Announcement

Collapse
No announcement yet.

S čim jesti posni sir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: S čim jesti posni sir?

    Najjača kombinacija sa malo malina, ili jagoda...ili kakao i stevia... ili nasjeckam povrće pa spojim.
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: S čim jesti posni sir?

      181251_194201190732073_208742269_n.jpg

      POPEČCI SA SIROM

      Vrlo jednostavno i lako za napraviti , pa krenimo koje nam namirnice trebaju :

      500g posnog sira ( milbona idealna )
      2 jaja
      4 jusnih zlica zobenog brasna
      3/4 cajne zlice soli
      1/2 cajne zlice mrvljene paprike ( može i chilli )

      Sve staviti u posudu, mikserom zamijesati, te protvan staviti onaj papir za pecenje i zlicom oblikovati popecke cca 10cm u promjeru i 1-2 cm visine ( cca ) .

      Zagrijte pecnicu na 180 stupnjeva i stavite da se pece dok vam se ne stvrdne gornji dio. kad okrenete, i donji dio bi trebao biti pecen, ali ih mozete okrenuti jos 5 minuta kako bi se sve fino zapeklo i dobilo cvrstocu.



      Ideja preuzeta od Tibor Ferenc.

      Comment


      • Re: S čim jesti posni sir?

        mozete dodati i tikvice, samo ih morate dobro ocijediti.
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • Re: S čim jesti posni sir?

          ja jedem domaći posni s rajčicom, smažem ga za 5 min. a ove kupovne ne mogu tako brzo pojesti.

          Comment


          • Re: S čim jesti posni sir?

            Ja posni sir bas i ne volim tj. njegov okus, ali njegova nutritivna vrijednost sa zapanjujucim izvorom proteina me odusevila. Posto nisam neki kuhar trazio sam po netu neke pripravke koje bi mogle poboljsati okus i BINGO! Nasao sam recept za ovaj izvanredan shake: 500g posnog sira, 2dcl vode, 2 banane, 2 jabuke i dodati jos voca/ po zelji. Sve to staviti u blender i izmiksati. Okus je odlican. Bilo bi pozeljno piti hladno... ne mogu se odvojiti, a ima toliko da mozes piti na tri puta. Odlican izvor UH i PROTEINA. Nesto kao vocni jogurt. Probajte!

            Comment


            • Re: S čim jesti posni sir?

              Ja izmiksam oko 180g posnog i stavim neko voce, ili vocni jogurt. Bude dosta dobar okus

              Comment


              • Re: S čim jesti posni sir?

                Originally posted by quad View Post
                Ja izmiksam oko 180g posnog i stavim neko voce, ili vocni jogurt. Bude dosta dobar okus
                To nije loša kombinacija, samo se nadam da ne jedeš voće prije spavanja...
                Wenn schon, denn schon!

                Comment


                • Re: S čim jesti posni sir?

                  Zašto ne jesti voće prije spavanja?

                  Comment


                  • Re: S čim jesti posni sir?

                    Zato jer zadnji obrok prije spavanja mora biti P + M, a voće su UH.
                    Wenn schon, denn schon!

                    Comment


                    • Re: S čim jesti posni sir?

                      Ja sam si kupila dvopek pa samo stavim posni na njega haha ili ima nesto sta se zove wasa to sam isto kupila pa kad potrosim dvopek cu na to mazat - http://www.wasa.com/

                      Comment


                      • Re: S čim jesti posni sir?

                        Kad ste u zurbi probajte staviti 200g posnoga i malo sirupa/soka(fructal, maraska). Savrseno

                        Poslano sa mog Glacier TS7 koristeći Tapatalk

                        Comment


                        • Re: S čim jesti posni sir?

                          Urnebes salata:
                          1. posni sir 500 g
                          2. beli luk 1 gl ili jedna kk belog luka u granulama
                          3. čili paprika 1 kk
                          4. tucana (sudžuk) suva paprika 1 sk
                          5. kuvano žumance 3 kom
                          6. ulje 2 sk (maslinovo, laneno...)


                          Izblendajte to i nećete znati koliko vam je dosta....

                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: S čim jesti posni sir?

                            Originally posted by Dača View Post
                            Urnebes salata:
                            1. posni sir 500 g
                            2. beli luk 1 gl ili jedna kk belog luka u granulama
                            3. čili paprika 1 kk
                            4. tucana (sudžuk) suva paprika 1 sk
                            5. kuvano žumance 3 kom
                            6. ulje 2 sk (maslinovo, laneno...)


                            Izblendajte to i nećete znati koliko vam je dosta....

                            sorry daca ali moram te pitat hahhaha pa kakva je to salata bez ikakve salate unutra
                            This is your life and it’s ending one minute at a time

                            Comment


                            • Re: S čim jesti posni sir?

                              ali ziher cu probati..zvuci jako fino fala za recept
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • Re: S čim jesti posni sir?

                                Originally posted by dominik11 View Post
                                sorry daca ali moram te pitat hahhaha pa kakva je to salata bez ikakve salate unutra
                                Tako se zove, šta ja znam... Nisu salate samo od povrća... To je južnjački specijalitet, koji se obično služi kao hladno predjelo uz aperitiv, obično domaću rakiju... Ali eto, malo modifikovan može imati vlo lepu primenu u BB.

                                Last edited by Dača; 20-01-14, 15:17. Reason: grešim puno...
                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X