Announcement

Collapse
No announcement yet.

S čim jesti posni sir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: S čim jesti posni sir?

    imam i to govno al nikad ga upalio nisam.budem probo. znam da mlinac za kavu melje za 5sek bez beda samo mal kapacitet - 50grama u turi..fala na tipsu momci..

    hardy jesi sad na odrzavanju il si jos na defci? ti wtf odrzavanje pa masa iza ljeta il?
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • Re: S čim jesti posni sir?

      Originally posted by remode View Post
      imam i to govno al nikad ga upalio nisam.budem probo. znam da mlinac za kavu melje za 5sek bez beda samo mal kapacitet - 50grama u turi..fala na tipsu momci..

      hardy jesi sad na odrzavanju il si jos na defci? ti wtf odrzavanje pa masa iza ljeta il?
      zadnjih 10 dana odrzavanje, jos ovaj tjedan isto tako, ispiti su malo tezi pa sam se odlucio za tu opciju, onda idem na Cres pa cu tamo odradit 2 tjedna lakse defke, samo cu se morati snaci s treninzima di, sta, kako...sta ti?
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: S čim jesti posni sir?

        marko me vodi kroz masu.ide odlicno samo nas jebu 2 moja velika problema,al nedam se.danas je pocetak 3tjedna zajednickog rada. **** me sto idem u hrvatsku cjeli 8mje pa se bojim izgubit nesto od stecenog. ici cu dole u gym s burazom,al morat cu pono odat do slavonije,zadar,pa u bosnu do zeninih i tako.nadam se da cu uspit to...*****i faks a,mnogi se zale pred zadnje dane da je kaos
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • Re: S čim jesti posni sir?

          Originally posted by remode View Post
          marko me vodi kroz masu.ide odlicno samo nas jebu 2 moja velika problema,al nedam se.danas je pocetak 3tjedna zajednickog rada. **** me sto idem u hrvatsku cjeli 8mje pa se bojim izgubit nesto od stecenog. ici cu dole u gym s burazom,al morat cu pono odat do slavonije,zadar,pa u bosnu do zeninih i tako.nadam se da cu uspit to...*****i faks a,mnogi se zale pred zadnje dane da je kaos
          Samo se organiziraj i bez puno stresa od nekog velikog gubitka, nije sam tak izgubit mis. ako je prehrana na mjestu, nema mis. onda potrebe uzimati energiju iz sebe i trositi se...nije da je kaos, iskreno, posto sam vec dao uvjet za 3. godinu, nego zelim sad dati ove teze ispite koje mogu prenijeti da se ne drkam s njima na 3.
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: S čim jesti posni sir?

            super,pametno razmisljas samo tako nastavi...
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • Re: S čim jesti posni sir?

              Originally posted by WTF View Post
              pola kile posnog, 4 natrena i 10g wheya u blender a 2.5 dl vode, i eto čokoladnog napitka...
              kao zadnji obrok ili?

              Comment


              • Re: S čim jesti posni sir?

                ja stavim preljev za salatu gore i uzmem ga sa tri fete (kriske) crnog tosta predvecer
                taj preljev za salatu je od yogurta i nema majoneze unutra i sl.malo secera ima ali zanemarivo.

                Comment


                • Re: S čim jesti posni sir?

                  Originally posted by kelly View Post
                  Pročitaj ponovo sve od prvog posta, naveli smo ti puno kombinacija.
                  A možeš ga i razmutiti sa vodom pa popiti kao jogurt.
                  a šta ako imamo trening navečer, možemo li onda poslije treninga posni pojest s kruhom pošto trebamo dignut UH

                  Comment


                  • Re: S čim jesti posni sir?

                    možeš.. nije bitno kad je trening... pwm uvijek p+ (jednostavni) uh
                    I know i can be what i wanna be,
                    if i work hard at it,
                    i'll be where i wanna be
                    i know i can, i know i can <3

                    Comment


                    • Re: S čim jesti posni sir?

                      Jako dobro pitanje. Vidiš, ne znam ali prepostavit ću.

                      Rekao bih da smiješ s kruhom (ako ti je to ujedno i zadnji obrok, pa nemaš izbora).

                      Ali rađe krkni Dex nakon treninga, požderi bannanu i kad doeš doma lupi si jedno 250g posnog (samo ako ti to misli biti zadnji obrok, što je meni nekkao teško za shvatiti da odmah nakon treninga ideš spat...ali 100 ljudi, 100 čudi)

                      Najidealnije bi bilo da poždereš tunu dok dođeš doma, pričekaš kojih 30min i boom po posnome (mislim, ne moraš ni čekati ak ti sve stane u usta).
                      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                      http://www.facebook.com/adoni.costo
                      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                      Comment


                      • Re: S čim jesti posni sir?

                        pa ne vjerujem baš da mu je pwm u ponoć...pa da mu to bude zadnji obrok.. nek pojede ovako kako je napisao..i onda pred spavanje još posni
                        I know i can be what i wanna be,
                        if i work hard at it,
                        i'll be where i wanna be
                        i know i can, i know i can <3

                        Comment


                        • Re: S čim jesti posni sir?

                          Slažem se.

                          Ne znam kako (valjda sam čitao 2 različita posta u isto vrijeme) ali zabrijao sam si da je rekao da mu je obrok nakon treninga "ujedno i zadnji" taj dan... pa mi bilo malo čudno, a sada vidim da sam to ja pomješao.

                          Ubiti,
                          P+UH nakon treninga,

                          Posni cik prije spavanja.
                          Kratko i jasno
                          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                          http://www.facebook.com/adoni.costo
                          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                          Comment


                          • Re: S čim jesti posni sir?

                            Ja sam posni da tako kazem nazor jeo svaku noc, jedne noci mi je bio toliko gadan da sam se ispovraco, ali evo nakon mjesec dana konzumacije istog ide nekako i nije vise tako neukusan valjda sam se naviko. Nego znal iko gdje se u Sarajevu ima kupit onaj milbona posni, jednom mi ga je donio rodjak iz Zagreba iz za klasu mi je ukusni od onog Dukatovog kojeg sada trpam.

                            Comment


                            • Re: S čim jesti posni sir?

                              Milbona je samo u Lidlu, jer je to njihova robna marka.
                              I know i can be what i wanna be,
                              if i work hard at it,
                              i'll be where i wanna be
                              i know i can, i know i can <3

                              Comment


                              • Re: S čim jesti posni sir?

                                Originally posted by Slavonka23 View Post
                                Milbona je samo u Lidlu, jer je to njihova robna marka.
                                Steta, nema Lidla u Sarajevu, nekako ima ljepsi ukus od onog Dukatovog, a kako sam vidio i cjena mu je prihvatljivija.

                                Comment

                                Working...
                                X