Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Već 4-5 mjeseci ne koristim maksimum jer nisam bio u teretani, a kod kuće nisam mogo više povećat. Sad mislim povećat ako se može i ako neće utjecat na neko smanjenje mišića. Pročito sam ako postaneš jači na definiciji gubitak mišića se smanjue ili ga i nema...

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by Jasamm View Post
      Pročito sam ako postaneš jači na definiciji gubitak mišića se smanjue ili ga i nema...
      A ja sam čuo kad popiješ red bull da dobiješ krila i da možeš letiti...



      Nemoguće je postati jači na definiciji!!!

      Možeš povećati kilaže jedino ako smanjiš broj ponavljanja, a to nema baš smisla.
      Last edited by kelly; 14-02-13, 13:24.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Sto mislite o treningu 5x tjedno?

        -PRSA
        -LEĐA
        OFF
        -RUKE
        -NOGE
        OFF
        -RAMENA
        OFF


        Obozavam ic u teretanu i vjezbat pa sam mislio umjesto 4x ic 5x, dal je to malo previse il je ok?
        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          lose jer posliej ramena imas samo jedna dan odmora prije nego krenes opet da deres prednje rame koje se ionako lako da pretrenirati.
          zasto ne uzmes jendostavno vikend OFF, meni dva vezaa dana odmora puno vise znace nego i 3 u toku sedmice kad su razbacana,, i misici i cns bolje podnosi
          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

          http://www.staying-fit.net/

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            ok, onda cu tako,
            a kako bi podjeli dane?
            koji dan koji dio tijela?
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              ovako, naime noge i ramena mi kasne za ostalim dijelom tijela jer njih radim petkom, a subotom i nedjeljom se ne pridržavam prehrane, se ne znam što da radim..

              treninzi su mi

              pon: prsa triceps
              uto: prazno
              sri: ledabiceps
              cet: prazno
              pet: noge ramena

              sad sam razmisljo da i utorkom radim noge i ramena dok nenadoknadim to, jel bi to valjalo?
              WHEN YOUR GOING THROUGH HELL, KEEP GOING.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Karlo120 View Post
                ovako, naime noge i ramena mi kasne za ostalim dijelom tijela jer njih radim petkom, a subotom i nedjeljom se ne pridržavam prehrane, se ne znam što da radim..

                treninzi su mi

                pon: prsa triceps
                uto: prazno
                sri: ledabiceps
                cet: prazno
                pet: noge ramena

                sad sam razmisljo da i utorkom radim noge i ramena dok nenadoknadim to, jel bi to valjalo?


                Nebi valjalo. Treniraj i budi strpljiv i pokusaj paziti na prehranu.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  ovako je bolje?

                  -PRSA
                  -LEĐA
                  -RAMENA
                  -NOGE
                  -RUKE
                  -OFF
                  -OFF

                  ??
                  I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by Rijeka87 View Post
                    ovako je bolje?

                    -PRSA
                    -LEĐA
                    -RAMENA
                    -NOGE
                    -RUKE
                    -OFF
                    -OFF

                    ??
                    Meni je i dalje glupo trošiti jedan dan na ramena...bolje uštedjeti jedan dan za trbuh ili odmor još bolje.
                    Ramena podijeliti: srednje uz prsa, zadnje uz leđa... prednje i ovako i onako radis s prsima.

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      upamtite, sipka ide sto blize cjevanicama kad radite deadlift
                      Last edited by kelly; 17-02-13, 10:16.
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by WTF View Post
                        Meni je i dalje glupo trošiti jedan dan na ramena...bolje uštedjeti jedan dan za trbuh ili odmor još bolje.
                        Ramena podijeliti: srednje uz prsa, zadnje uz leđa... prednje i ovako i onako radis s prsima.
                        Volim se 100% posvetiti ramenima. Cini mi se da zaostaju malo, a trbuh nikad ne radim. Citao sam da se trbusni misici dosta aktiviraju kod ostalih vjezbi
                        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Rijeka87 View Post
                          Volim se 100% posvetiti ramenima. Cini mi se da zaostaju malo, a trbuh nikad ne radim. Citao sam da se trbusni misici dosta aktiviraju kod ostalih vjezbi
                          Pusti priče o trbušnima i bilo koje druge priče. I ramena se aktiviraju kod drugih vježbi pa ih opet radiš.
                          BB je izgradnja tijela, znači male mišiće treba više vježbati od velikih, i nema pravila, svatko od nas ima neke mišiće veće a neke manje.
                          BB je izgradnja tijela tako da svi mišići budu podjednako razvijeni i da tijelo bude skladno, a ne jedan mišić prevelik a drugi premali zbog nekih priča.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by kelly View Post
                            Pusti priče o trbušnima i bilo koje druge priče. I ramena se aktiviraju kod drugih vježbi pa ih opet radiš.
                            BB je izgradnja tijela, znači male mišiće treba više vježbati od velikih, i nema pravila, svatko od nas ima neke mišiće veće a neke manje.
                            BB je izgradnja tijela tako da svi mišići budu podjednako razvijeni i da tijelo bude skladno, a ne jedan mišić prevelik a drugi premali zbog nekih priča.
                            Onda cu 3x tjedno nakon treninga sa utezima odradit nekoliko vjezbi za trbuh
                            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Trbuh i donji dio leđa treba posebno jačati i nikako zapostavljati...
                              Nije vjezba trbuha samo da bi imali six pack...
                              Danas sutra kad budes radio cucanj i pozelis staviti npr. 150+ kg veliki ce pritisak biti na trbusnim misicima i donjim leđnim misicima pa ako nisu adekvatno ojacani riskiras veliku ozljedu...
                              Zato ih vjezbaj redovito...

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by WTF View Post
                                Trbuh i donji dio leđa treba posebno jačati i nikako zapostavljati...
                                Nije vjezba trbuha samo da bi imali six pack...
                                Danas sutra kad budes radio cucanj i pozelis staviti npr. 150+ kg veliki ce pritisak biti na trbusnim misicima i donjim leđnim misicima pa ako nisu adekvatno ojacani riskiras veliku ozljedu...
                                Zato ih vjezbaj redovito...
                                I da napomenem mngi griješe jer samo vježbaju ravni trbušni mišić, popularni six pack a zapostavljaju unutrašnje trbušne mišiće koji su jedni od najbitnijih, stub našeg tijela. Zato radite dosta varijacija plankova 2-3 puta sedmično i smanjite rizik do ozljeda.

                                Comment

                                Working...
                                X