Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što jesti u školi preko odmora?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Što jesti u školi preko odmora?

    Originally posted by Sickzz View Post
    Jel valja ovo : http://online.konzum.hr/images/produ.../04142728l.gif uz sendvic uzmem i ovo..?
    Nije preporučljivo.

    Comment


    • Prehrana u skoli

      Poz forumasi
      Sad ce skola pa se pitam sto jesti za vrijeme velikog odmora? Imaju pekare tu i tamo ali jedino sto ima tamo su pizze i neka peciva sa hrenovkama..nebi reko da je to bas u stilu bb prehrane. Da se najedem ko vuk prije skole pa u skoli nista?

      Comment


      • Re: Prehrana u skoli

        odes u ducan kupis posni ili tunu i integralni ili razeni kruh i jedes

        Comment


        • Re: Prehrana u skoli

          dve opcije imas- da nosis od kuce hranu, kao sto vecina nas radi, boli te uvo ako ti se ekipa smije
          ili prouci malo intermittent fasting

          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

          Comment


          • Re: Prehrana u skoli

            Imaš na forumu jako puno ovakvih tema, češljaj forum.

            Da ti pomognem: http://www.building-body.com/forum/t...light=Scuderia - sendvič "ala Scuderia" savršen je za školu,posao,fax.

            Comment


            • Re: Prehrana u skoli

              Problem napravit sendvic doma..i ponijet u sk...razeni kruh 150 grama dimceka,posni sir..sendvic ne moze bit bolji =)
              Goal: to become a legit reason to widen doorways.

              Comment


              • Re: Prehrana u skoli

                uvijek se iznova začudim kako su ljudi nemaštoviti i nesposobni

                Comment


                • Re: Prehrana u skoli

                  Recite jel ima u dućanima za kupit neke od tih zdravih pločica ili bilocega da mogu jest za marendu umjesto panina (barem da djelomicno parira paninu).

                  Comment


                  • Re: Prehrana u skoli

                    Originally posted by MarinoC View Post
                    Recite jel ima u dućanima za kupit neke od tih zdravih pločica ili bilocega da mogu jest za marendu umjesto panina (barem da djelomicno parira paninu).
                    sad su ti odgovorili kakav bi panin trebao biti...

                    Comment


                    • Re: Prehrana u skoli

                      Originally posted by MarinoC View Post
                      Recite jel ima u dućanima za kupit neke od tih zdravih pločica ili bilocega da mogu jest za marendu umjesto panina (barem da djelomicno parira paninu).
                      Ispeci navecer ili ujutro ranije piletine i napravi sendvic od toga i razenog kruha, ponesi u skolu i to je to...treba imat malo volje

                      ili mozes razeni kruh, dimcek i posni sir

                      Comment


                      • Re: Prehrana u skoli

                        Originally posted by Šjor Bepo View Post
                        sad su ti odgovorili kakav bi panin trebao biti...
                        Pa ček šta nisam pitao zamjenu za panin, dakle mislim na one lijepe zapakirane fitness pločice ili šta ja znam nešto takvo šta nije panin.

                        Comment


                        • Re: Prehrana u skoli

                          Jel ima neko ideju onda, nesto za kupit u ducanu da NIJE panin. Ovdje svi pricaju isto panin pileca prsa dimcek posni sir tralala a jel ima alterntiva tome?

                          Comment


                          • Re: Prehrana u skoli

                            naravno da ima, kupi integralni kruh
                            kupi raženi kruh
                            imaš integralni dvopek
                            ma ima tonu toga u bilo kojem dućanu, samo treba pogledati

                            Comment


                            • Re: Prehrana u skoli

                              Originally posted by MarinoC View Post
                              Jel ima neko ideju onda, nesto za kupit u ducanu da NIJE panin. Ovdje svi pricaju isto panin pileca prsa dimcek posni sir tralala a jel ima alterntiva tome?
                              meni je dobitna kombinacija oni rizini krekeri + posni/pileca (pureca) salama ili uzmem whey
                              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                              Comment


                              • Re: Prehrana u skoli

                                Originally posted by MarinoC View Post
                                Pa ček šta nisam pitao zamjenu za panin, dakle mislim na one lijepe zapakirane fitness pločice ili šta ja znam nešto takvo šta nije panin.
                                pa što fali integralnom kruhu s pilećim prsima ili tunom...neznam što bi ti htio..pripremi si doma topli obrok onda

                                Comment

                                Working...
                                X