Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Nije bas ni meni najugodnije nositi ih, ali ja sam prvenstveno buduci doktor, a ne bodybuilder. Moram sacuvati ruke za profesiju. Cesto dobijam kritike od kolega s medicine, pa i sire, da doktor ne moze dizati tegove i slicno, tako da sam navikao na predrasude sa svih strana. Ima istine, nije bas pametno igrati se sa onim sto ti treba za zivot. Medjutim, zasto ne biti cjelina.

    Ruku na srce, otkako ih nosim manje je zuljeva i cuvam intelektualni izgled dlanova i prstiju. Nije bas da ni rukavice nemaju svrhu.
    Duže vremena nisam pročitao veću glupost. Intelektualni izgled dlanova i prstiju??? Naprotiv žuljevi od šipke bi trebali biti podsjetnik da činiš nešto korisno za sebe, a treniranje to svakako jest.

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by TomyBravo View Post
      Naprotiv žuljevi od šipke bi trebali biti podsjetnik da činiš nešto korisno za sebe
      Hocemo li pustiti neku dirljivu holivudsku kompoziciju i ukljuciti ventilator da nam kosa vijori dok izgovaramo ovako sentimentalne recenice?

      Zuljevi mogu biti podsjetnik i da si teski fizicki radnik. Naprotiv, tvoje tijelo je jedini pravi podsjetnik da treniras.

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Podsjetnik da vježbaš bi trebao bit biceps od kojeg rukavi pucaju.

        Tetovaža alfa i omega na bicepsima. Ili natpis go hard.. Iznad stražnjice.


        I meni smiješno vidit rukavice.. Frend koji nije htio zuljeve koristio je spuzve, a ima i kupit ono gumeno nešto za dlan.
        Vidio samo, ne koristim to. Imam zuljeve. I samo po njima se može vidit da vježbam... ili kopam. Hahaha
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          samo cu reci da

          1) koliko hoces ima nabiladnih narokanih doktora koji sigurno ne nose rukavice na treningu
          2) u ovim teretanama imaju djevojke koje bukvalno rade samo manikir/pedikir u zivotu pa ne nose rukavice :X
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Ljudi sta mislite koliko je dl korisna vjezba za ledja i jel ju nuznuo radit (mislim ono nista u zi otu se nemor al zanima me oce bit velike razlika sa i bez dl)

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              DL je neizostavna vježba za svakog ozbiljnijeg vježbača, imaš i na forumu i na portalu puno toga o DL pa malo čitaj.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Pa cito sam i kolko god puno ljudi da je to dobra vjezba, isto toliko je neradi i protiv nje je jel govore npr da je vjezba za lozu, da pl vjezba il da se neisplati riskirat jer je preopasna za ono sto daje (jbg treba neko vrjeme da se tehnika usavrsi)

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  A kako ćeš naučiti tehniku ako je ne radiš?

                  DL je uz čučanj najbolja vježba za cijelo tijelo, pogađa prvenstveno mišiće nogu, erektore, trbušne i trapez.
                  Treba pripaziti samo da je kičma ravna dok dižeš ali i dok spuštaš i dok god ne ispustiš uteg iz ruku. Izabereš adekvatnu težinu; za početnike desetak ponavljanja i ako ti je kičma ravna (guzica što niže a pogled što više) ne može ti biti ništa.
                  DL je vježba koju najčešće srećemo i u normalnom životu, pa kak ćeš podići vreću cementa ak ne možeš dići uteg od 50 kg?
                  Zna se tko bježi od DL-a; šminkeri itd...pogledaj i forumaše ovdje, sve što vrijedi na forumu obavezno radi DL, ja radim DL od 13-e godine i nikad mi nije bilo ništa.
                  Najlakše je drkeljati bicepse sa bučicama i navlačiti one sajle, i obavezno se uslikati za fejs,
                  budi muško i radi DL.
                  Last edited by kelly; 01-09-15, 19:23.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    GO HARD OR GO HOME ok samo me jos zanima jel dl jako siroli onil (a ono kod trbuha znas sta mislim xD) jer imam siroku zdjelicu pa ju nezelm dodatno razvalit

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Babyslayer digao moj total 10 puta hh:



                      Mogao bi povremeno koristiti neke čarape ili nešto da si zaštiti potkoljenice umjesto da svaki put krvari, neće ispasti gay, nisu čarape isto što i rukavice.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by 50-kilas View Post
                        neće ispasti gay, nisu čarape isto što i rukavice.
                        Po toj logici je Ronnie Coleman homo, a i ja zajedno sa njim. Nije lose. Danas sam naucio nesto novo o sebi.

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by jovica View Post
                          GO HARD OR GO HOME ok samo me jos zanima jel dl jako siroli onil (a ono kod trbuha znas sta mislim xD) jer imam siroku zdjelicu pa ju nezelm dodatno razvalit
                          Ne fantaziraj nego radi DL.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Ronie Coleman nosi rukavice jer dobija lovu za to. Tko hoće neka ih nosi ali ja ih osobno nikad nisam nosio, ponekad koristim spužve, kao što je spomenuo Domagoj.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Argentum View Post
                              Hocemo li pustiti neku dirljivu holivudsku kompoziciju i ukljuciti ventilator da nam kosa vijori dok izgovaramo ovako sentimentalne recenice?

                              Zuljevi mogu biti podsjetnik i da si teski fizicki radnik. Naprotiv, tvoje tijelo je jedini pravi podsjetnik da treniras.
                              Naravno da je tijelo podsjetnik da treniraš. Ja sam se najprije referirao na pojam intelektualni izgled dlanova jer mi je to tako glupo zvuči. Evo konkretno ja sam diplomiro pravo prije mjesec dana. Jesam li ja sad intelektualno niži od kolega koji u životu nisu uzeli tega ili nikad radili fizički posao i imaju "intelekualne dlanove"?
                              A za kompoziciju može eye of the tiger frende samo ti nosi rukavice ako tebi tako odgovara, a vidiš da su se i drugi dečki izjasnili da je danas rijetkost nekog vidjeti u njima. lijep pozz

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Jos jedno pitanje danas sam trebo radit ledja al sam preskocio jer su me bolili latovi (ona ugodna bol kao upala, mislim da nije neka ozljeda). Ako mi i sutra bude upalada ih odradim il zajenim s necim? Btw neznam di sam ih mogo upalit jel zadnji put di ima neke sanse je bila subota kad sam za bic radio chin up (jsko uzak hvat, dlanovi prema meni) :/

                                Comment

                                Working...
                                X