Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Laneno ulje

    ajme meni,ako u splitu nema tog ulja onda stvarno...
    ima ti u DM-u,neki bio ducan ima isto vjerojatno i bolje ti tamo kupit proci ces jeftinije nego u DM-u vjerojatno...

    Comment


    • Re: Laneno ulje

      Nađoh......

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        molim neki prijedlog za marendu, pileća prsa i riža su mi počeli ići na uši, jedem je sa rižom ili raženim kruhom, radim duge smjene i postalo mi je pre jednolično, pogotovo sa samo te dvije kombinacije, pa ako neko ima neki prijedlog šta jesti a da ne bude gladan cijeli dan pošto sam cijeli dan na poslu...
        Blood never lies!

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Zanima me, početnika sam imam 70Kg 16 godina a visok 186cm teretanu idem dva mjeseca

          Prvi mjeseca sam bio na Herbalife formula 1 i onda sam čitao po forumima da je sranje i onda sam kupio super mega mass 2000, dali samdobro postupio ili ne, a prehrana mi je ono raznolika a dnevno jedem do 5 puta.

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by Vratax View Post
            Zanima me, početnika sam imam 70Kg 16 godina a visok 186cm teretanu idem dva mjeseca

            Prvi mjeseca sam bio na Herbalife formula 1 i onda sam čitao po forumima da je sranje i onda sam kupio super mega mass 2000, dali samdobro postupio ili ne, a prehrana mi je ono raznolika a dnevno jedem do 5 puta.
            jel to i ko u dučanima? Popust do 50% a nakraju 5%


            Herbalife je ZA MENE sranje.Preskupo i neisplativo. Gotovo je sad već si kupio gainer ali sljedeći put rađe kupi whey i dekstrozu. Za ostale pare nakupuj zobenih,riže,posnog,piletine...

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Vratax View Post
              Zanima me, početnika sam imam 70Kg 16 godina a visok 186cm teretanu idem dva mjeseca

              Prvi mjeseca sam bio na Herbalife formula 1 i onda sam čitao po forumima da je sranje i onda sam kupio super mega mass 2000, dali samdobro postupio ili ne, a prehrana mi je ono raznolika a dnevno jedem do 5 puta.
              Ok hvala ti na informaciji, dali imaš koji link da je kvalitetan whey a ne preskup?

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                http://www.building-body.com/shop/pr...whey_-_2270_g/

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  bas sam danas taj uzeo, banana je brutalna sa zobenima )
                  https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                  https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                  Instagram: @shredded_dario

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    bolja mie neg optimumova cokolada
                    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                    Instagram: @shredded_dario

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      -profesor moj na faxu kaze da su jaja najbolja ''na oko'',da zobene nevaljaju,da su to izmislili ljudi kojima se neda po pola sata,i vise pravit dorucak i tako to,to je sve drugacije sta sam naucio ovdje! sta vi kazete na to??i jel riza deblja??

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by ibro10 View Post
                        -profesor moj na faxu kaze da su jaja najbolja ''na oko'',da zobene nevaljaju,da su to izmislili ljudi kojima se neda po pola sata,i vise pravit dorucak i tako to,to je sve drugacije sta sam naucio ovdje! sta vi kazete na to??i jel riza deblja??
                        Na čemu ti je profesor? Gomila gluposti...
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by ibro10 View Post
                          -profesor moj na faxu kaze da su jaja najbolja ''na oko'',da zobene nevaljaju,da su to izmislili ljudi kojima se neda po pola sata,i vise pravit dorucak i tako to,to je sve drugacije sta sam naucio ovdje! sta vi kazete na to??i jel riza deblja??
                          pa osim ako ne ideš na prehrmbeno biotehnološki fakultet a profa ti je ujedno i doktor biokemije sa dugogodišnjim znanstvenim radom njegova tvrdnja ima vjerodostojnost kao da si ju čuo od kumice s placa.

                          riža deblja.
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by kingpin View Post
                            pa osim ako ne ideš na prehrmbeno biotehnološki fakultet a profa ti je ujedno i doktor biokemije sa dugogodišnjim znanstvenim radom njegova tvrdnja ima vjerodostojnost kao da si ju čuo od kumice s placa.

                            riža deblja.

                            sve deblja ako se uzima u velikim kolicinama i u krivo vrijeme, riža je odlican izvor UH i ako si u treningu onda smatraj pozitivnim to da riza deblja...ako si na masi papaj riže slobodno...

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              posni i omega 3 ulje od jagode, prefino :P

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                sve deblja kad prides dnevne potrebe za kalorijama...

                                Comment

                                Working...
                                X