Announcement

Collapse
No announcement yet.

S čim jesti posni sir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: S čim jesti posni sir?

    Ja ga jedem sa jogurtom od 0,9 mm,samog nema šanse.Kikiriki u ljusci vise ne uzimam jer ga nemogu stat jesti!
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

    Comment


    • Re: S čim jesti posni sir?

      Bio sam ovisan o ovoj kombinaciji na defki, pogotovo pred spavanje kad mi je tijelo vapilo za slatkim: posni (milbona) 250g, 2dcl vode, pola mjerice whey-a (nutrix) od cokolade te usitnjeni orasi, fora je u tome da odstoji barem 1-2h u frizideru, da bi bilo okrepljujuce
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: S čim jesti posni sir?

        Originally posted by hardstyle91 View Post
        Bio sam ovisan o ovoj kombinaciji na defki, pogotovo pred spavanje kad mi je tijelo vapilo za slatkim: posni (milbona) 250g, 2dcl vode, pola mjerice whey-a (nutrix) od cokolade te usitnjeni orasi, fora je u tome da odstoji barem 1-2h u frizideru, da bi bilo okrepljujuce
        HAhaha, 100% isto tako i ja jedem posni. Ja stavim Weider od jagode kupljen samo za ovu kombinaciju. Sa Milbonom i vodom u shaker, okus fantastičan.
        Prije dok sam dera po Dukatu posni mi je bija najodvratnije jelo, a sad mi je najdraže.

        Comment


        • Re: S čim jesti posni sir?

          Prije spavanja -posni 250g, samljeveni kikiriki, umjetno sladilo, malo cimeta i tu i tamo kakao i meni super
          Inace kroz dan ponekad uz to jos i zobene uz malo vode e onda je tek za prste polizat
          A tek kolaci s hrpom posnog-e jbg.sad sam gladan opet
          MYPROTEIN

          Comment


          • Re: S čim jesti posni sir?

            Jesam ja jedina budala koja samo uzme posni i pojede ga?
            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

            http://www.facebook.com/adoni.costo
            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

            Comment


            • Re: S čim jesti posni sir?

              I ja sam uglavnom jeo sam posni ali s vremenom mi dosadi okus pa se isplati malo poigrat- ako je zdravo i kvalitetno- ne znaci da nemoze bit i primamljivo i ukusno-ipak , lakse je kad gustas u onome sto radis-pa makar to bio i obicni obrok prije spavanja
              MYPROTEIN

              Comment


              • Re: S čim jesti posni sir?

                Originally posted by ScuderiaBull View Post
                Jesam ja jedina budala koja samo uzme posni i pojede ga?
                Nisi

                Comment


                • Re: S čim jesti posni sir?

                  Originally posted by ScuderiaBull View Post
                  Jesam ja jedina budala koja samo uzme posni i pojede ga?
                  Ne,i ja.......

                  Comment


                  • Re: S čim jesti posni sir?

                    Originally posted by ScuderiaBull View Post
                    Jesam ja jedina budala koja samo uzme posni i pojede ga?
                    Nisi jedini.

                    Ja ponekad uzmem 50g zobenih stavim vode od oka i u mikrovalnu jedno 2-3 minute onda mi bude zobena kaša i u to ubacim posni oko 250g. Promješam štapnim mikserom u fižider jedno 1 sat i to je to.

                    Ali lakše mi je uzeti 250g posnog i pojesti ga samoga.

                    Comment


                    • Re: S čim jesti posni sir?

                      Danas sam naletio u lidla na zrnati sir(?!). Jel on do sada bio tamo a da ga ja nisam vidio (sumnjam) ili su ga tek poceli uvoziti?
                      Kako god, apsolutno genijalan... Za razliku od dukatovog cca 14 kn za 200 grama ovaj kosta manje od 7 kuna isto 200g a jos je i boljeg okusa.

                      IMG_7102.JPG

                      Comment


                      • Re: S čim jesti posni sir?

                        to je zrnati sir koji je pun soli. mozda je ima i previse za jedan obrok. a obzirom da je to 200g i nije super povoljniji jer te 100g izadje 3,5kn, dok te 100g dukatovog posnog (koji je najskuplji) izadje 3kn. dukat pakiranje je 500g, ako se ne varam. da ne kazem da clever iz bille je prepakirani dukat po cijeni od 11kn/500g.
                        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                        Comment


                        • Re: S čim jesti posni sir?

                          inace, u kauflandu imate zdenka posni, ima 14g P, pod nazivom slavonka i kosta 11kn. ja samo tamo kupujem posni.
                          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                          Comment


                          • Re: S čim jesti posni sir?

                            U Splitu u Lidla već tjednima nema Milbona posnog sira. Dali je tako i u drugim gradovima?

                            Comment


                            • Re: S čim jesti posni sir?

                              Originally posted by Coffey View Post
                              to je zrnati sir koji je pun soli. mozda je ima i previse za jedan obrok. a obzirom da je to 200g i nije super povoljniji jer te 100g izadje 3,5kn, dok te 100g dukatovog posnog (koji je najskuplji) izadje 3kn. dukat pakiranje je 500g, ako se ne varam. da ne kazem da clever iz bille je prepakirani dukat po cijeni od 11kn/500g.
                              Ne volim posni pa nema smisla da gledam sto je jeftinije osim dukat zrnati vs lidl zrnati

                              I kako nije povoljan? Za one koji vole zrnati lijepo je znati da je 50% jeftiniji u lidla.

                              Comment


                              • Re: S čim jesti posni sir?

                                Znam da svatko ima svoj ukus, ali probao sam taj zrnati i stvarno mi je odvratan

                                Comment

                                Working...
                                X