Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pitanje u vezi prehrane

    popij hranu
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Popij keks i valjaj bocu

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Pozdrav ljudi, evo danas sam krenio s vjezbama i pravilnom prehranom, pa evo zelim vas pitati sto mislite o mojoj danasnjoj prehrani s obzirom da imam 16 godina, anemican sam malo (ako je to uopce vazno) i idem u srednju skolu.

        Jutros na marendi sam pojeo jedan kukuruzni stapic s obicnim jogurtom.
        Nakon toga oko 14:30h sam pojeo kukuruzni stapic sa 200g zrnatog sira.
        Nakon toga oko 19h pojeo 2 velike zlice graha s malo kruha (bilo spremljeno sta cu) i jednu ipo veliku zelenu jabuku. I nakon toga otisao otrcati HIIT trening.

        Sta mislite? Vidim vi spominjete posni sir, mogu li ja umjesto njega koristiti zrnati sir posto mi on dosta vise pase.
        Sta jos da kupujem dok sam ovako u skoli? Purece sunke?

        E i da, danas sam bas gledao ono na svakom proizvodu koliko ima masti, i sad npr. na 100g zrnatog sira je 2,2 g masti.
        Jel to puno, do koliko grama masti da unosim dnevno?
        Dal da pazim i na ugljikohidrate na namirnicama?

        E i zanima me eto to je sve sto sam pojeo , i odradio sam jedan HIIT trening ( 4 min sporo, 40 sec sprint, 4 serije), jesam li sada potrpsio vise kalorija nego sto sam unio?


        Ima dosta pitanja, ali stvarno bi bio zahvalan kad bi mi odgovorili.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Malo ? I još 5 znakova jer je poruka prekraka

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Dečec čitaj forumeka male

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by sLim View Post
              anemican sam malo
              Jutros na marendi sam pojeo jedan kukuruzni stapic s obicnim jogurtom.
              Nakon toga oko 14:30h sam pojeo kukuruzni stapic sa 200g zrnatog sira.
              Nakon toga oko 19h pojeo 2 velike zlice graha s malo kruha (bilo spremljeno sta cu) i jednu ipo veliku zelenu jabuku. I nakon toga otisao otrcati HIIT trening.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by bilder18 View Post
                Dečec čitaj forumeka male
                Citam cijelo vrijeme, ali ima dosta toga pa se izgubim.
                A i nema za sve odgovor, mozete li mi bar rec jel danasnja prehrana bila dobra i jesam li izgubio sta kalorija? Eto samo to ako ikako moze


                @ WTF nasmijao si me haha. Pa sta da onda jedem, kad to mora imati i dovoljno zeljeza, a i dobro za "vjezbe" da to tako kazem
                Last edited by sLim; 08-05-12, 22:49.

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Sve što ti je potrebno je pod sticky temama u osnovno i obavezno za početnika. Nađi taj pdf.

                  Prehrana definitivno loša,bio si u deficitu ali jako loša prehrana. Čitaj jelovnike forumaša

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    gle barba sLim, ujutro proteina ništa, za rucak proteina cca 15 grama, za veceru (šalica crnog graha - 15.2g proteina)
                    = jedva 30 grama proteina... i manje, jer si pojeo 2 žlice a ne šalicu
                    Meni je 50 grama P za dobro jutro....
                    uglavnom, katastofa, uzas, gore ne moze, sastavio si prehranu za Auschwitz...
                    ukratko, povecaj proteine na 2g po kg tjelesne tezine, a UH papaj oko treninga, prije ili poslije...
                    sad trk na citanje i slozi nesto pametno...

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by WTF View Post
                      gle barba sLim, ujutro proteina ništa, za rucak proteina cca 15 grama, za veceru (šalica crnog graha - 15.2g proteina)
                      = jedva 30 grama proteina... i manje, jer si pojeo 2 žlice a ne šalicu
                      Meni je 50 grama P za dobro jutro....
                      uglavnom, katastofa, uzas, gore ne moze, sastavio si prehranu za Auschwitz...
                      ukratko, povecaj proteine na 2g po kg tjelesne tezine, a UH papaj oko treninga, prije ili poslije...
                      sad trk na citanje i slozi nesto pametno...
                      Kralju!

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by WTF View Post
                        gle barba sLim, ujutro proteina ništa, za rucak proteina cca 15 grama, za veceru (šalica crnog graha - 15.2g proteina)
                        = jedva 30 grama proteina... i manje, jer si pojeo 2 žlice a ne šalicu
                        Meni je 50 grama P za dobro jutro....
                        uglavnom, katastofa, uzas, gore ne moze, sastavio si prehranu za Auschwitz...
                        ukratko, povecaj proteine na 2g po kg tjelesne tezine, a UH papaj oko treninga, prije ili poslije...
                        sad trk na citanje i slozi nesto pametno...
                        ..................

                        convinced.gif

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Hvala na konkretnom odgovoru, ali i na kritikama. Bacam se na citanje, pa cu sastavit bolji plan prehrane pa se cujemo.

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by sLim View Post
                            Hvala na konkretnom odgovoru, ali i na kritikama. Bacam se na citanje, pa cu sastavit bolji plan prehrane pa se cujemo.
                            kad slozis nesto uistinu dostojno postanja slobodno daj da vidimo i pomognemo ti...sretno

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Dva dana zaredom kupim Tonkin svježi sir i obi dva kiseli i daju po octu,Rok uporabe je još tjedan dana,kakvo je to hebeno skladištenje namirnica!!!
                              "Kao što dobro iskorišten dan donosi ugodan san, tako i dobro proživljen život donosi sretnu
                              smrt"

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                hahahaha...
                                ubaci u salatu, malo soli i ulja, kvasinu vec imas i super

                                Comment

                                Working...
                                X