Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by staragarda View Post
    I dalje ostajem u mojim starkama za 80 kn )
    A da sam picka picka sam
    update za 2014. godinu: zamijeni converse sa romaleos/adipowers/powerlifts2.0 itd.

    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Ako ih nadem za 80 kn moze...
      Haha
      Znaci nista..lol

      200$ nemam za to..
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Haha malo je napuhana cijena ali cini mi se da se isplati... U skoroj buducnosti mozda uzmem ali zasad sam u skejtericama
        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
        http://instagram.com/dinc_94
        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
        myprotein code: MP24017174

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by staragarda View Post
          Hehe kad ih obujes ako je unutra ravno i tvrdo..
          Kupuj...
          Ja sam uzo vislje one..vjerujem da imaju malu prednost sto lijepo se stisnu okp gleznja.
          trenirao sam u fejk starkama, i u oriđiđi. imam dojam da se orginal teže skližu (npr. sumo dl), a fejk su mi se raspale nakon pranja u mašini, al dugo su izdržale bile, zadovoljan s njima.

          meni ne odgovara što se stisne oko gležnja. ai zar nije za čučanj bitan taj ankle mobility, a visoke i stegnute tene to otežavaju?
          a i sjećam se da se ekipa sa strenght crew fb grupe nije složila u vezi toga?
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            TAMAN sad staroj dao da ih stavi u masinu..sta da joj nedam znaci hehe..
            Meni pase ovako jer sam hard core mamo jebac
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by staragarda View Post
              TAMAN sad staroj dao da ih stavi u masinu..sta da joj nedam znaci hehe..
              Meni pase ovako jer sam hard core mamo jebac
              a ne znam, moje su bile dosta stare, malo se i odljepile, al im je stvarno bilo potrebno pranje,, ono smrdile na znoj, i jbg završile u smeću

              samo hard kor ili nikako
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Carl Wind View Post
                jak na nogama ,ja obrnuto ,ja bench 100 kg 11 puta ,a cucanj ni ne radim jer je opasan za kičmu kao i mrtvo dizanje ,i dobivas guzice od toga ...
                to mi je rekao (da od cucnja dobivas guzice i od mrtvog ) jedan od naj frendova i najbolji bilder u gradu 115 kg sa 6 kocaka J Jarak ,kaze da on uopce ne radi te dvije vjezbe ,bitan je izgled ,a ne imati noge kao tipa Coleman ,to je nakaradno ,treba imati spartanske oblikovane nogice spremne da osvoje Afriku .
                Čučanj i DL obavezno izbjegavati jer nikako ne želiš da ti naraste još guza - dvije. Najbolji bilder u gradu, a ne radi noge hahahahahaha pa pukel bum.... Inače, noge kao Coleman dobiješ preko noći, a to nikako ne želimo dok spartanske nogice razvijamo tijekom bench pressa.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Pitanje - trening i prehrana mezomorfa.

                  Mezomorf sam po gradji i zanima me postoje li neka "nacela" kojih se moram pridrzavat kod treninga. Sta trebam radit? Koliko vjezbi po velikoj, a koliko po maloj misicnoj skupini? Koliko ponavljanja?
                  Trenutno radim 4 po velikoj i 3 po maloj. Kod velikih to bude dvije slozene i dvije izolacijske, kod malih jedna slozena i dvije izolacijske. Npr za prsa ravni 4 serije, kosi 3 serije, razvlacenja na kosoj klupi 3 serije, crossover 3 serije. Poslje toga bude neki finisher, danas je bio high cable crossover pa low cable crossover, pa bench press sa dva dropseta i sklekovi do otkaza. Superset od 4 vjezbe, tek toliko da jos malo napumpa prsa i pogodi jos koje misicno vlakno. Svaki tjedan mjenjam broj ponavljanja, 4 tjedna se rade iste vjezbe ali ponavljanja idu 12-15, 9-11, 6-8, 3-5 tako da kombiniram snagu sa hipertrofijom. Tijekom prva dva tjedna radim rest-pause na kraju svake vjezbe, a tijekom druga dva radim dropsetove. Nakon 4 tjedna slozene vjezbe ostaju, a izolacijske se mjenjaju.
                  Trening podjela je:
                  Pon: prsa, triceps, listovi
                  Uto: ledja, biceps, trbuh
                  Cet: ramena, trapezi, listovi
                  Pet: noge, trbuh

                  Srijedom i subotom/nedjeljom najcesce odradim hiit.
                  Je li taj nacin treninga dobar za moj tip tijela?

                  Sto se tice prehrane, 5-7 obroka dnevno, ujutro zobene sa 0.9 mlijekom, za rucak sta bude, najcesce piletina, svinjetina sa rizom ili krumpirom i salatom, nekad varivo poput mahuna, graha, kelja itd. Prije treninga pojedem saku do saku i pol kikirikija/badema, tijekom treninga pijem bcaa sa glutaminom, nakon treninga najcesce pojedem ono sta sam jeo za rucak (ako ima dobar izvor proteina i ugljikohidrata) ili kajganu od 6 jaja sa sunkom od 2% masnoce i sirom, a sve cesce i tunu u konzervi sa crnim kruhom. Kao zadnji obrok jedem oko 250g posnog sira. Medjuobroci su najcesce sendvic od crnog kruha i purece salame, nekad hrenovke.
                  Na svojih cca 90 kg pokusavam odrzat unos proteina na 200-220 grama dnevno.

                  Meni se moj plan treninga i prehrane cini dobar za nekog mojih godina (17), ali rezultati ne dolaze onako kako bi htio. Znam da je nemoguce u kratkom roku postic nesto "ogromno", ali sve to ide mrvicu po mrvicu.

                  Ako netko ima volje citat sve sta sam napisao neka mi pomogne sa savjetom, bio bi mu zahvalan

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    how to slap someone before a lift




                    Originally posted by DaxHr View Post
                    Pitanje - trening i prehrana mezomorfa.

                    Mezomorf sam po gradji i zanima me postoje li neka "nacela" kojih se moram pridrzavat kod treninga. Sta trebam radit? Koliko vjezbi po velikoj, a koliko po maloj misicnoj skupini? Koliko ponavljanja?
                    Trenutno radim 4 po velikoj i 3 po maloj. Kod velikih to bude dvije slozene i dvije izolacijske, kod malih jedna slozena i dvije izolacijske. Npr za prsa ravni 4 serije, kosi 3 serije, razvlacenja na kosoj klupi 3 serije, crossover 3 serije. Poslje toga bude neki finisher, danas je bio high cable crossover pa low cable crossover, pa bench press sa dva dropseta i sklekovi do otkaza. Superset od 4 vjezbe, tek toliko da jos malo napumpa prsa i pogodi jos koje misicno vlakno. Svaki tjedan mjenjam broj ponavljanja, 4 tjedna se rade iste vjezbe ali ponavljanja idu 12-15, 9-11, 6-8, 3-5 tako da kombiniram snagu sa hipertrofijom. Tijekom prva dva tjedna radim rest-pause na kraju svake vjezbe, a tijekom druga dva radim dropsetove. Nakon 4 tjedna slozene vjezbe ostaju, a izolacijske se mjenjaju.
                    Trening podjela je:
                    Pon: prsa, triceps, listovi
                    Uto: ledja, biceps, trbuh
                    Cet: ramena, trapezi, listovi
                    Pet: noge, trbuh

                    Srijedom i subotom/nedjeljom najcesce odradim hiit.
                    Je li taj nacin treninga dobar za moj tip tijela?

                    Sto se tice prehrane, 5-7 obroka dnevno, ujutro zobene sa 0.9 mlijekom, za rucak sta bude, najcesce piletina, svinjetina sa rizom ili krumpirom i salatom, nekad varivo poput mahuna, graha, kelja itd. Prije treninga pojedem saku do saku i pol kikirikija/badema, tijekom treninga pijem bcaa sa glutaminom, nakon treninga najcesce pojedem ono sta sam jeo za rucak (ako ima dobar izvor proteina i ugljikohidrata) ili kajganu od 6 jaja sa sunkom od 2% masnoce i sirom, a sve cesce i tunu u konzervi sa crnim kruhom. Kao zadnji obrok jedem oko 250g posnog sira. Medjuobroci su najcesce sendvic od crnog kruha i purece salame, nekad hrenovke.
                    Na svojih cca 90 kg pokusavam odrzat unos proteina na 200-220 grama dnevno.

                    Meni se moj plan treninga i prehrane cini dobar za nekog mojih godina (17), ali rezultati ne dolaze onako kako bi htio. Znam da je nemoguce u kratkom roku postic nesto "ogromno", ali sve to ide mrvicu po mrvicu.

                    Ako netko ima volje citat sve sta sam napisao neka mi pomogne sa savjetom, bio bi mu zahvalan
                    odprilike svaka stavka koju si napisao je totalno nebitna i nema veze s napretkom niti je vezana za neko univerzalno pravilo kojeg se treba pridrzavati da bi se napredovalo - ni broj obroka, ni broj vjezbi po skupini, ni sta si pojeo prije treninga, ni broj ponavljanja, a pogotovo ne ''tip tijela''

                    osim sto ti je unos proteina dovoljno visok, to je dobro - sad sto se tice prehrane trebas samo izvest da ti UH i M na dnevnoj bazi budu dovoljno visoki da bi rastao tj. dobijao na kilazi - to je od prilike vrhunac potrebne komplikacije a ne jel mlijeko 0,9% ili 1,5%

                    sto se tice treninga trebas se bazirati na dobru tehniku i konstantan napredak tj. progressive overload, i to pogotovo na kompleksnim vjezbama - i da imas bar prihvatljiv volumen - ovo je osnovno, pored toga odma dolazi promjena plana tako da sve pogadjas bar 2x tjedno pa one stvari koje ti njavise trebaju cak i 3x po potrebi

                    zadnje sto se ovdje trebas brinuti je da mijenjas rep range svaki trening
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by TripleZ View Post
                      how to slap someone before a lift






                      odprilike svaka stavka koju si napisao je totalno nebitna i nema veze s napretkom niti je vezana za neko univerzalno pravilo kojeg se treba pridrzavati da bi se napredovalo - ni broj obroka, ni broj vjezbi po skupini, ni sta si pojeo prije treninga, ni broj ponavljanja, a pogotovo ne ''tip tijela''

                      osim sto ti je unos proteina dovoljno visok, to je dobro - sad sto se tice prehrane trebas samo izvest da ti UH i M na dnevnoj bazi budu dovoljno visoki da bi rastao tj. dobijao na kilazi - to je od prilike vrhunac potrebne komplikacije a ne jel mlijeko 0,9% ili 1,5%

                      sto se tice treninga trebas se bazirati na dobru tehniku i konstantan napredak tj. progressive overload, i to pogotovo na kompleksnim vjezbama - i da imas bar prihvatljiv volumen - ovo je osnovno, pored toga odma dolazi promjena plana tako da sve pogadjas bar 2x tjedno pa one stvari koje ti njavise trebaju cak i 3x po potrebi

                      zadnje sto se ovdje trebas brinuti je da mijenjas rep range svaki trening
                      Hvala na odgovoru!
                      Ako sve stavim 2x tjedno onda bi treniro 6 dana u tjednu, jel nije to malo previse?

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Već skoro dva mjeseca radim 531 program. Početni MAX na DL-u mi je bio 155kg i sad sam to planirao u tri mjeseca dogurati na 170kg. Danas je bio DL day, serija 3+ na 150kg. Prije nego što sam počeo s 531 radio sam običnu piramidu na svakom treningu, počeo sam sa 70kg pa sam dodavao po 10-20kg do nekog maxa i isto tako skidao do 70kg. Uglavnom, mogao sam napraviti 3 ponavljanja na 150kg, a danas nakon toliko vremena i treninga - 150kg jedva da sam odvojio od poda. Šipka nije prošla ni koljena. Jad, tuga, bol, bijes i razočaranje - sve u jednome...

                        Jel moguće da mi 531 ne odgovara za DL jer mi se čini kao da sam izgubio mjesec dana za*ebavajući se sa smješnim kilažama u prvom ciklusu?

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by DaxHr View Post
                          Hvala na odgovoru!
                          Ako sve stavim 2x tjedno onda bi treniro 6 dana u tjednu, jel nije to malo previse?
                          noup

                          ispocetka mozda malo dok se ne naviknes bude cudno ali nakon 3 sedmice bude oke

                          mozes probati i PHAT i trenirati 5x tjedno a sve pogoditi 2x, ili upper/lower pa 4 dana sedmicno
                          Originally posted by 50-kilas View Post
                          Već skoro dva mjeseca radim 531 program. Početni MAX na DL-u mi je bio 155kg i sad sam to planirao u tri mjeseca dogurati na 170kg. Danas je bio DL day, serija 3+ na 150kg. Prije nego što sam počeo s 531 radio sam običnu piramidu na svakom treningu, počeo sam sa 70kg pa sam dodavao po 10-20kg do nekog maxa i isto tako skidao do 70kg. Uglavnom, mogao sam napraviti 3 ponavljanja na 150kg, a danas nakon toliko vremena i treninga - 150kg jedva da sam odvojio od poda. Šipka nije prošla ni koljena. Jad, tuga, bol, bijes i razočaranje - sve u jednome...

                          Jel moguće da mi 531 ne odgovara za DL jer mi se čini kao da sam izgubio mjesec dana za*ebavajući se sa smješnim kilažama u prvom ciklusu?
                          531 je dugorocni program...ne ocjenjujes ga nakon mjesec dana
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by TripleZ
                            ;531 je dugorocni program...ne ocjenjujes ga nakon mjesec dana
                            Znam to, ali je posložen tako da bi trebao biti u stalnom rastu odnosno da cijelo vrijeme radiš s težinama koje sigurno možeš dignuti. Drugi tjedan imam seriju 155kg 1+, to neće ići sigurno pa ću smanjiti težinu na zadnjoj seriji i nekako već dogurati do kraja programa.
                            Last edited by kelly; 13-08-14, 13:18.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by 50-kilas View Post
                              Znam to, ali je posložen tako da bi trebao biti u stalnom rastu odnosno da cijelo vrijeme radiš s težinama koje sigurno možeš dignuti. Drugi tjedan imam seriju 155kg 1+, to neće ići sigurno pa ću smanjiti težinu na zadnjoj seriji i nekako već dogurati do kraja programa.
                              Mozda slabo jedes... Ako jos ganjaš defku sasvim je normalno da malo padnes sto se tice snage
                              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                              http://instagram.com/dinc_94
                              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                              myprotein code: MP24017174

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Ma kakva defka pa da izgledam ko Mahatma Gandhi Moguće da je prehrana, nisam baš puno carbsa unosio pa su masti malo otišle i to je to valjda.

                                Comment

                                Working...
                                X