Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što jesti u školi preko odmora?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Nemam ništa pametno što bi mogo nositi za marendu u školi?

    Ovako ti ja to radim.

    Prije polaska u skolu stignem pojest 2 obroka,onda uzmem posni (kutijica od 250g) i jednu plastičnu posudicu,u koju stavim tek napravljenu piletinu,jednu malu žličicu i pirun.
    To su mi 2 obroka,kasnije uzmem u konzumu 10 deka Pureće Šunke(Delux il Ninja) , jabuku,to si maznem i evo 3. obrok. 3 obroka su ti dosta za 9 sati.Ja kasnije jos jedan imam jer sam 12 sati odsutan od kuće,ali ovo bi ti trebalo bit dovoljno.

    Ekipa ti se smije? pa? trpi!

    Budemo vidili ko će se smijat sljedeće godine kad budeš dizao njihovu težinu na press-u,a i komadi se budu vrtili oko tebe (jel,veća masa,veća gravitacija )
    - Bruce Lee.Respect <3

    Comment


    • #32
      Re: Nemam ništa pametno što bi mogo nositi za marendu u školi?

      Oprosti simune ti si ocito neki pro pa s tobom nema zafrkancije, ja neam nista pametnije znam da nema proteina sto je velika greska pri fazi definicije ali ako uzmem shake gladan cu biti, sendvic UH sto mi ne treba, ili da uzmem manji sendvic opet ista stvar, zato se nemoj javljat s glupim komentarima jer mi tvoje spike ne trebaju...
      Friends can be with you and left you, but Iron is always with you...

      Comment


      • #33
        Re: Nemam ništa pametno što bi mogo nositi za marendu u školi?

        1000 €
        "Pobjednici traže ciljeve,gubitnici isprike"

        Comment


        • #34
          Re: Nemam ništa pametno što bi mogo nositi za marendu u školi?

          Ja ti uzmem bocicu vode unutra one zitarice sa proteinima smljevem i to rokam pod satom a kad tog nema imam do skole ducan pa kupim sira i ta sranja kao sto su decki naveli u prijasnjim postovima

          Comment


          • #35
            Re: Nemam ništa pametno što bi mogo nositi za marendu u školi?

            Originally posted by nitro66
            Ja ti uzmem bocicu vode unutra one zitarice sa proteinima smljevem i to rokam pod satom a kad tog nema imam do skole ducan pa kupim sira i ta sranja kao sto su decki naveli u prijasnjim postovima
            Umjesto ove bočice kupi si pravi BB shaker:
            http://www.building-body.com/shop/product/shaker_-_7dl/

            Unutra imaš mrežicu za razbijanje grudvica kada mućkaš suplemente.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #36
              Re: Nemam ništa pametno što bi mogo nositi za marendu u školi?

              Originally posted by kelly
              Originally posted by nitro66
              Ja ti uzmem bocicu vode unutra one zitarice sa proteinima smljevem i to rokam pod satom a kad tog nema imam do skole ducan pa kupim sira i ta sranja kao sto su decki naveli u prijasnjim postovima
              Umjesto ove bočice kupi si pravi BB shaker:
              http://www.building-body.com/shop/product/shaker_-_7dl/

              Unutra imaš mrežicu za razbijanje grudvica kada mućkaš suplemente.

              ima li to kupit u onome sta si mi napiso za proteine AG media...?

              Comment


              • #37
                Re: Nemam ništa pametno što bi mogo nositi za marendu u školi?

                Originally posted by nitro66
                ima li to kupit u onome sta si mi napiso za proteine AG media...?
                Naravno.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #38
                  Posni sir (isplativiji) ili tuna kao jelo u školi?

                  evo izracuno sam da me puno isplativije izade posni sir nego tuna,mislim kao jelo u skoli,sta mislite oce me drzat 3-4 sata.i jos neki uh i neka salama?
                  Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                  Comment


                  • #39
                    Re: Posni sir ili tuna??

                    oce, posni je super sporoopustajuci protein... ak ces na defku, bolje ubaci saku badema ili nekih drugih orasara... jos jeftinije...
                    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                    Comment


                    • #40
                      prehrana u skoli

                      ev ovak..imam godina,prva sam smjena u skoli i nemam veliku mogunost biranja hrane na odmoru...jbg nmg sad jest piletinu....jedino sto mogu je neki tostirani sendvic,pizza ili tako nesto...sta mislite da umjesto toga pojedem neki snickers ili imate jos nekih ideja...??
                      unaprijed hvala

                      Comment


                      • #41
                        Re: prehrana u skoli

                        Kaj fali opciji da doma napraviš sendvič od Fitness integralnog kruha, par listova salate i paradajzom, te 100 g piletine, zamotaš u foliju, a u školi veliš da je iz pekarne na kvartu?
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • #42
                          Re: prehrana u skoli

                          šta ga uopće savjetuješ.. ako se srami nek se ostavi
                          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                          Comment


                          • #43
                            Re: prehrana u skoli

                            Originally posted by juka View Post
                            šta ga uopće savjetuješ.. ako se srami nek se ostavi
                            Dat ćemo mu šansu, možda se samo nije sjetio lagati frendovima!
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Što jesti u školi preko odmora?

                              a zašto bi uopće morao lagati pa nije sramota jesti zdravo a ako ga počne zazati samo treba prihvatiti šalu i sam se sprdati na svoj račun jer će ga u protivnom samo još više zafrkavati.
                              Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                              Comment


                              • #45
                                Re: Što jesti u školi preko odmora?

                                Ja kupujem proteinske cokoladice 6kn,nezz koliko je to dobro,ali mi se najvise isplati

                                Comment

                                Working...
                                X