Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by staragarda View Post
    lololol megara govori iz iskustva
    Nije jedina. Cesto treniram kod prijatelja koji ima improvizovanu teretanu gdje me dodatno spotta i pomaze mi da izvucem sipku ispod kosog bencha i to kroz nekoliko koraka. Broj jedan zavuci se ispod kao eskim, broj dva izvuci sipku, broj tri prezivjeti, broj cetiri uraditi cucanj, broj pet vratiti sipku, broj sest ne fuliti stalak pri vracanju, broj sedam opet prezivjeti i broj osam nadati se da nisi povrijedio ledja. I na taj nacin lako uradite squat.

    Whatever, na tom smo mjestu i najvise napredovali. Ronnie Coleman bi bio ponosan na nas.

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by staragarda View Post
      Radi overhead squat. Tako sto ces sipku s poda dignut gore preko glave i krenut radit.

      Poslano sa mog GT-S6810P koristeći Tapatalk
      Tko god ovako radi - znaci da ima slab cucanj

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Yap

        Poslano sa mog GT-S6810P koristeći Tapatalk
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by FcB View Post
          Tko god ovako radi - znaci da ima slab cucanj
          isto tako..imam cucanj 5x veci nego sto mogu overhead squat...tako da OVSQ moze biti super za napredovat ako niste nikad progresali na njemu.
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by staragarda View Post
            isto tako..imam cucanj 5x veci nego sto mogu overhead squat...tako da OVSQ moze biti super za napredovat ako niste nikad progresali na njemu.
            Zasto over head squat bi imao toliko velik utjecaj na razvoj snage/mase? Ja tu vjezbu smatram vise kao za neku tehnicku izvedbu nego za sam razvoj snage a i jako dobra mobilnost tijela je potrebna za spravilnu izvedbu... Ja bi prije savjetovao front squat ili oly squat.
            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
            http://instagram.com/dinc_94
            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
            myprotein code: MP24017174

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Ali sta nije on rekao da neka stalke, pa da razmislja o smith masini i o leg pressu.
              Onda mi padne na pamet overhead squat da makar nekakav squat radi.
              Front squat je bolji sigurno za snagu i sve..jer koristis 3x vece kilaze.. al sumnjam da on moze cleanat 100 kg pa radit serije..

              Poslano sa mog GT-S6810P koristeći Tapatalk
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by staragarda View Post
                Ali sta nije on rekao da neka stalke, pa da razmislja o smith masini i o leg pressu.
                Onda mi padne na pamet overhead squat da makar nekakav squat radi.
                Front squat je bolji sigurno za snagu i sve..jer koristis 3x vece kilaze.. al sumnjam da on moze cleanat 100 kg pa radit serije..
                Da haha... A goblet squat?

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Ako je to kad drzis bucicu u ruci i radis sq isto moze...mozda imas onaj dip belt pa zavezi oko struka 100 kg utega, stavi dva lanca oko vrata od 20 kg, u svaku ruku bucice od 50 kg i noge stavi na dvije klupice i udri sq sa 240 kg heheh sretno sa improvizacijama

                  Poslano sa mog GT-S6810P koristeći Tapatalk
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Hahahah buden [emoji14] fala...

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      bok svima dosao sam u ovaj forum jer mi treba pomoc e ovako moja prica prije dvije godine imao sam 115kila dosao sam na 83 kile koristeci samo kardio cisti kardio znaci trcanje bicikla i HIIT trenig ali ostalo mi je vista to jest ono mano tkivo koza kad visi malo htio bih igraditi tjelo znaci skinuti masno tkov sacuati misicnu masu i dobit ljepo tjelo trbusne misice i to nista to nije lao imam volje ali zbunjena sam jedan trener mi kaze dizi sto vecu kilazu po manje puta na primjer 4puta po 8ponavljanja znaci radim dva dana masu reci dan kardio i tako dva dana masu treci dan samo kardio ali imam prehranu slozenu za redukciju tjelesne težine i masnog tkiva. adrugi tip mi kaze moras se odluciti ili za skidanje asnog tkiva ili za masu kao da moram vise jesti ova prehrana koju koristim je za skidanje masnog tkiva sta da radim pomc ljudi pomoc neznam sto cu zelim skinuti masno tkivo i ljeo se izgraditi kao do toga sta da radim u teretani objasni te mi

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        utege moras dizati i pri mrsavljenju i pri debljanju.

                        dizi utege i radi kardio. iskoristi noob gainse i dobivaj misicnu masu i skidaj salo u isto vrijeme posto dosad nisi dizo tengove..

                        kalorije nemoras puno snizit..
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          sta je to noob gainse i ako bi radio kardio i dizanje utega ondak bi radio svaki dan po dvije grupe misica i poslje toga 30minuta na traci za trcanje ali kakva ponavljanja za misce trebam imati koja su za masu

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by boy20 View Post
                            ali kakva ponavljanja za misce trebam imati koja su za masu
                            Trening utezima je isti i na masi i na definiciji, misici se uvijek moraju stimulirati na rast, jedina razlika je u prehrani i ubacivanju aerobnog treninga na definiciji. Ako se mene pita, optimalno osam ponavljanja sto tezim utezima (optimalne tezine koje mozes podnijeti) pod uslovom da pravilno izvodis vjezbu.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Oke znaci da bi sokirao misic moram mjenjati serije ponavljanja i tezinu ja radim svaki dan dvije grupe misica i ubacim kardio traku za trcanje na primjer biceps i triceps plus traka za trcanj ali nadam se da ne trosim misic jer zelim cuvati misice i skinuti salo poslje treniga popim whey protein i jedem sto mi je propisano dali radim pravilno

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Procitaj forum malo detaljnije, nije tesko, mozes ti to
                                Originally posted by madmax22
                                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                                Originally posted by jocker77
                                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                                Originally posted by Hajduk
                                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                                Comment

                                Working...
                                X