Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by jozo13 View Post
    zgibovi-compound movement

    ako moze lat masina umejesto zgibova onda moze i leg pres umjesto cucnjeva
    Ne bi nikada usporedivao lat masinu i zgibove s leg pressom i cucnjevima. Totalno razlicita kategorija.

    Sto se tice zgibova ili lat masine u ovome slucaju. Sve je to individualno. Npr. ja sam radio zgibove dugo dugo vremena (pravilna forma), ali ukupno nisam bio zadovoljan dok mi lat masina hebeno dobro gađa leđa.
    Znaci savjetovao bi da proba oboje i nek odluci sto mu vise odgovara.. ili jos bolje nek kombinira jedno i drugo.
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      stavis cucnjeve da radis prve ili druge u danu a ti si ih stavio šeste.

      sad neznam jesi li ti samo nabrajao vjezbe, ili si stavio i njihov poredak

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Ja sam bezveze stavljao za taj dan vježbe jer sam imao koncept raštrkan po cijelom papiru. Hvala svima na odgovorima

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Premium.Better View Post
          Ne bi nikada usporedivao lat masinu i zgibove s leg pressom i cucnjevima. Totalno razlicita kategorija.

          Sto se tice zgibova ili lat masine u ovome slucaju. Sve je to individualno. Npr. ja sam radio zgibove dugo dugo vremena (pravilna forma), ali ukupno nisam bio zadovoljan dok mi lat masina hebeno dobro gađa leđa.
          Znaci savjetovao bi da proba oboje i nek odluci sto mu vise odgovara.. ili jos bolje nek kombinira jedno i drugo.


          ma nemam ja nis protiv lat masine, sigurno postoji razlog zasto se ona nalazi u teretanama, ali ovo je nekakav FB program pa mu preporucam osnovne pokrete zgib sklek dips cucanj itd...

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Da li je moguce da posle svakog treninga nogu, cak i do 3 dana imam strasne upale i ne mogu normalno hodati.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Da, normalno je!

              Sent from my Lumia 920 using Tapatalk
              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Amer-R32 View Post
                Da li je moguce da posle svakog treninga nogu, cak i do 3 dana imam strasne upale i ne mogu normalno hodati.
                Meni je i dan danas tako u fazama kad su mi noge 1x tjedno...

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Koliko treba vjezbi - serija odraditi za 1 grupu misica po treningu? Ako se 1 grupa misica radi 2 put sedmicno..

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    KOliko treba vjezbi-serija za 1 grupu misica raditi po treningu? Ako radim svaku grupu misica do 2 put sedmicno?

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      3-5 prsa,leđa,noge,ramena
                      2-4 bica trica listovi

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Jel kombinira netko možda teretanu i vježbanje na šipki. U Osijeku ima fin prostor uređen za street workout pa razmišljam to iskoristit po ovako lijepom vremenu. Tipa,kao dodat jedan dan u tjednu kad bi radio dodatno zgibove propadanja i slično(inače u teretanu idem 3x tjedno)

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by TomyBravo View Post
                          Jel kombinira netko možda teretanu i vježbanje na šipki. U Osijeku ima fin prostor uređen za street workout pa razmišljam to iskoristit po ovako lijepom vremenu. Tipa,kao dodat jedan dan u tjednu kad bi radio dodatno zgibove propadanja i slično(inače u teretanu idem 3x tjedno)
                          Ubaci slobodno, ionako su zgibovi i dipsevi sastavni dio BB.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Dali je ovo kvalitetan program treniranja?

                            http://www.building-body.com/trening...te-na-vrijeme/
                            Last edited by kelly; 12-04-16, 18:54.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Program je više-manje isti i da defki i na masi, razlika je u prehrani. Imaš ovdje gomilu programa:

                              http://www.building-body.com/programi.html
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Da li u Splitu ima koja atletska staza gdje se mukte može rekreirati?
                                Originally posted by Songoku
                                najbolji pwm je burek

                                Comment

                                Working...
                                X