Announcement

Collapse
No announcement yet.

Program za pocetnike

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Program za pocetnike

    Moze mi netko ovdje dat dobar program di svaka vjezba pogada samo taj misic ili misic koji se radi taj dan u treningu

    ovo je moj plan

    1.dan-leda-bicpes-trbuh
    2.dan-prsa-triceps-trbuh
    3.dan-noge-ramena-trbuh

    Comment


    • #62
      Re: Program za pocetnike

      bok,evo novi sam tu godine:19
      visina:193
      tezina: 88
      Prije sam isao teretanu tako da znam ponesto,ali u zadnjih 5 mjeseci san skroz zapostavio
      Ugl nemogu bas pretjerano paziti na prehranu jer san student pa idem u menzu(znate kakva je hrana)
      Kakav bi mi trening bio najbolji?i imam opcenito mrsavije noge pa bi to mozda popravia.
      Mogu izdvojiti 3,4 puta tjedno za teretanu ,hvala

      Comment


      • #63
        Re: Program za pocetnike

        Originally posted by Whatissomething View Post
        Moze mi netko ovdje dat dobar program di svaka vjezba pogada samo taj misic ili misic koji se radi taj dan u treningu

        ovo je moj plan

        1.dan-leda-bicpes-trbuh
        2.dan-prsa-triceps-trbuh
        3.dan-noge-ramena-trbuh

        ubaci i 4,5,6 dan trbuh,nemoj se odmarati,odmor ti nikako nevalja

        Comment


        • #64
          Re: Program za pocetnike

          zanima me jeli ovo dovoljna za leđa i da li da ubacim nzm LAT iza glave ili nesto drugo
          zgibovi široki 4 x 6-8
          veslanje u pretklonu 4 x 8
          mrtvo dizanje 3 x 6
          Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

          Comment


          • #65
            Re: Program za pocetnike

            inace trebalo bi odmarat,jer tijelu treba odmora,tijelo raste kao posljedica vjezbanja i naprezanja misica,a najvise raste bas u dane odmora,ja primjer vjezbam 6 dana i dva odmaram,s tim da pazim da mi izmedju misica prodje 48 sati,da se misic stigne oporavit,ne vaja forsirat jer to moze proizvest kontra efekt i dovest do kolapsa misica

            e sad ko hoce moze ovo prihvatit ko nece nemora,moze imat drugacije misljenje,necu uopce odgovarat na postove poslije ovog

            Comment


            • #66
              Re: Program za pocetnike

              Htio bih trenirat 5 puta tjedno. Raspolazem se bench klupom, sipkom, bucica i 100tinjak kg utega.

              Do sad nisam redovito trenirao, osim sto sam se uvijek zabavljao sa zgibovima. Ne mogu ih previse, al trudim se pravilno radit.

              Koji (kakav) program biste mi preporucili za ove zahtjeve?
              Hvala

              Comment


              • #67
                Re: Program za pocetnike

                PHAT, iako nisam bas siguran da mozes sve odradit sa time sta imas... ali probaj
                “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                Comment


                • #68
                  Re: Program za pocetnike

                  Push, Pull legs progooglaj malo. Ne znam jesili početnik ali ako jesi full body ili upper lower da podigneš liftove.

                  Comment


                  • #69
                    Re: Program za pocetnike

                    Ivore, daj neki link... ako moze...
                    dino - jesam pocetnik sam, tj. isao sam 2 i pol godine u teretanu al od tada je vec proslo dosta vremena. I nikad nisam radio po programu, uvijek sam radio samo ono sto sam htio (sto mi se dalo radit). Tako da pojasni malo ovo upper lower ako imas volje

                    Comment


                    • #70
                      Re: Program za pocetnike

                      Pozdrav raja, imam pitanje za one koji su duže vremena u ovome. Donedavno bio sam "kost i koža" nabacio sam tjelesne mase +8 kg, sada planiram još +10 kg (i mišićne i tjelesne mase zajedno) u narednom periodu. Sad to izgleda malo bolje, ali želim da isklešem svoje tijelo max što mogu. Prehranu sam sredio solidno, sada mi ostaje trening program. Pošto sam početnik pročit'o sam da je bolje raditi full body trening za početak (neki govore od 6 do 12 mjeseci). Sad me zanima vaše mišljenje da li bolje raditi zaista full body trening ili trening sa izolacijskim vježbama. I vaše mišljenje o ovom treningu. Iz ovo programa bi dodao neke vježbe a neke oduzeo. Npr. zamijenio bi zgibove sa nekim vježbama koje pogađaju istu grupu mišića dok ne mogodnem uraditi barem 10tak jer nema mi nekog smisla radit po par zgibova samo.
                      Čovjek koji može pobijediti druge - jak je. Čovjek koji pobijedi sebe - svemoćan je.

                      Comment


                      • #71
                        Re: Program za pocetnike

                        Originally posted by EldarZizy View Post
                        Pozdrav raja, imam pitanje za one koji su duže vremena u ovome. Donedavno bio sam "kost i koža" nabacio sam tjelesne mase +8 kg, sada planiram još +10 kg (i mišićne i tjelesne mase zajedno) u narednom periodu. Sad to izgleda malo bolje, ali želim da isklešem svoje tijelo max što mogu. Prehranu sam sredio solidno, sada mi ostaje trening program. Pošto sam početnik pročit'o sam da je bolje raditi full body trening za početak (neki govore od 6 do 12 mjeseci). Sad me zanima vaše mišljenje da li bolje raditi zaista full body trening ili trening sa izolacijskim vježbama. I vaše mišljenje o ovom treningu. Iz ovo programa bi dodao neke vježbe a neke oduzeo. Npr. zamijenio bi zgibove sa nekim vježbama koje pogađaju istu grupu mišića dok ne mogodnem uraditi barem 10tak jer nema mi nekog smisla radit po par zgibova samo.
                        ako pokušavaš dobit još na kilaži probaj sa ovim programom ja sam ga odradio i mogu reć da je vrlo dobaar..al se drži svega kaj piše..pogotovo prehrane! http://www.fitnessandpower.com/train...split-for-mass
                        https://www.youtube.com/watch?v=UXvnS0xXx9M GENETICS is EVERYTHING

                        Comment


                        • #72
                          Re: Program za pocetnike

                          pozdrav idem u teretanu 3 puta tjedno posto moram radit dve skupine misica u jednom danu dali da onda odradim sve vjezbe za npr prsa pa onda da idem na triceps ili da kombiniram npr prvo 2 vjezbe za prsa pa 2 za triceps(u istom danu) itd.?

                          Comment


                          • #73
                            Re: Program za pocetnike

                            Originally posted by Joco View Post
                            pozdrav idem u teretanu 3 puta tjedno posto moram radit dve skupine misica u jednom danu dali da onda odradim sve vjezbe za npr prsa pa onda da idem na triceps ili da kombiniram npr prvo 2 vjezbe za prsa pa 2 za triceps(u istom danu) itd.?
                            Prvo veće mišiće pa onda manje.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #74
                              Re: Program za pocetnike

                              Trebam savijet oko programa.
                              Sada radim
                              ponedjeljak: prsa, triceps,
                              utorak leđa, biceps.

                              ostatak tjedan ne pisem jer nije vazno sada

                              Uglavnom mislio sam raditi ovako.
                              Ponedjeljak: prsa, biceps.
                              Utorak: leđa, triceps.

                              Tako dok odmaram prsa radim biceps da uštedim na vremenu u teretani.
                              Ali zanima me koliko če mi smetati upaljeni biceps dok radim leđa?
                              Trebam li uzeti par dana odmora za biceps pa onda leđa raditi?

                              Comment


                              • #75
                                Re: Program za pocetnike

                                nevalja ti to...radi full body..pogledaj potpis..
                                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                                Youtube:

                                Primjer treninga snage/hipertrofije
                                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                                Sve o prehrani
                                Sve o treningu

                                Comment

                                Working...
                                X