Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    ja uvijek prvo biceps pa triceps.

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      koje su najbolje vjezbe za " širenje tjela " tj transformaciju , npr : mrtvo dizanje itd..?
      IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Pojasni malo, kako misliš 'širenje tijela'? Ako misliš na konstrukciju, pa da budeš širi, to što si dobio rođenjem to ti je! Ali možeš napakirati više mišića. Npr kad mi neka cura kaže 'ja bi šire kukove' pa ne možeee sestro, to je to što imaš..
        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Ma ne nego danas ja u teretani , radim biceps , triceps i dode mi lik i kaze nemoj radit biceps i to , radi zgibove i te vjezbe za širenje ... jer ono tek sam početnik amo reć vec 2-3 mjeseca treniran pa da se razvijen jos
          IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by Sickzz View Post
            Ma ne nego danas ja u teretani , radim biceps , triceps i dode mi lik i kaze nemoj radit biceps i to , radi zgibove i te vjezbe za širenje ... jer ono tek sam početnik amo reć vec 2-3 mjeseca treniran pa da se razvijen jos
            valjda misli na prosirivanje u vidu latimussa i ramena?
            U tvom slucaju misli na leđa, lik ocito zeli da imaš šira leđa


            EDIT: Reci mu da te prvo mora izvest na večeru
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by Sickzz View Post
              Ma ne nego danas ja u teretani , radim biceps , triceps i dode mi lik i kaze nemoj radit biceps i to , radi zgibove i te vjezbe za širenje ... jer ono tek sam početnik amo reć vec 2-3 mjeseca treniran pa da se razvijen jos
              hoce da kaze da se uhvatis malo osnovnih vjezbi, mrtvo veslanje bench cucanj dips zgibovi OHP id.

              i da jedes vise


              na to je mislio.... isto sto i ja pomislim kad vidim mladog mrsavog decka koji radi samo biceps.... dont waste your potential
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Zanima me vaše mišljenje oko mrtvog dizanja i čučnja. Jesan li primlad da izvodin ove dvi vježebe, ima 15 godina. Čitan negdi da prije 16 nebi tribalo izvodit ove vježebe, pa sad neznan ni sam.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Dujewii View Post
                  Zanima me vaše mišljenje oko mrtvog dizanja i čučnja. Jesan li primlad da izvodin ove dvi vježebe, ima 15 godina. Čitan negdi da prije 16 nebi tribalo izvodit ove vježebe, pa sad neznan ni sam.
                  Samo rokaj
                  Rome wasn't built in a day.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    nikako da pogodin prsa kako treba sa dvorucnim utegom

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by Hardwell View Post
                      nikako da pogodin prsa kako treba sa dvorucnim utegom
                      Pullover? ...
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        na bench sam mislio

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          a šta gađaš onda?
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by kingpin View Post
                            a šta gađaš onda?
                            prsa gadjam sta cu drugo nego ne pogadjam misic kako treba

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Pozdrav, treniram 3 puta tjedno, PON- Ledja, prsa, UTO- Noge, PET- ramena, ruke. Idem u teretanu negdje oko godinu dana i napredak je ocigledan ali noge mi zaostaju u razvoju. Pa sad me zanima ako bih u dan kada radim ramena i ruke ubacio jos par serija čučnjeva bi li to imalo smisla uopce, odnosno da li bi noge brže dobile na masi. Ali bi prebacio ramena i ruke u PON, a u PET normalno odradio noge. Ima li to smisla ikakvog molim za pomoć hvala

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                A da malo prilagodis trening nogu... intezitet i volumen, mozda malo drukciji izbor vjezbi?
                                Noge u kombinaciji s rukama i ramenima..nebi bas preporucio..svaka cast ali ja ne mogu nakon par serija cucnjeve ni trbusnjake odradit kako treba a ne da pomisljam na nesto drugo. Uostlamo noge se rade zasebno buduci da je to jako velika skupina misica. Mozda da ubacis jos jedan dan treninga za noge posebno ako ih bas zelis radit 2 puta tjedno i mislis da si u stanju.

                                Hardwell: ako ne pogadas prsa dvorucnim - probaj jednorucnim. Druga stvar-prouci pravilnu tehniku-evo ti za pocetak neke smjernice>Obrati paznju na negativni dio pokreta i izvodi ga dvostruko duze od pozitivnog djela pokreta, nema odbijanja sipke od prsa i sl. Nema prevelikog uvijanja za vrijeme rada, nema odmora u gornjem polozaju-cak probaj da ne zakljucavas laktove nikako u gornjem polozaju. Uteg se uvijek trudi podizat sto brze cak i kad ne ide. Pokusaj zamislit za promjenu da se odgurivas od sipke umjesto da sipku dizes od sebe. Pokusaj dok dizes dizat tako kao da ces pokusat savinut sipku prema unutra, tj.kao da zelis ruke primaknut jednu drugoj (u praksi ih neces micat ali guras u smjeru kao da ih zelis primaknuti jednu drugoj) itd.itd.
                                MYPROTEIN

                                Comment

                                Working...
                                X