Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    onda radi svoj kardio (HITT) u dane boksa....nikako u dane teretane.U dfane teretane poslije utega 45 minuta brzog hoda. mislim da ces napraviti vise stete nego koristi a ti kako hoces. Definicija se prvenstveno radi u kuhinji (normalno bez teretane ne ide) , no ako ces unositi 20 000 kalorija dnevno mozes trenirati koliko hoces neces definiciju napraviti nego samo probleme i slanje (malo karikiram). Primjer ovog tvog je kad ljudi godinama treniraju a stoje u mjestu jel im samo jedna komponenta ne valja a to je prehrana

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by Bronko View Post
      onda radi svoj kardio (HITT) u dane boksa....nikako u dane teretane.U dfane teretane poslije utega 45 minuta brzog hoda. mislim da ces napraviti vise stete nego koristi a ti kako hoces. Definicija se prvenstveno radi u kuhinji (normalno bez teretane ne ide) , no ako ces unositi 20 000 kalorija dnevno mozes trenirati koliko hoces neces definiciju napraviti nego samo probleme i slanje (malo karikiram). Primjer ovog tvog je kad ljudi godinama treniraju a stoje u mjestu jel im samo jedna komponenta ne valja a to je prehrana

      pa tezi su boksacki treninzi nego teretana, ako mozes radi hit nakon utega ako nemozes nemoj jednostavno je.

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by jozo13 View Post
        pa tezi su boksacki treninzi nego teretana, ako mozes radi hit nakon utega ako nemozes nemoj jednostavno je.
        Daj objasni nam po cemu si zakljucio kako su boksacki treninzi tezi od teretane?
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          a i jozo ga zna lupiti...ili i on ko daca seta 2 i po sata po teretani komentira guzice

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by Bronko View Post
            seta 2 i po sata po teretani komentira guzice
            Neko mora i to...

            Bas takav stav je dovea do toga da svi tvrde da su teretane leglo *****a! Daca nam popravlja reputaciju...

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Kriv sam, priznajem. Mnogo sam kriv, još od rođenja...
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Bronko jasno mi je sve, hvala na savjetu, al mislim da me i dalje niste skontali, hiit kontam počet nakon što mi treninzi boksa završe za jedno mjesec dana, ne sad, znači radit ću tada samo teretanu, a hiit bi onda evenutalno ubacio jednom tjedno, znači u jedan od onih dana koji će ostati slobodni kada boks završi, a nakon utega brzi hod, a što se tiče prehrane, lagano se privikavam već sad i jedem kako spada koliko god mogu, i proučavam neke namirnice koje dosad nisam konzumirao, naravno da je prehrana skoro pa i najvažnija ako se želi napredovati.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Eh ja bogu i vragu dosadan sa pitanjima.
                  Hiit me ubija jednostavno, kolje me,boli me sve cak i abdominalni mišići ne znam zasto ,nedostaje zraka i ne mogu odraditi pet minuta hladjenja,odradim 5 sprintova 30 s i 1 minuta hoda,prethodno 5-6 minuta zagrijavanje joggingom,sto hoću pitati Jel to normalno,takav osjecaj i hoce li rasti kondicija da mogu 6-7 serija izdržati?
                  Radim 2-3 puta tjedno

                  Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                  BB AND THIS !

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by Frane iz Omiša View Post
                    Bronko jasno mi je sve, hvala na savjetu, al mislim da me i dalje niste skontali, hiit kontam počet nakon što mi treninzi boksa završe za jedno mjesec dana, ne sad, znači radit ću tada samo teretanu, a hiit bi onda evenutalno ubacio jednom tjedno, znači u jedan od onih dana koji će ostati slobodni kada boks završi, a nakon utega brzi hod, a što se tiče prehrane, lagano se privikavam već sad i jedem kako spada koliko god mogu, i proučavam neke namirnice koje dosad nisam konzumirao, naravno da je prehrana skoro pa i najvažnija ako se želi napredovati.
                    to je onda ok. ali prati sta se dogadja sa kilazama u teretani i sa tvojim kilama, pazi da se ne sprzis prebrzo

                    Originally posted by emperor View Post
                    Eh ja bogu i vragu dosadan sa pitanjima.
                    Hiit me ubija jednostavno, kolje me,boli me sve cak i abdominalni mišići ne znam zasto ,nedostaje zraka i ne mogu odraditi pet minuta hladjenja,odradim 5 sprintova 30 s i 1 minuta hoda,prethodno 5-6 minuta zagrijavanje joggingom,sto hoću pitati Jel to normalno,takav osjecaj i hoce li rasti kondicija da mogu 6-7 serija izdržati?
                    Radim 2-3 puta tjedno
                    ako se toliko umaras smanji na 1-2 puta tjedno maximalno, drugo ako te sve toliko boli znaci prvo da nisi u kondiciji pa bi mozda trebao raditi malo na tome (ono trcanje nekim srednjim intezitetom) a onda HITT, iako cilj HIITA je da potakne misice i sokira ih, pa ako cemo to gledati na taj nacin uspio si u naumu. Iako bi ga ja smanjio za pocetak pa onda vidi kako ces dalje.

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Hvala Bronko na odgovoru da nisam u nikakvoj kondiciji i volio bi ući,drugo uživam u tome ispucati se da hodati ne mogu,smanjiti cu na 2 puta tjedno iako bol mi se pojavila drugi dan znači odradio u nedjelju HIIT i dan poslije opet HIIT pa tek drugi dan se pojavila bol pa možda se organizam nije oporavio,Jel obavezna faza hladjenja 5 minuta i može li biti brzo hodanje u umjesto jogginga?

                      Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                      BB AND THIS !

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by emperor View Post
                        Hvala Bronko na odgovoru da nisam u nikakvoj kondiciji i volio bi ući,drugo uživam u tome ispucati se da hodati ne mogu,smanjiti cu na 2 puta tjedno iako bol mi se pojavila drugi dan znači odradio u nedjelju HIIT i dan poslije opet HIIT pa tek drugi dan se pojavila bol pa možda se organizam nije oporavio,Jel obavezna faza hladjenja 5 minuta i može li biti brzo hodanje u umjesto jogginga?

                        Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                        nisam ja mislio nisa lose stime da nisi u kondiciji, ja vjerovatno da odradim hiit bi krepao jel kondicijia mi nikad nije bila losija. Dalje ako si radio 2 dana zaredom i sam si shvatio kolika je to greska bila. Ne da se tijelo nije oporavilo nego si jos dodatno pogorsao stvar.
                        Za faze hladjenja nisam siguran to netko tko je pametniji nek kaze

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Premium.Better View Post
                          Daj objasni nam po cemu si zakljucio kako su boksacki treninzi tezi od teretane?


                          radio sam oba u vise navrata

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by Bronko View Post
                            nisam ja mislio nisa lose stime da nisi u kondiciji, ja vjerovatno da odradim hiit bi krepao jel kondicijia mi nikad nije bila losija. Dalje ako si radio 2 dana zaredom i sam si shvatio kolika je to greska bila. Ne da se tijelo nije oporavilo nego si jos dodatno pogorsao stvar.
                            Za faze hladjenja nisam siguran to netko tko je pametniji nek kaze
                            Ma znam da nisi,np

                            4x teretana + kardio iza cca 20 minuta i 2x HIIT i jedan dan odmora ( bas odmor,bez ikakvih fizickih napora ) je znaci dosta za definiciju,sa ciljem da sto brze izgubim salo ?

                            Recimo 4 dana teretana,dan poslije HIIT,dan odmora pa nedjelja HIIT,ne bi bio preveliki stres za organizam ?
                            http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                            BB AND THIS !

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              http://articles.elitefts.com/trainin.../lift-to-live/
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by emperor View Post
                                Ma znam da nisi,np

                                4x teretana + kardio iza cca 20 minuta i 2x HIIT i jedan dan odmora ( bas odmor,bez ikakvih fizickih napora ) je znaci dosta za definiciju,sa ciljem da sto brze izgubim salo ?

                                Recimo 4 dana teretana,dan poslije HIIT,dan odmora pa nedjelja HIIT,ne bi bio preveliki stres za organizam ?
                                jos si par godina stavljanja tezina na ledja udaljen od toga da razmisljas o prevelikom stresu za organizam


                                bez zezancije
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X