Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by bilder18 View Post
    neznam da li ste primjetili ali ovaj forum višee nema kontruktivnih rasprava
    +1

    btw iscjedi ulje
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      forum sve vise lici na neki kulinarski gastro show, zar je toliko tesko naucit jest pravilno kad znas koje su bb namirnice? normalno da ces iscidit ulje, ne treba ga popit i pojest skupa sa srdelama... jbg ljudima dosadno pa idu sa pitanjima na koje i sami znaju odg.ali ajde samo da se nesto pise..

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        puno dice koja misle da sve znaju a nemaju pojma.. cjepidlače oko gluposti a bitne stvari zapostavljaju
        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          takvih nadoubnih ima di oces, nakupuju se protejina i kjejatina, gainera, onda pitaju kako ce dobit 30kg "misica" definiranih do ljeta, da bi na par litara vina glumili mange po diskotekama... jadno i zalosno, onda se pretvore u ,masne nakupine sala i glume kutije, i bas radi takvih se stvara tabu oko teretane, jer kad vide da nema rezultata zavrse sa vrecicon metana i benchaju svaki dan dok in ne prigori jetra...

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Cobani vole precace...
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by remode View Post
              Cobani vole precace...
              hahahahah bas to
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by gigi01 View Post
                takvih nadoubnih ima di oces, nakupuju se protejina i kjejatina, gainera, onda pitaju kako ce dobit 30kg "misica" definiranih do ljeta, da bi na par litara vina glumili mange po diskotekama... jadno i zalosno, onda se pretvore u ,masne nakupine sala i glume kutije, i bas radi takvih se stvara tabu oko teretane, jer kad vide da nema rezultata zavrse sa vrecicon metana i benchaju svaki dan dok in ne prigori jetra...
                Vrhunski receno

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Zašto se onda na rasprave na teretana.net može svršavati koliko su dobre?

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    bilderu izvini ali mislis li da je ok da svako malo kukas na ovaj forum a preferiras taj forum?
                    Pocivao u miru Bozjem

                    22.12.1984 - 20.12.2012

                    __________________________________________________ ___________________________

                    mentor: Sasa Draskovic

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by remode View Post
                      bilderu izvini ali mislis li da je ok da svako malo kukas na ovaj forum a preferiras taj forum?
                      +1 znakovi

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        KO je rekao da ga preferiram samo mi je zao da nema ovdje dovoljno kvalitetne rasprave..Započeo sam prije par dana neku raspravu o carbsima no nitko NITKO nije odgovorio...tolko o tome..

                        To nije kukanje nego je jednostavno buba u uho vodstvu foruma da promijeni nešto

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by bilder18 View Post
                          KO je rekao da ga preferiram samo mi je zao da nema ovdje dovoljno kvalitetne rasprave..Započeo sam prije par dana neku raspravu o carbsima no nitko NITKO nije odgovorio...tolko o tome..

                          To nije kukanje nego je jednostavno buba u uho vodstvu foruma da promijeni nešto
                          pa zar nije vec sve receno na ovom forumu http://chzgifs.files.wordpress.com/2...ie-said-no.gif
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            ja samo znam da ovdi di ja zivim je BB opako unaprjeden ali opet ovaj forum je puno kvalitetniji od ovih ovdje.kuzis...ako zanemaris klince koji blage nemaju i kenjaju dzabe, ovi ovdi likovi imaju ogromno znanje...forum je opsiran,ima puno toga,jednostavno je poslozen....ja nevidim primjedbu osim slobode klinaca
                            Pocivao u miru Bozjem

                            22.12.1984 - 20.12.2012

                            __________________________________________________ ___________________________

                            mentor: Sasa Draskovic

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              ko ima problema sa nabijanjem mase???

                              Pocivao u miru Bozjem

                              22.12.1984 - 20.12.2012

                              __________________________________________________ ___________________________

                              mentor: Sasa Draskovic

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Zezaš se jelda ?

                                Comment

                                Working...
                                X