Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    ON definitivno

    i ne spammaj!
    Čovjek bi mogao učiniti više djela kad ih nebi smatrao nemogućim!

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Koji god da uzmes, na isto dodjes. Uzmi koji ti bolje odgovara okusom. Ako jos nisi kusao niti jedan, uzmi sada jedan,sljedeci puta drugi,pa vidi koji ti bolje odgovara.
      U debate o kvaliteti ne planiram ulaziti - it's pointless.
      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        http://www.index.hr/vijesti/clanak/o...ma/611322.aspx
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by roundtable212
          Sori kaj vas opet gnjavim, znam da sam dosadan, al bas nemogu trazit milijun godina na forumu nesto sto je netko napisao prije xxx dana. Zato evo sam da vas pitam sutra idem kupovati proteine, i dvoumim se između MVP-Pro Whey 3G i od ON Whey Gold Standard. Iako mi je MVP cijenom prihvatljiviji, bas mi se i ne cini da je kvalitete toliko razlicita. Neki nesto govore i blebecu o tome da li je brasnast, praskast, kao pijesak ima li strukturu nema. Sto da radim? MVP-205 HRK, ON-270 HRK
          uzmi jeftiniji,to ti je sve slicno sto se tice wheya

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            ne pije se whey prije spavanja,
            odkle ti to?

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Ako ne želi štediti na wheyu može ga on slobodno piti navečer, još uz to pojede šaku orašara i ko bog. Ali ipak nevjerujem da nemožeš navečer izdvojiti 15 minuta vremena da si napraviš kajganu ili skuhaš jaja ili odeš do dučana po vrlo praktičan posni sir.
              Originally posted by Songoku
              najbolji pwm je burek

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                šteta whey, bolje neka pojede posnog sira

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Ja sam isto za tu varijantu.
                  Originally posted by Songoku
                  najbolji pwm je burek

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Teorijski: posni + M > whey + M. Iako će M kod wheya usporiti probavu, priroda kazeina u tom slučaju bolje odgovara. Zapravo, dvostruko usporavanje.

                    Praktično: apsolutno i totalno svejedno. Iako, osobno prednost dajem hrani pred praškom.
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Upravo sam pojeo 12 kuhanih jaja i osjecam se idalje gladan xD Poceo sam uzimati B-kompleks prije 2 dana i izgleda da fakat pomaze, samo sam jos htio pitati (znam da pise na forumu, al et) jel dobro ubaciti mljeveno laneno sjeme ujutro sa prvim obrokom u sklopu sa zobenim ?

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        12 kuhanih jaja? Sunce mu,pa ne moras pojesti sve sto se u danom trenutku nadje u fridzu...
                        Laneno sjeme sa zobenim? Nije bas neka kombinacija,ali u prvom obroku svasta prolazi,pa mogu i tri-cetiri grama lana(iako ne vidim smisao)....
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Zbog toga sam i pitao, nako, cisto da znam. Da 12, prvo sam pojeo 8 kao sto inace jedem, al sam bio onda skroz gladan tako da sam bacio jos 4 Sada ga uzimam (laneno sjeme) navecer uz posni.

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by HADEN1337 View Post
                            Upravo sam pojeo 12 kuhanih jaja i osjecam se idalje gladan xD Poceo sam uzimati B-kompleks prije 2 dana i izgleda da fakat pomaze, samo sam jos htio pitati (znam da pise na forumu, al et) jel dobro ubaciti mljeveno laneno sjeme ujutro sa prvim obrokom u sklopu sa zobenim ?
                            NIJE! Laneno ulje (i sjemenke naravno), jedi samo sa cistim izvorom proteina, npr. sirom. Razlog tome je sto se laneno ulje u tijelu, u reakciji sa (necim, zaboravio sam cim tocno, a ne zelim bubnut glupost) pretvara u transmasne kiseline i zapravo postaje vise stetno nego korisno i zato se preporuca koristiti jedino sa proteinima radi bolje absorpcije.
                            To sam mozda i tu na portalu procitao, ne sjecam se vise... Neka me netko ispravi ako grijesim, no znam da sam to bas zapamtio kao bitno.
                            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                            Napreduje se... Avatar^^

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Rasprava premještena ovdje:

                              http://www.building-body.com/forum/t...ja-istovremeno
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Laneno ulje

                                Di u Splitu ima uzet lalneno ulje?

                                Comment

                                Working...
                                X