Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • R3SoL¨Ti0n
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    ok hvala.
    al kako se trudim izbacit kruh iz prehrane sa cim je ok za veceru?

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by R3SoL¨Ti0n View Post
    Moze jedan savjet? U koje vrijeme i sa cim je najbolje uzimat maslac od kikirikija?


    Hvala
    S cime hod hoces i kad god hoces. Uz sve pase

    Leave a comment:


  • Builty
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by R3SoL¨Ti0n View Post
    Moze jedan savjet? U koje vrijeme i sa cim je najbolje uzimat maslac od kikirikija?


    Hvala
    Navecer kao zadnji obrok koji obuhvaća proteini + masti

    Leave a comment:


  • R3SoL¨Ti0n
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Moze jedan savjet? U koje vrijeme i sa cim je najbolje uzimat maslac od kikirikija?


    Hvala

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Gledam kako uloziti novac u TripleZ-a i njegove ucenike. Mozda konacno udjemo u Evropsku uniju.

    Slogan projekta Deadliftom do Evrope.

    Sto se tice ulaganja novca, smatram da nema pametnijeg uloga nego u zdravu ishranu. Kako god okrenes, ljudi ugrozavaju zdravlje da zarade novac, a onda ga trose placajuci zdravlje. Zelio bih zivjeti mirnim zivotom, pomagati ljudima i zaraditi posten novac da odrzavam takav zivot. Fair enough.

    Sto se tice treninga, to je licna higijena. Treba biti cjelina bez obzira na godine i zvanje.
    Last edited by Argentum; 08-04-15, 23:39.

    Leave a comment:


  • emperor
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Argentum View Post
    Nemam problema s umom i voljom, naprotiv ljudima sam poznat po japanskom rezimu. Medjutim kada dodje period ispita onda samo ucim, zderem i dizem bez kompromisa. Gledam da imam snage za sve.
    I gledaš da sto prije završiš medicinu da onda možeš raditi i posvetiti se gymu uz to kad dobivas redovno placu,5 kila vejova svaki mjesec

    Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Nemam problema s umom i voljom, naprotiv ljudima sam poznat po japanskom rezimu. Medjutim kada dodje period ispita onda samo ucim, zderem i dizem bez kompromisa. Gledam da imam snage za sve.

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    fegete

    budi malo headstrong, physically dominating, mentally unstoppable...barem par dana

    edit: ja jutros novi low, nesto ispod 97kg

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Pricajte vi sta hocete ja sam sada pojeo 100g crne cokolade. Na klinickim vjezbama pojeo 200g pilecih fileta i 100g posnog (kucna radinost), ali zato pri povratku kuci sve pokvarim ovo cokoladom. Nema veze, nije to nista obzirom da je danas chest day, stomak i plank.

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Ja sam počeo defku sa refeedima nekoliko dana, pa ću onda u deficit hahaha

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    cemo sinhronizirati neki 10k kcal refeed + pizza za koji dan ? subota mozda ?

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    we're all gonna make it ^^

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Takodjer sam na uspjesnoj dijeti od pocetka sedmice. Standardnih 200g P, 200g UH i manje od 50g M. Vidjet cemo kako i do kada.

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    stepping up my cutting game

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Obzirom da sam uspjesno zapoceo dijetu vec sam poceo sanjati burne snove. Naime, TripleZ sjedi na nekom kariranom trosjedu i jede palacinke s nozinom u ruci. Ja mu pridjem i zatrazim palacinku, a on meni zaprijeti ostricom i ja odem. Fair enough.

    Leave a comment:

Working...
X