Announcement

Collapse
No announcement yet.

S čim jesti posni sir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: S čim jesti posni sir?

    Originally posted by dominik11 View Post
    ali ziher cu probati..zvuci jako fino fala za recept
    Preporučujem... Imaš na netu puno recepata vezano za varijante urnebesa, ali osnova je sita sitan sir i mlevena ljuta parika....
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: S čim jesti posni sir?

      Originally posted by Dača View Post
      Tako se zove, šta ja znam... Nisu salate samo od povrća... To je južnjački specijalitet, koji se obično služi kao hladno predjelo uz aperitiv, obično domaću rakiju... Ali eto, malo modifikovan može imati vlo lepu primenu u BB.

      vidis ovo je kljucno ....uz domacu rakiju.. ma super da ima koji slani recept...ne volim slatko..dosta mi je sto pijem sve slatke proteine pa onda svi neki kao recepti za posni i svi slatki......sta ne naprave proteine sa okusom sunke ili speka ili nesto...mozda cipsa
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • Re: S čim jesti posni sir?

        Ja jedem sir skoro 2 godine svaku vecer prije spavanja po 600-700 grama u 2 obroka ,znaci ako spavam u 02h jedem u 12 i u 02 i uvjek ga jedem samog navikao više pa samo trpam

        Comment


        • Re: S čim jesti posni sir?

          Originally posted by Viper View Post
          Ja jedem sir skoro 2 godine svaku vecer prije spavanja po 600-700 grama u 2 obroka ,znaci ako spavam u 02h jedem u 12 i u 02 i uvjek ga jedem samog navikao više pa samo trpam
          ma i ja sam otupio vise na okuse ...samo stavljam u sebe,ali sam razmisljao mozda 2-3 komada cipsa da stavim u posni hahaha...malo hrskavo i fino hahaha
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • Re: S čim jesti posni sir?

            Meni, recimo najviše paše s tunjevinom, malo maslinovog (ne bilo kakvog), može i malo mljevenih sjemenki lana, može i malo češnjaka, može i malo svježe crvene paprike... eto, kombiniraj. Ja u ovakvim varijantama imam osjećaj da sam pojeo nešto korisno, ali i konretno i ukusno. Sam whey mi nekako zadovolji želju za slatkim, tako da mi posni, kasnije, paše kao konkretan obrok.

            Comment


            • Re: S čim jesti posni sir?

              Kao i većina nas posni sir nisam mogao smisliti,da mi je netko rekao da ću jedva čekati taj večernji obrok rekao bi mu da je lud ali nakon što sam otkrio ove dvije kombinacije sigurno bi ga jeo 4-5 puta dnevno i to sa uživanjem.
              1.kombinacija:250g posnog(koristim zbregov)+mjerica wheya(može i bez njega isto je odlično)+yogobella light jabuka i malo vode, sve smješam i stavim malo da se ohladi okus je strašan,a sadrži otprilike 59g proteina,23 UH i 14 masti
              2.kombinacija:250g posnog+20g maslaca od kikirikija+mjerica wheya(ovdje ga obavezno koristim) i malo vode,za ovo su makrosi otpirlike 58g proteina,13 UH i 22 masti,nekad se ne mogu odlučiti koju kombinacju da pravim ko proba neće požalit.

              Comment


              • Re: S čim jesti posni sir?

                2 rajcice i 250g posnog i malo soli ili uzmem 3 feferona izrezem ih na sitno pomjesam

                Comment


                • Re: S čim jesti posni sir?

                  wandel farm proizvodi bez kalorija...sirupi sa okusom cokolade,jagode,karamele...odlicna stvar u kombinaciji sa posnim sirom..probajte

                  Comment


                  • Re: S čim jesti posni sir?

                    kupim ovde u BiH... pojavilo se u prodavnicama sportske prehrane...Probao i cokoladu i jagodu i karamelu..Nemogu da ti opisem tu srecu kad se jede posni hehehe..isto sladoled bude...Sirupi nisu ni jeftini ali vrijede svake pare..

                    Comment


                    • Re: S čim jesti posni sir?

                      Damko ima igdje online za kupiti?


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Re: S čim jesti posni sir?

                        Ok, fala


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Re: S čim jesti posni sir?

                          ima li nesto slicno u Hr ili str. za online ???

                          Comment


                          • Re: S čim jesti posni sir?

                            S isjeckanim pomama i paprikama bude super.

                            Comment


                            • Re: S čim jesti posni sir?

                              meni najbolje odgovara sa kikirikijem, bademima i orasima

                              Comment


                              • Re: S čim jesti posni sir?

                                Originally posted by madmax22 View Post
                                meni najbolje odgovara sa kikirikijem, bademima i orasima
                                I jos bananu u to smiksas
                                Your future is created
                                by what you do today,
                                not tomorrow.

                                Comment

                                Working...
                                X