Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što jesti u školi preko odmora?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Što jesti u školi preko odmora?

    Originally posted by Šjor Bepo View Post
    cijelo janje
    hahahaha

    Comment


    • #77
      Re: Što jesti u školi preko odmora?

      Imam problem:
      Pročitao sam ovaj recept
      Stavite slijedeće sastojke u jednu posudu:

      8 mjerica whey proteina (preporučujem vaniliju od Aminostara - 100% Whey Protein)
      250 g zobenih pahuljica
      1 paketić pudinga (bilo koje arome)
      ½ l obranog mlijeka

      Mješajte sve dok se ne stvori ljepljiva masa ( i do par minuta)
      Kuhačom ravnomjerno raspodjelite maješavinu u staklenu ili metalnu posudu

      i sve sam tako napravio i smjesa je bila vodena ni približna ljepljiva masa.. pošto sam već stavio whey nisam imao srca da bacim to jel očito ne štima..
      onda sam krenuo dodavat pahuljica i umjesto ssa početnih 250 g zavvršio sam na nekih 500-600 g pahuljica i onda sam dobio ljepljivu masu..
      Moje pitanje dali je to sad tolko prepravljeno da je loše za pojest? Narvno okus je vrhunski ali mislim kalorički..

      Comment


      • #78
        Pomoć oko prehrane u školi

        Znači ovako, ovo je moje prvo pitanje na ovom forumu i molim da se ne ljutite ako sam ga postavio na krivu temu. Idem u teretanu već 6 mjeseci. Visok sam 193 cm i težak 78kg. Prije teretane sam težio oko 74kg. Ne uzimam nikakve proteine, ali mislim da bih trebao početi. Tijekom ljeta, od 7 do 9 mjeseca dobio sam nekih 3 kg, a ovu 1kg sam dobio u prvom mjesecu (također na praznicima). Tijekom škole nemogu jesti dovoljno i nedobivam nikakve kile, te mislim da su mi potrebni neki proteini za dobivanje mase. Što se tiče povećanja kilaže na biceps scottovoj klupi sam došao sa početnih 5 kg na 20 kg, kosi benč sa 30kg na 50kg, utege dižem na jednoj ruci 8kg 10 puta u 3 serije. Nemogu jesti ujutro kada se probudim prije škole, jer ako pojedem 3 sata nakon imam bolove u trbuhu i jednostavno moram negdje na wc, a nemogu jer putujem busom 45min do škole. To znači da ujutro od 6 do 10:20 ne jedem ništa. Na odmoru pojedem malo (nedovoljno) i opet nejedem do 3 i pol. Tražim nekoga tko bi mi preporučio neke proteine za dobivanje mase. Ako ga još nešto zanima neka pita. Hvala vam!

        Comment


        • #79
          Re: Pomoć oko proteina

          i moja baka već zna da bez pravilne prehrane ne pomažu nikakvi proteini.u bb-u nema nemogu ili ne stignem jesti.sve se može uz dobru organizaciju i naravno volju i želju.

          Comment


          • #80
            Re: Pomoć oko proteina

            trebas jest redovno i pravilno,ako samo dorucak nemozes jest onda mozes zamijenit proteinom ili gainerom

            Comment


            • #81
              Re: Pomoć oko proteina

              Ja sam isto imao problem s hranom na uranak, no shvatio sam da ako izbjegavam laktozu iz mliječnih proizvoda i ostale jednostavne UH kao prvi obrok, a umjesto toga pojedem obrok bogat proteinima i mastima da nemam problema sa nadutosti kasnije.

              Comment


              • #82
                Re: Što jesti u školi preko odmora?

                Originally posted by Matija& View Post
                Imam problem:
                Pročitao sam ovaj recept
                Stavite slijedeće sastojke u jednu posudu:

                8 mjerica whey proteina (preporučujem vaniliju od Aminostara - 100% Whey Protein)
                250 g zobenih pahuljica
                1 paketić pudinga (bilo koje arome)
                ½ l obranog mlijeka

                Mješajte sve dok se ne stvori ljepljiva masa ( i do par minuta)
                Kuhačom ravnomjerno raspodjelite maješavinu u staklenu ili metalnu posudu

                i sve sam tako napravio i smjesa je bila vodena ni približna ljepljiva masa.. pošto sam već stavio whey nisam imao srca da bacim to jel očito ne štima..
                onda sam krenuo dodavat pahuljica i umjesto ssa početnih 250 g zavvršio sam na nekih 500-600 g pahuljica i onda sam dobio ljepljivu masu..
                Moje pitanje dali je to sad tolko prepravljeno da je loše za pojest? Narvno okus je vrhunski ali mislim kalorički..
                To je previše proteina za 1 obrok.
                Da li radiš masu ili definiciju?
                Ako raspodijeliš na par obroka, onda će biti ok.

                Comment


                • #83
                  Re: Što jesti u školi preko odmora?

                  Loposomix, jesi se možda zapitao u koji to recept ide 8 mjerica whey-a i da se sve roka u 1 obroku?

                  Dečko očito radi proteinske pločice.

                  Matija, bilo bi fora (sad je već malo pre kasno) da si dodao još 8 mjerica whey-a (ako si već dodao duplo dozu zobenih, rokneš duplu dozu whey-a da bi to ujednačio). I opet imaš onaj dobar stari recept.
                  Ovako imaš odprilike duplo više zobenih nego je predviđeno.

                  Raspodijeli ih sada na duplo više komada, i miran si. Ili ih raspodjeliš kak piše na receptu, ali onda imaš duplo više ugljikohidrata i duplo veću pločicu (fizički), nije više onak kompaktna.

                  Što god napravio, neće te ubiti, ne brini.
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • #84
                    Re: Što jesti na školskoj pauzi?

                    pozdrav , recite mi jer valja za odmor pojest pizzetu , burek od sira , , obicno kupim 2krofne ?
                    U mirin?

                    Comment


                    • #85
                      Re: Što jesti na školskoj pauzi?

                      Originally posted by Killtime View Post
                      pozdrav , recite mi jer valja za odmor pojest pizzetu , burek od sira , , obicno kupim 2krofne ?
                      nije preporučljivo

                      Comment


                      • #86
                        Re: Što jesti na školskoj pauzi?

                        Originally posted by Killtime View Post
                        pozdrav , recite mi jer valja za odmor pojest pizzetu , burek od sira , , obicno kupim 2krofne ?

                        http://www.building-body.com/forum/t...6765-Junk-food
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #87
                          Re: Što jesti na školskoj pauzi?

                          Originally posted by Killtime View Post
                          burek od sira
                          kako se naježim kad čujem ovo

                          Comment


                          • #88
                            Re: Što jesti na školskoj pauzi?

                            Originally posted by diinnoo View Post
                            kako se naježim kad čujem ovo
                            Znaš šta je strašnije od bureka u školi preko odmora?
                            -Burek prije spavanja

                            Comment


                            • #89
                              Re: Što jesti u školi preko odmora?

                              Ja jedem banane, zrnati sir mi je isto super jer ima zlicicu u poklopcu. Ponekad shake ili znan kupit sendvic za 20 kuna od tune sa salatom, rikolom, mrkvom. Ako moram na faks iza teretane odma onda si prije skuham rize, sprzim piletinu isjeckanu na komadice i malo povrca te sve stavin u posudu plasticnu i nosim sa sobom

                              Comment


                              • #90
                                Re: Što jesti na školskoj pauzi?

                                Originally posted by diinnoo View Post
                                kako se naježim kad čujem ovo
                                zato što to ne postoji ili ??
                                mislim, ja pod burek podrazumijevam da je s mesom, a pita je sa sirom

                                i da, nije dobro jest...
                                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                                Fak me, right?

                                Comment

                                Working...
                                X