Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jovica
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Sta mislite jeli IIFYM jednako uncikovit ko "approved" prehrena ako ga max ukomponiramo u dnevni unos? I imam pitanje di nalazite sve one smajlice xD?

    Leave a comment:


  • hitretz
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    [emoji120] [emoji120] [emoji123]

    Leave a comment:


  • boy20
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Ma nista frend me zeza da to pitam prvo me uvjerio pa me zeznuoa sorry ljudi ispricavam se na glupom pitanju

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by boy20 View Post
    bok svima novi sam iz Rijeke pa jedno pitanje dali postoji negdje treniranje esteskog bodybildingga kao sto je karate ili ufc tako dali postoji vjezbanje esteskog bodybildinga to jest klub za uclanjenje ali u Rijeci
    Šta to si pitao ti?

    Leave a comment:


  • boy20
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    bok svima novi sam iz Rijeke pa jedno pitanje dali postoji negdje treniranje esteskog bodybildingga kao sto je karate ili ufc tako dali postoji vjezbanje esteskog bodybildinga to jest klub za uclanjenje ali u Rijeci

    Leave a comment:


  • Ruligaris
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by alexxx View Post
    Ee raja,danas nisam mogao da odradim kako treba trening do kraja,jednostavno nije islo pao sam u snazi i jos neki me umor pohvatao tako da sam ga jedva nekako skrpio do kraja.Sta mislite da li da uzmem sedmicu odmora nisam odmarao od nove godine tada uzeo jednu sedmicu.ILi je do prehrane bio sam na dieti 3 mjeseca ,a sada sam na odrzavanju.
    Odmori dva dana, pa već za tri dana bi se trebao osjećati pun snage i spreman za trening. Teško je ovako reći , dali ti je potrebno tjedan dana odmora ili ne. Najbolje to osjetiš po sebi, ako budeš za tri dana pun snage i spreman za trening , netreba ti još 4 dana odmora. Kreni s pauzom , pa se vrati na trening kada se budeš osjećao energično i spremno za trening.

    Leave a comment:


  • alexxx
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Ee raja,danas nisam mogao da odradim kako treba trening do kraja,jednostavno nije islo pao sam u snazi i jos neki me umor pohvatao tako da sam ga jedva nekako skrpio do kraja.Sta mislite da li da uzmem sedmicu odmora nisam odmarao od nove godine tada uzeo jednu sedmicu.ILi je do prehrane bio sam na dieti 3 mjeseca ,a sada sam na odrzavanju.
    Last edited by alexxx; 01-08-15, 12:30. Reason: Ajoj nisam vidio da je prehrana,kelly prebaci tamo ako mozes

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Obavezno jedi prije i poslije teretane. Trebao bi jesti i prije tenisa. Pametno rasporedi obroke i kolicine.

    Leave a comment:


  • jangym
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    pozz,imam pitanje,ja prije teretane imam trening tenisa 2,5 sata pa sam u teretani 1,5 sat pa me zanima jer lose toliko dugo ne jest 4 5 sata posto jedem 1h prije treninga i sta da tocno pojedem?

    Leave a comment:


  • balavac
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by kelly View Post
    Za tvoju kilažu ništa nije puno, jedi i samo jedi.
    hvala care

    Leave a comment:


  • Ruligaris
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Krešimir View Post
    Konzumirati li srdele? Bogate proteinima, jeftine, pola kile kojih 12 kn.
    Ja većinom uzmem one u konzervi , sardine. Ružne su , ali ih nasilu pojedem , ugrabim posnog sira nakon svakog griza...

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by balavac View Post
    jel puno 1dl ulja za 500g piletine i 300g riže svakodnevno, i zašto da?
    Za tvoju kilažu ništa nije puno, jedi i samo jedi.

    Leave a comment:


  • balavac
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    jel puno 1dl ulja za 500g piletine i 300g riže svakodnevno, i zašto da?

    Leave a comment:


  • Krešimir
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Konzumirati li srdele? Bogate proteinima, jeftine, pola kile kojih 12 kn.

    Leave a comment:


  • balavac
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Hvala svima

    Otvorio sam i temu u vezi prehrane pa koga ne mrzi neka pogleda i da svoje mišljenje.

    http://www.building-body.com/forum/t...37#post1001637

    Leave a comment:

Working...
X