uneseš malo više kalorija nego što bi smeo, pojačaj kardio trening i to je to...
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Dača View Post
        Vidi, možeš...

        Ali, obrati pažnju na ukupne kalorije... Ti imaš 96 kila, na 186 visine... Cenim da nisi neki nagruvani bilder, nego da si buckast... Znači moraš biti na konstantnoj dijeti... Ako uneseš malo više kalorija nego što bi smeo, pojačaj kardio trening i to je to...
        Umm,ok kuzim

        Neznam koliko tocno ima u tom siru , ovamo na portalu vidim kao pise:

        Svježi bijeli sir
        118 KCAL 4g UH , 7,5g M , 8.5g P

        E sad, cudno mi je sto sam gledao po trgovinama nema uopce posnog sira, tj. nasao sam jedan put pre 2-3 tjedna, i bio oko 10kn (mozda i jace) 250grama, a ovamo mogu uzet svejzi sir domaci za neki 20kn 1kg (ako se ne varam) nebitno...

        A posto vidim na forum svak roka posni,mora da je dobro, jel postoji neka alternativa da ubacim?

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Ctx View Post
          .....

          A posto vidim na forum svak roka posni,mora da je dobro, jel postoji neka alternativa da ubacim?
          Zato što gledaju šta rade profesionalci i takmičari, pa onda kopiraju, jer je toko najbolje...

          Pri tome zaboravljaju da se ovde radi o ljudima koji su 12 meseci godišnje na steroidima i takmiče se cele sezone....

          Ti si amater i ne moraš se ponašati kao suvi profesionalac.... Bitno ti je da držiš dijetu, smanjiš unosa kalorija, pogotovao iz džanka i alkohola, da vredno vežbaš i imaćeš rezultate..
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by Ctx View Post
            Umm,ok kuzim

            Neznam koliko tocno ima u tom siru , ovamo na portalu vidim kao pise:

            Svježi bijeli sir
            118 KCAL 4g UH , 7,5g M , 8.5g P

            E sad, cudno mi je sto sam gledao po trgovinama nema uopce posnog sira, tj. nasao sam jedan put pre 2-3 tjedna, i bio oko 10kn (mozda i jace) 250grama, a ovamo mogu uzet svejzi sir domaci za neki 20kn 1kg (ako se ne varam) nebitno...

            A posto vidim na forum svak roka posni,mora da je dobro, jel postoji neka alternativa da ubacim?
            gdje zivis da nema posnog sira???? pa u svakoj vec trgovini ih bude,ako nista drugo onda dukatov(makar je skup)
            pa kao sto dača kaze da kopiraju,ali sve je to sa razlogom jer svatko zeli najbolje od hrane...sada je pitanje naravno koliko se pridrzavaju sto se ostatka dana i namirnica tice.....alternativa ti je....naravno ako se vecere tice i ako zelis unest casein tj sporo razgradive proteine...ocito... casein+neko recimo orasato voce tipa bademi i tako.....ako zelis izbjegavat UH navecer imas proteine iz drugih izvora...meso,pileca/pureca prsa (kao salama),bjelanjci...
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              I samo da dodam, kad su u pitanju industrijski sirevi, posni sir = sveži sir!
              Najčešće....
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Zdenkin posni u rinfuzi: 500g-9kn, Plodine
                Cini mi se kao najjeftiniji na trzistu.

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Koštica View Post
                  Zdenkin posni u rinfuzi: 500g-9kn, Plodine
                  Cini mi se kao najjeftiniji na trzistu.
                  fino.....to akcija ili stalno?????
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by dominik11 View Post
                    gdje zivis da nema posnog sira???? pa u svakoj vec trgovini ih bude,ako nista drugo onda dukatov(makar je skup)
                    pa kao sto dača kaze da kopiraju,ali sve je to sa razlogom jer svatko zeli najbolje od hrane...sada je pitanje naravno koliko se pridrzavaju sto se ostatka dana i namirnica tice.....alternativa ti je....naravno ako se vecere tice i ako zelis unest casein tj sporo razgradive proteine...ocito... casein+neko recimo orasato voce tipa bademi i tako.....ako zelis izbjegavat UH navecer imas proteine iz drugih izvora...meso,pileca/pureca prsa (kao salama),bjelanjci...

                    Bgm koda sam u azarbejzanu, i tamo bi nasao posni ja mislim.... Evo pregledao trgovine nisam mogao nac, eto sto sam nasao taj 250gr neki 10+kuna .... Sto mi izgleda previse...

                    Dukatov? stari nema ni 1 marka,ja nemg vjerovat xD ... Nije valjda da mi mjesto puno bildera pa da pokupuju sve zivo, idem veceras opet u shoping pa cu vidit ocu nac...

                    Problem mi je,koliko sam shvatio iz citanja foruma, da je vecera i obroci poslje toga trebaju biti Proteini i Masti , bez UH, e sad mozda sam ja krivo shvatio,al tako mi izgledalo. Sto se tice ovog casein ,jeo sam neki 200gr posnog + 50-70gr oraha ponekad badema, kao zadnji obrok...


                    Jel onda ok da jedem UH+P za veceru ,tj drugi obrok poslje treninga ? Il moraju bit P+M

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      negdje sam procitao da kad pijemo gold whey da ide 1g po 1 kg kilaze ,znaci ja bi tokom dana moro popit 80 grama .

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Za gold malo vrijede drugacija pravila, citaj forum!
                        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                        Instagram: @shredded_dario

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by dominik11 View Post
                          fino.....to akcija ili stalno?????
                          To je najbolji dio, stalno!!

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by DARICA View Post
                            Za gold malo vrijede drugacija pravila, citaj forum!
                            ja citam al ne uspijevam pronaci. ako imas volje i vremena - molim link.
                            iako sam gotov sa goldom...prelazim na myprotein

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Koštica View Post
                              Zdenkin posni u rinfuzi: 500g-9kn, Plodine
                              Cini mi se kao najjeftiniji na trzistu.

                              kako posni sir moze biti u rinfuzi?

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by FcB View Post
                                kako posni sir moze biti u rinfuzi?
                                Kao sto i tvrde sireve (gauda,ementaler...) imas rinfuzo pa tako i posni sir
                                https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                                http://instagram.com/dinc_94
                                http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                                myprotein code: MP24017174

                                Comment

                                Working...
                                X