Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by WTF View Post
    hahahaha...
    ubaci u salatu, malo soli i ulja, kvasinu vec imas i super
    Ubacit ću ja njima inspekciju u salatu
    "Kao što dobro iskorišten dan donosi ugodan san, tako i dobro proživljen život donosi sretnu
    smrt"

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by DuMe View Post
      Dva dana zaredom kupim Tonkin svježi sir i obi dva kiseli i daju po octu,Rok uporabe je još tjedan dana,kakvo je to hebeno skladištenje namirnica!!!
      Otvori pred njima u trgovini, pa ako ne smrdi platiš ga, ako smrdi ne moraš platiti.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by kelly View Post
        Otvori pred njima u trgovini, pa ako ne smrdi platiš ga, ako smrdi ne moraš platiti.

        To neću sigurno,neugodno mi :P
        "Kao što dobro iskorišten dan donosi ugodan san, tako i dobro proživljen život donosi sretnu
        smrt"

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          u tom slucaju moja zena nikad nebi placala, njoj uvijek smrdi
          (p.s ovaj što dobiva triske sam ja )

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by WTF View Post
            u tom slucaju moja zena nikad nebi placala, njoj uvijek smrdi
            (p.s ovaj što dobiva triske sam ja )
            Pa možda zbilja smrdi,ali tebi to miriši
            "Kao što dobro iskorišten dan donosi ugodan san, tako i dobro proživljen život donosi sretnu
            smrt"

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              otvoriš ga---pa ako je dobar staviš onaj poklopac nazad i nece se ni skužit...

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by DuMe View Post
                Dva dana zaredom kupim Tonkin svježi sir i obi dva kiseli i daju po octu,Rok uporabe je još tjedan dana,kakvo je to hebeno skladištenje namirnica!!!
                ..ovo se meni događalo sa Zdenkinim sirom... znao je biti kisel i pokvaren po 2-3 puta za redom..

                ...najlošiji posni sir koji sam ikada jeo ...

                ..idi tamo i nabij im taj pokvaren sir u facu i reci nek ti vrate pare...
                jasminhalkic.com
                http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Pa meni se skoro desilo sa mlekom. Jbg vrucine su, i onda se ukiseli... mada to nije nas problem.

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Zato ja kupim ovaj, i nije mi žal kako god ispalo

                    Posni....jpg

                    Ali da mi uvale pokvareno smeće, i neće priznat da postoji mogučnost njihove pogreške, dogodio bi se jedan epični FACEPLANT posnog sira u glavu, tako da bi me VEGE skroz do doma čul!
                    Last edited by ScuderiaBull; 11-05-12, 07:43. Reason: Al da ga je.beš ne da mi se rotirati xD
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Mene od tog Standardovog uvijek boli trbuh, definitivno najgori sir... istretiraju ga previše

                      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Novi sir u Lidlu: Fotografija-0008.jpg
                        Prefin je.
                        Originally posted by Songoku
                        najbolji pwm je burek

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by vea View Post
                          Mene od tog Standardovog uvijek boli trbuh, definitivno najgori sir... istretiraju ga previše
                          Istezi trbuh nakon sto ga pojedes, cuo sam da izaziva jake kontrakcije i pojacaj magnezij
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by Godzilla View Post
                            Pa meni se skoro desilo sa mlekom. Jbg vrucine su, i onda se ukiseli... mada to nije nas problem.
                            Nema veze što su vrućine,zna se da takvi proizvodi moraju biti u hladnjacima i klimatiziranim prostorima... to se nesmije događat!
                            "Kao što dobro iskorišten dan donosi ugodan san, tako i dobro proživljen život donosi sretnu
                            smrt"

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by hardstyle91 View Post
                              Istezi trbuh nakon sto ga pojedes, cuo sam da izaziva jake kontrakcije i pojacaj magnezij
                              čekaj, ti to ozbiljno!? hah
                              de ajde, kupim tebi kilu tog na akciji, pa se isteži i magneziraj... užas

                              imam ja i 5kn više za dat za onaj uz kojeg nemam popratne nuspojave

                              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Standard je sir koji jedem svaki dan. Okus mi je kao i svaki drugi i nikada problema s njim nisam imao.
                                Konzumiram ga i iz razloga sto znam gdje se proizvodi(mljekara u Belom Manastiru).Tamo radi prva susjeda(u labaratoriju), te jos dvojica kolega,od kojih je jedan na odrzavanju pogona,a jedan na zaprimanju mlijeka.

                                I imam njihovu garanciju da mi se nista nece desiti ako ga budem konzumirao.
                                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                                Comment

                                Working...
                                X