Announcement

Collapse
No announcement yet.

S čim jesti posni sir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: S čim jesti posni sir?

    Kakao i cimet su dobri za malo posuti po siru.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: S čim jesti posni sir?

      Originally posted by kelly View Post
      Kakao i cimet su dobri za malo posuti po siru.

      neznam koji ste vi sipali kakao ali meni je uzas bilo kad sam pomijesao, jos sam u blenderu sve izmiksao

      Comment


      • Re: S čim jesti posni sir?

        Lanene sjemenke , bajami , orasi ,suncokretove sjemenke

        Comment


        • Re: S čim jesti posni sir?

          Ja ga jedem sa bademima ili kikirikijem, premda mi konzumov nije los i sam, kad je pred istekom roka 5.5 kn/500g.

          Jednom uzeo zdenkin, odlicno mirise ali mi je osobno okus odvratan, pa sam pio s vodom polako.

          Comment


          • Re: S čim jesti posni sir?

            ja jedem posni iz lidla.ima oko 10 g P i cca 2 g M/100g ( bar mislim da je tako) kremast je tj. nije onako u grudicama i ja ga pojedem samog (ne miješam u nj ništa) oko 100g poslije treninga...e sad me zanima je li dobro jesti posni poslije treninga ili prije,jer nagdje piše da nije dobar poslje treninga jer se tako mišići neće povećat

            Comment


            • Re: S čim jesti posni sir?

              Originally posted by RyderBB View Post
              ja jedem posni iz lidla.ima oko 10 g P i cca 2 g M/100g ( bar mislim da je tako) kremast je tj. nije onako u grudicama i ja ga pojedem samog (ne miješam u nj ništa) oko 100g poslije treninga...e sad me zanima je li dobro jesti posni poslije treninga ili prije,jer nagdje piše da nije dobar poslje treninga jer se tako mišići neće povećat
              Posni sir ti sadrzi sporootpustajuce proteine te je preporucljivo uzimati ga pred spavanje jer tako oprskrbljuje tijelo proteinima tijekom citave noci i sprijecava katabolizam( gubitak misica ), i moze se uzimati bilo kada

              Comment


              • Re: S čim jesti posni sir?

                Ima tko kakav dobar provjereni recept za sladoled od posnog?

                Comment


                • Re: S čim jesti posni sir?

                  Originally posted by Ant0ni0 View Post
                  Ima tko kakav dobar provjereni recept za sladoled od posnog?
                  jeo sam ja u subotu posni whey i jagode u blender smiksam onda u zamrzivac da se stvrdne i bude fino posuo sam sa malo ljesnjaka i malo oraha

                  Comment


                  • Re: S čim jesti posni sir?

                    Originally posted by ivandossantos94 View Post
                    jeo sam ja u subotu posni whey i jagode u blender smiksam onda u zamrzivac da se stvrdne i bude fino posuo sam sa malo ljesnjaka i malo oraha
                    To sam si i mislio da se tak nekak pravi, ali nisam htio bezveze isprobavati pa da ne uspije.
                    Sutra ću pomješati sa šumskim voćem, bit će to onda to...

                    Comment


                    • Re: S čim jesti posni sir?

                      ja narežem zelenu salatu u sitno i jedan krastavac pa to sve izmješam i meni super a nekad tamanim i posni sam

                      Comment


                      • Re: S čim jesti posni sir?

                        Posni sir lagano rastopiti na malo maslinovog ulja dodati istucena jaja(fritaja) i po zelji posipati sitno nasjeskanim rajcicama(paradajz).

                        Comment


                        • Re: S čim jesti posni sir?

                          uf ovo moram probati i na to dodati 100 grama pilece salame

                          Comment


                          • Re: S čim jesti posni sir?

                            Posni s običnim jogurtom je sasvim OK, ništa drugo mi ne treba iako naravno može biti i puno bolje.

                            Comment


                            • Re: S čim jesti posni sir?

                              Jogurt provocira inzulin kao i mlijeko pa nije bas preporucljivo ga uzimati prije spavanja ako to uzimas kao zadnji obrok sa posnim.

                              Comment


                              • Re: S čim jesti posni sir?

                                :lol
                                u sudanu? inace, istrazivanje je pokazalo da sudanci imaju najveci pimpek u prosjeku na svijetu
                                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                                Comment

                                Working...
                                X