Announcement

Collapse
No announcement yet.

BB u pubertetu - utječe li na rast

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Da li je u redu da idem u teretanu s 15 godina ?

    Hvala ! A pokusava san bia nac ali nikako nisan moga al eto hvala .
    Humans are designed to avoid pain, both mental and physical. In the wild, weaker animals run from pain while the stronger give it. My world is consumed by pain, pain I endure on my own, pain I welcome.

    Comment


    • Re: Da li je u redu da idem u teretanu s 15 godina ?

      Originally posted by Šime1996
      Evo samo zelim pitat jedno pitanje na koje nemogu nigdje nac odgovor ..

      Jel smijem ic u teretanu s 15 godina , bia san vec par puta al nekako su me ljudi cudno gledali i zaposlenici i clanovi . Pa eto samo me zanima jel ja to umisljam i jeli ti u redu ?!

      Hvala.
      Sto te briga sto te gledaju, samo opusteno i nebrini
      It's not over until i win.

      Comment


      • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

        Svi mi koji smo kasnije krenuli bismo danas dali lijevo jaje da smo se s 15 godina primili posla.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

          Originally posted by Dida
          Svi mi koji smo kasnije krenuli bismo dali lijevo jaje da smo se s 15 godina primili posla.
          +1
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Problemi s kralježnicom zbog BB u pubertetu..

            Evo naišao sam na ovom forumu da ako se počne intenzivnije prije 16 god. da se može imati problemi sa kralježnicom u kasnijem životu.. Kolko je to istinito i na što bi trebalo paziti jer je teretana stvarno najbolja stvar..

            Comment


            • Re: Problemi s kralježnicom zbog BB u pubertetu..

              kod nepravilnog izvodenja vjezbi svatko moze imati posljedice s kraljeznicom. prvo nauci pravilno izvodit sve vjezbe s malin opterecenjem (ako treba i sa praznim sipkama). zatim pocni odradivat samo bw vjezbe (zgibovi,sklekovi,dipsevi) da ti ojaca tijelo i naraste staticka snaga. posli kreni lagano sa utezima, i uvik pazi na polozaj donjeg dijela leda, nemoj se previse savijat i nikako varat dok dizes uteg, znaci ne trenirat s egom nego s glavom pogotovo u ovim osjetljivim godinama.

              Comment


              • Re: Problemi s kralježnicom zbog BB u pubertetu..

                Originally posted by gigi01
                kod nepravilnog izvodenja vjezbi svatko moze imati posljedice s kraljeznicom. prvo nauci pravilno izvodit sve vjezbe s malin opterecenjem (ako treba i sa praznim sipkama). zatim pocni odradivat samo bw vjezbe (zgibovi,sklekovi,dipsevi) da ti ojaca tijelo i naraste staticka snaga. posli kreni lagano sa utezima, i uvik pazi na polozaj donjeg dijela leda, nemoj se previse savijat i nikako varat dok dizes uteg, znaci ne trenirat s egom nego s glavom pogotovo u ovim osjetljivim godinama.
                znači iako pravilno radim neću imati problema? to sad kao razvoj u tim godinama bla, bla svašta se govori i sad neznam čemu vjerovati.. što se tiče snage imam je jer doma radim zgibove,trbušnjake, sklekove(sve moguće).. kolko bi bilo onda poželjno raditi ponavljanja sa 15god, 15-20 i tako do 16-17god, ili?

                Comment


                • Re: Problemi s kralježnicom zbog BB u pubertetu..

                  probaj razlicite programe pa vidi sto ti odgovara, za pocetak je najbolji ful body trening, a te piz*arije da usporava rast i steti kostima ostavi onima koji doma sjede i pricaju gluposti,dok se prezderavaju i ubijaju junkom. svi profesionalni bodybuilderi govore da in je zao sto nisu poceli trenirat u tim godinama kojima si ti.

                  Comment


                  • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                    Originally posted by Dida
                    Svi mi koji smo kasnije krenuli bismo danas dali lijevo jaje da smo se s 15 godina primili posla.
                    "Neuspjeh nije opcija."

                    Comment


                    • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                      Zna li iko sta ide u teretanu joker jeli tamo dolaze ovako od 15 godina mozda i mlade jer tamo mislim ici , pa da nebudem jedini pa ispadnem glup ?
                      Humans are designed to avoid pain, both mental and physical. In the wild, weaker animals run from pain while the stronger give it. My world is consumed by pain, pain I endure on my own, pain I welcome.

                      Comment


                      • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                        Originally posted by Šime1996
                        Zna li iko sta ide u teretanu joker jeli tamo dolaze ovako od 15 godina mozda i mlade jer tamo mislim ici , pa da nebudem jedini pa ispadnem glup ?
                        sinko koji su to glupi filmovi, ako platis clanarinu koga boli k*rac sto ti tamo radis, imas pravo bit tamo ko i svi ostali. niko to ne gleda njima je samo do love, platis i radis sto te volja...

                        Comment


                        • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                          Originally posted by gigi01
                          Originally posted by Šime1996
                          Zna li iko sta ide u teretanu joker jeli tamo dolaze ovako od 15 godina mozda i mlade jer tamo mislim ici , pa da nebudem jedini pa ispadnem glup ?
                          sinko koji su to glupi filmovi, ako platis clanarinu koga boli k*rac sto ti tamo radis, imas pravo bit tamo ko i svi ostali. niko to ne gleda njima je samo do love, platis i radis sto te volja...

                          ma znan sve to , al kuzis kad je glupo da si jedini tih godina tu , neugodno ti je ..
                          Humans are designed to avoid pain, both mental and physical. In the wild, weaker animals run from pain while the stronger give it. My world is consumed by pain, pain I endure on my own, pain I welcome.

                          Comment


                          • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                            kad postanes hard core vjezbac shvatis da ne gledas apsolutno nista ispred sebe dok si u treningu, tako da neko ko zna nesto i trenira pravilno nece ti se sigurno smijat. moze ti se smijat samo neki đikan sa 20 kg + krevet, mozdaces mislit da te svi gledaju dok ne svladas tehniku pa ce ti bit malo neugodno ali viruj mi druge boli racku sto ostali rade! a ako naletis na nekog đikana plocu od 20kg po glavi, pa te vise niko nikad nece gledat

                            Comment


                            • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                              Originally posted by gigi01
                              kad postanes hard core vjezbac shvatis da ne gledas apsolutno nista ispred sebe dok si u treningu, tako da neko ko zna nesto i trenira pravilno nece ti se sigurno smijat. moze ti se smijat samo neki đikan sa 20 kg + krevet, mozdaces mislit da te svi gledaju dok ne svladas tehniku pa ce ti bit malo neugodno ali viruj mi druge boli racku sto ostali rade! a ako naletis na nekog đikana plocu od 20kg po glavi, pa te vise niko nikad nece gledat

                              hahahaha dobar , dobar

                              a bia san vec par puta , i sje*e te sta nema tvoga godista pa se osjecas ka da si u krivim godinama pocea , izgubis motivaciju .. majku im njihovu
                              Humans are designed to avoid pain, both mental and physical. In the wild, weaker animals run from pain while the stronger give it. My world is consumed by pain, pain I endure on my own, pain I welcome.

                              Comment


                              • Re: BB u pubertetu - utječe li na rast

                                Originally posted by Šime1996
                                Zna li iko sta ide u teretanu joker jeli tamo dolaze ovako od 15 godina mozda i mlade jer tamo mislim ici , pa da nebudem jedini pa ispadnem glup ?
                                Odma da ti kazem, ja imam 15 god, i veci sam od skoro svakoga u teretani (188cm) ,ako ja ikoga gledam u teretani, gledam nekoga ko dobro izgleda. Posto je u mene teretana malo bolja, mislim naravno vecina njih imaju dobro tijelo, skoro odlicno, ali mene boli briga, to mi je jos draze, jer dok sam u teretani imam veliku motivaciju za treningom, zbog toga su oko mene svi, skoro svi "hardcore" likovi. Tako da, boli te cuna, samo dizi !

                                Comment

                                Working...
                                X